Biały proszek dipropionianu beklometazonu

Dipropionian beklometazonu należy do klasy leków znanych jako kortykosteroidy lub hormon kory nadnerczy, może być stosowany w leczeniu różnych zapalnych chorób skóry.

Szczegóły produktu

Hormon korowy Beclometazon Dlpropionian Biały proszek CAS 5534-09-8


Jesteśmy profesjonalną firmą ukierunkowaną na surowce farmaceutyczne, takie jak surowiec antydepresyjny, surowiec przeciwtrądzikowy, surowiec antybiotykowy, surowiec do leków Nootropics, lokalne środki znieczulające itp.

Bez minimalnego zamówienia, możesz być naszym klientem, nawet jeśli chcesz testować tylko 1gram. Jeśli masz duże zamówienia, możesz również otrzymać wielką zniżkę.

Witamy pytanie, życzymy, abyśmy mogli budować długotrwałą współpracę

WhatsApp +8613302415760

E-mail cindy1114@yccreate.comSzczegóły dipropionianu beklometazonu


Nazwa produktu Dipropionian beklometazonu
Alias Aldecin, dipropionian beklometazonu
CAS 5534-09-8
FORMUŁA MOLEKULARNA C28H37ClO7
WAGA MOLEKULARNA 521,05
CZYSTOŚĆ 99,0%
STAN FIZYCZNY biały proszek
Stosowanie Leki na hormon adrenokortykotropowy do leczenia różnych zapalnych chorób skóry.
Przechowywanie Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu i trzymać z dala od bezpośredniego światła słonecznego
Metody pakietowe worek foliowy, bęben lub umysł
Serwis pogwarancyjny Ciepła obsługa po sprzedaży przez całą dobę. Każde twoje pytanie zostanie rozwiązane w pierwszej kolejności tak szybko, jak to możliwe.
Sposób wysyłki FedEx, UPS, DHL, EMS, Fedex i tak dalej, drogą powietrzną lub morską. Wybierz najlepszy sposób wysyłki.
Czas dostawy dostawa szybko w dniu otrzymania płatności, zostanie dostarczona w ciągu 4-7 dni po śledzeniu
Metody Płatności Western union, pieniądze gram, bitcoin i przelew bankowy


Beclometasone Dipropionate Descrption


Dipropionian beklometazonu lub dipropionian beklometazonu jest silnie działającym sterydem. Jest prolekiem wolnej postaci, beklometazonu. W postaci inhalatora, z którego dostępnych jest wiele marek, jest on stosowany w profilaktyce astmy. Jako aerozol do nosa lub aerozol do nosa stosuje się go w leczeniu nieżytu nosa (kataru siennego) i zapalenia zatok. W niektórych przypadkach jest stosowany przez patologów jamy ustnej w leczeniu niezwykle ciężkich aftowych wrzodów.


Zastosowanie dipropionianu beklometazonu


Beclometazon (17-monopropionian beklometazonu). Jest to przeciwzapalny, syntetyczny kortykosteroid, stosowany miejscowo jako środek przeciwzapalny i aerozolowy w leczeniu astmy i alergicznego nieżytu nosa (sezonowego i wieloletniego).


Badano także dipropionian beklometazonu w leczeniu doustnym w łagodnej do umiarkowanej chorobie Crohna w jelicie krętym lub w jelicie krętym i prawej okolicy jelita, aw przypadku „miejscowego” stosowania łagodnej do umiarkowanej choroby przeszczep przeciwko gospodarzowi.


Dipropionian beklometazonu należy do klasy leków znanych jako kortykosteroidy lub hormon kory nadnerczy, może być stosowany w leczeniu różnych zapalnych chorób skóry. Dipropionian beklometazonu jest głównie stosowany w zapobieganiu i leczeniu sezonowych i całorocznych objawów alergii (takich jak zatkany nos / katar, swędzenie oczu / nos / gardło, kichanie).


Dipropionian beklometazonu jest również stosowany w celu zapobiegania nawrotom narośli w nosie (polipy nosa) po usunięciu przez operację. Działa poprzez zmniejszenie obrzęku (zapalenia) w kanałach nosowych.


