Fosforan sodowy deksametazonu CAS.55203-24-2

Fosforan sodu deksametazonu, kortykosteroid, jest podobny do naturalnego hormonu wytwarzanego przez nadnercza. Często używa się go do zastąpienia tej substancji chemicznej, gdy organizm jej nie wytwarza. Łagodzi stany zapalne (obrzęk, upał, zaczerwienienie i ból) i jest stosowany w leczeniu niektórych form zapalenia stawów.

Szczegóły produktu

Fosforan sodu deksametazonu jest Deksametazonem w postaci soli z fosforanem sodu, syntetycznym kortykosteroidem nadnerczowym o silnych właściwościach przeciwzapalnych.


Nr CAS: 2392-39-4, 55203-24-2

Test: 99%

Wzór cząsteczkowy: C22H28FNa2O8P

Masa cząsteczkowa: 516,4

Temperatura topnienia: 233-235 ° C

Warunki przechowywania: 2-8 ° C

Standard jakości: CP2002 / CP2005 / USP / BP / EP

Opakowanie: 1kg / puszka, 5kg / puszka

Wygląd: Biały do białego krystaliczny proszek, bezwonny i lekko gorzki.

Powiązana grupa: Biochemia; Hydroksyketosteroidy; Sterydy; Półprodukty i precyzyjne chemikalia; Farmaceutyki;

Fosforan sodu deksametazonu, syntetyczny steroid kory nadnerczy, jest białym lub lekko żółtym krystalicznym proszkiem. Jest łatwo rozpuszczalny w wodzie i jest wyjątkowo higroskopijny.


Opis:

Fosforan sodu deksametazonu, kortykosteroid, jest podobny do naturalnego hormonu wytwarzanego przez nadnercza. Często używa się go do zastąpienia tej substancji chemicznej, gdy organizm jej nie wytwarza. Łagodzi stany zapalne (obrzęk, upał, zaczerwienienie i ból) i jest stosowany w leczeniu niektórych form zapalenia stawów; zaburzenia skóry, krwi, nerek, oczu, tarczycy i jelit (np. zapalenie jelita grubego); ciężkie alergie; i astma. Fosforan sodu deksametazonu jest również stosowany w leczeniu niektórych rodzajów raka.


Fosforan sodu deksametazonu występuje w postaci tabletki i roztworu do przyjmowania doustnego. Lekarz zaleci Ci najlepszy schemat dawkowania. Postępuj zgodnie ze wskazówkami na etykiecie recepty i poproś swojego lekarza lub farmaceutę o wyjaśnienie jakiejkolwiek części, której nie rozumiesz. Weź fosforan sodu deksametazonu dokładnie zgodnie z zaleceniami. Nie należy przyjmować więcej lub mniej lub przyjmować go częściej niż zalecił lekarz.


Dexamethasone Sodium


Aplikacje:

Nie należy przerywać stosowania fosforanu sodu deksametazonu bez konsultacji z lekarzem. Nagłe zatrzymanie leku może spowodować utratę apetytu, rozstrój żołądka, wymioty, senność, splątanie, ból głowy, gorączkę, bóle stawów i mięśni, złuszczanie się skóry i utratę wagi. Jeśli pacjent przyjmuje duże dawki przez długi czas, lekarz prawdopodobnie zmniejszy dawkę stopniowo, aby umożliwić organizmowi dostosowanie się przed całkowitym zaprzestaniem podawania leku. Uważaj na te działania niepożądane, jeśli stopniowo zmniejszasz dawkę i po zaprzestaniu przyjmowania tabletek lub płynu doustnego, nawet jeśli przełączysz się na wziewne leki kortykosteroidowe. Jeśli wystąpią te problemy, natychmiast skontaktuj się z lekarzem. Może być konieczne tymczasowe zwiększenie dawki tabletek lub płynu lub ponowne ich zażycie.


Do czego służy ten lek:

Jako lek przeciwzapalny. Deksametazon łagodzi stany zapalne w różnych częściach ciała. Stosuje się go szczególnie w celu zmniejszenia obrzęku (obrzęku) związanego z guzami kręgosłupa i mózgu oraz w leczeniu zapalenia oczu.

Aby leczyć lub zapobiegać reakcjom alergicznym.

Jako leczenie niektórych rodzajów chorób autoimmunologicznych, chorób skóry, astmy i innych chorób płuc.

Jako leczenie różnych nowotworów, takich jak białaczka, chłoniak i szpiczak mnogi.

Leczenie nudności i wymiotów związanych z niektórymi lekami chemioterapeutycznymi.

Stosowany do stymulowania apetytu u pacjentów z rakiem z poważnymi problemami z apetytem.

Stosowany również w celu zastąpienia steroidów w stanach niewydolności nadnerczy (niska produkcja potrzebnych sterydów wytwarzanych przez nadnercza).


Usługi

1) W przypadku każdego zapytania zawsze odpowiadamy terminowo i cierpliwie. Wszystkie istotne informacje zostaną dostarczone, aby pomóc Ci dokonać mądrego wyboru


2) Jeśli zamówisz surowy proszek, możemy dostarczyć Ci COA, Cook Recipes of Steroid Oil, Opinie innych klientów


3) Jeśli zamówisz wstrzykiwalny olej sterydowy, zapewnimy Ci fiolki, gumowe korki, filtry strzykawkowe, automatyczną filtrację, zaciskarkę, prasę, pudełka, a także wprowadzenie i informacje zwrotne od innych klientów.


4) Po dokonaniu płatności, przesyłka i zdjęcia zostaną dostarczone w ciągu 24 godzin; Numer śledzenia zostanie podany w ciągu 36 godzin


5) W przypadku ważnych informacji o paczkach, takich jak: lewy kraj oryginału, przyjechał do kraju docelowego, przekazany urząd celny, wyprowadzony, dostarczony, te informacje zostaną wysłane na czas.


Dexamethasone Sodium Phosphate


Produkty powiązane:

Cypionian testosteronu

Dianabol

SR9009

MGF

Fenylopropionian testosteronu

Anavar

LGD4033

CJC-1295 z przetwornikiem cyfrowo-analogowym

Propionian testosteronu

Anadrol

MK2866

GHRP-2

Octan trenbolonu

Cypionian boldenonu

Cardarine

GHRP-6

Sustanon 250

T3

YK11

Heksarelin

Trenbolon Enanthate

Trenbolon Hex

s4 (anadaryna)

TB50

Dekanian nandrolonu

T4

Rad140

Oksytocyna

Nandrolon fenylopropionian

Sildenafil (viagra)

MK677

HGH 176-191

Równowaga

Cytrynian tamoksyfenu

Aicar

igf-1 LR3

Propionian Masteron

Eksemestan

S-23

PT-141

Masteron Enanthate

Anastrozol

sr9011

Melanotan-2

Winstrol

Letrozol

lgd-3033

BPC157

Hot Tags: Fosforan sodu deksametazonu cas.55203-24-2, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

Może ci się spodobać również