Beclomethasone dipropionate


Inne produkty:


Sterydy przeciwzapalne

Halcinonid

Propionian klobetazolu

Furoinian mometazonu

Dipropionian betametazonu

Desonide

Hydrokortyzon

Deksametazon

Wodzian hydrokortyzonu

Walerian betametazonu

Deflazacort

Octan deksametazonu

Betametazon


Nasza przewaga konkurencyjna:

Profesjonalna produkcja: Jesteśmy legalnym i profesjonalnym producentem farmaceutycznym specjalizującym się w proszkach hormonów steroidowych, płynach do wstrzykiwania steroidów, peptydach, surowcach farmaceutycznych i ich półproduktach. Nasza firma integruje badania i rozwój, produkcję, obsługę i marketing w organiczną całość. Wszystkie produkty są produkowane w warunkach GMP zgodnie ze Standardową Procedurą Operacyjną (SOP), a nie z małych podziemnych laboratoriów lub czarnych rynków, więc jakość jest gwarantowana. Posiadamy uprawnienia do eksportu i importu oraz mamy doświadczenie w eksporcie od ponad 10 lat.


Minimalne zamówienie: 10-100 gramów. Min. Opakowanie każdego proszku wynosi 10 g lub 100 g, ale niektóre drogie proszki można kupić w kilku gramach.


Metoda płatności: Western Union, Money Gram, T / T.

Profesjonalna dostawa: Preferowany jest kurier (EMS, DHL, Fedex, UPS, TNT), zamówienie zbiorcze może być negocjowane w terminie 5–7 dni roboczych. Numer śledzenia jest dostępny, możemy zapewnić Ci najnowsze śledzenie naszych klientów, aby sprawdzić ważność dostawy, jeśli zajdzie taka potrzeba.


Dyskretnie pakowane: można zagwarantować bezpieczny i profesjonalny ukryty pakiet.


Wiele w magazynie: Większość proszków jest w magazynie. Eksportujemy ponad 1000 kilogramów proszku steroidowego miesięcznie.


Wysoka stawka dostawy: Nasze opakowanie towarów nie zawiera żadnych informacji o hormonach i może być wysyłane z różnych obszarów Chin. Obecnie stawka odprawy celnej towarów, którą wysyłamy do Stanów Zjednoczonych i Europy, wynosi 99%. Jeśli chodzi o Kanadę, Brazylię o dość wysokim obszarze zamknięcia klamry, mamy także nowy sposób na przejście przez odprawę celną. Mamy również całkowicie przesłać politykę do niektórych obszarów.


Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z cindy.
E-mail: cindy1114@yccreate.com
Whatsapp / Skype: +8613302415760


Zamów proces i porady


Złożyc zamówienie Wyjaśnij, jakiego produktu i jakiej ilości potrzebujesz
Mini Order 10g
Zacytować Szczegóły dotyczące cen i specyfikacji (COA) byłyby oferowane w celu rozważenia i potwierdzenia.
Sposoby płatności T / T, Western Union, Money Gram i Bitcoin
Sposoby dostawy Wszystkie tryby ekspresowe (EMS, DHL, TNT, FedEx, UPS itp.)
Adres wysyłki Podaj swoje prawidłowe i poprawne informacje o adresie docelowym (jeśli to możliwe z kodem pocztowym, numerem telefonu).
Uszczelka Wybierz najlepsze sposoby w zależności od ilości i stopnia bezpieczeństwa (Super dyskretny, profesjonalny i doświadczony)
Czas realizacji W ciągu 12 godzin od otrzymania płatności
Pakuj zdjęcia Zdjęcia paczki byłyby oferowane do odróżnienia przedmiotów
Numer przesyłki Oferowane po wydaniu
Czas wysyłki Około 5 dni roboczych (od drzwi do drzwi)
Obsługa posprzedażna 24/7 Online na wszelkie problemy


Beclomethasone dipropionate powder

Hot Tags: biały dipropionian beklometazonu, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

Może ci się spodobać również