Furoinian mometazonu CAS.83919-23-7

Furoinian mometazonu CAS.83919-23-7

Furoinian mometazonu stosuje się w leczeniu zapalnych zaburzeń skóry (takich jak egzema i łuszczyca) (postać miejscowa), alergicznego nieżytu nosa (takiego jak katar sienny) (postać miejscowa), astmy (postać wziewna) u pacjentów nie reagujących na słabsze kortykosteroidy, i stulejka prącia.

Szczegóły produktu

Mometazon furoinian 83919-23-7 o korzystnej jakości

Foshan Xinhang Biological Technology Co., Ltd.

Whatsapp: +8617725670492, email: liuxf@yccreate.com.

Słowa kluczowe: S-23, selektywny modulator receptora androgenowego, SARMS,


1. Wprowadzenie produktu

Zapraszamy do kontaktu z Morgan po więcej szczegółów. Whatsapp: +8617725670492, email: liuxf@yccreate.com.

· Miejscowe leczenie zakażeń grzybiczych związanych ze stanem zapalnym

· Pruritis

· Echematyzacja i dermatozy reagujące na steroidy, w których obecne są, podejrzewane lub prawdopodobne zakażenia grzybicze

· Atopowe zapalenie skóry

Opis:

· Furoinian mometazonu jest średnio silnym kortykosteronem. Furoinian Momentasone zawiera atom chloru w przeciwieństwie do fluoru, co powoduje znaczące zwiększenie miejscowej siły przeciwzapalnej.

· Wraz z Terbinafiną, która działa jako środek przeciwgrzybiczy.


2. Dane techniczne:

Nazwa produktu: Furoinian mometazonu
Synonimy: MOMETASONE 17-FUROATE; MOMETASONE FUROATE; NASONEX; (11-beta, 16-alfa) -oksy-16-metyl; pregna-1,4-dien-3,20-dion, 9,21-dichloro-17- ((2-furanylokarbonylo) oksy) -11-hydro; 9-chloro-17- (2-chloroacetylo) -11,17-dihydroksy-10,13,16-trimetylo-6,7,8,11,12,14 , 15,16-oktahydrocyklopenta [a] fenantren-3-on pirośluzan; (11BETA, 16ALPHA) -9,21-DICHLORO-17 - [(2-FURANYLCARBONYL) OXY] -11-HYDROXY-16-METHYLPREGNA-1,4 -DIENE-3,20-DIONE
CAS: 83919-23-7
MF: C32H32Cl2O8
MW: 615,5
Kategorie produktów: półprodukty i dobre chemikalia, farmaceutyki, leki hormonalne
Temperatura topnienia: 218-220 ° C
Temp. Przechowywania: Przechowuj w RT.
Właściwości chemiczne Biało-białawe ciało stałe
Stosowanie Miejscowy kortykosteroid stosowany jako środek przeciwzapalny
Zastosowanie Środek przeciwzapalny
Zastosowanie Deuterowany miejscowy kortykosteroid stosowany jako środek przeciwzapalny; Znakowany mometazon, przeznaczony do stosowania jako wewnętrzny standard do oznaczania ilościowego Mometazonu za pomocą spektrometrii masowej GC lub LC.


3. Zastosowania:

Mometazon Furoate Medical Use

Furoinian mometazonu stosuje się w leczeniu zapalnych zaburzeń skóry (takich jak egzema i łuszczyca) (postać miejscowa), alergicznego nieżytu nosa (takiego jak katar sienny) (postać miejscowa), astmy (postać wziewna) u pacjentów nie reagujących na słabsze kortykosteroidy, i stulejka prącia.

Furoinian mometazonu stosuje się w leczeniu chorób skóry, takich jak egzema, łuszczyca, alergie, andrash. Mometazon zmniejsza obrzęk (zapalenie), świąd i zaczerwienienie. Mometazon jest kortykosteroidem o średniej mocy. Ten lek jest dostępny w kilku formach, w tym kremu, maści i lotionu (roztwór). Lekarz wybierze rodzaj produktu na podstawie stanu / obszaru skóry leczonego ciała.

Furoinian mometazonu Nosowy mometazon jest stosowany u dorosłych (w tym u osób starszych) i dzieci w wieku powyżej 2 lat, zmniejszając objawy takie jak katar sienny (sezonowy alergiczny nieżyt nosa) i inne alergie (całoroczny nieżyt nosa), w tym przekrwienie błony śluzowej nosa, wydzielina z nosa, świąd i kichanie . Może być stosowany dwa do czterech tygodni przed sezonem pyłkowym, zmniejszając nasilenie objawów.


4. Szczegóły ochrony

Mometasone Furoate


5, Kwalifikacja produktu

przedmiotów

standard

wynik

wygląd

biały lub prawie biały proszek

odpowiadać

identyfikacja

za. ir

b. hplc

odpowiadać

odpowiadać

temperatura topnienia

około 220 ℃

221,4 ℃

dokładny obrót

+ 56 ° ~ + 62 °

59,5 °

Strata przy suszeniu

0,5% maks

0,19%

pozostałości po zapłonie

0,1% max

0,07%

metale ciężkie

30ppm max

odpowiadać

czystość chromatograficzna

pojedyncze zanieczyszczenie 1,0% max

całkowite zanieczyszczenia 2,0% max

odpowiadać

analiza

97,0 ~ 102,0%

99,45%

rozmiar cząsteczki

90% < 50μm

odpowiadać

wniosek

zgodne z US35


6.Dostawa , wysyłka i obsługa

1. Masowe zapasy, aby upewnić się, że dostawa następuje natychmiast każdego dnia po dokonaniu płatności.
2. Od lat zajmujemy się tą dziedziną, posiadamy wyrafinowany i profesjonalny dział logistyki, który może zagwarantować bezpieczną i szybką dostawę.
3. Dobrze wyszkolony i zdyscyplinowany zespół pakujący, który jest wystarczająco profesjonalny, aby zapewnić Ci bezpieczny pakiet. Pozwala to również uniknąć sytuacji awaryjnych podczas dostawy, dzięki czemu gwarantowana jest wysoka przepustowość celna. Unikalne sposoby wysyłania 10 gramów do 25 kilogramów proszków (lub 100 ml do 30 litrów płynów) jednocześnie do miejsca przeznaczenia.
4. Pakowanie zdjęć i kod halsujący są dostarczane w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania płatności. Zaktualizowany kod śledzenia będzie dostarczany co drugi dzień, ponieważ możesz trzymać dłoń swojego pakietu.
5. Doskonała obsługa po sprzedaży: wszelkie pytania lub problemy wystąpiły po otrzymaniu produktu.


7.FAQ
1. Jaka jest skuteczność powodzenia dostawy paczek?
Nasze opakowanie towarów nie będzie zawierać żadnych informacji hormonalnych i może być wysyłane z różnych obszarów Chin. Obecnie stawka odprawy celnej towarów wysyłanych do Stanów Zjednoczonych i Europy wynosi 99%. Jeśli chodzi o Kanadę, Brazylię o dość wysokim obszarze zamknięcia klamry, mamy także nowy sposób na przejście przez zwyczaje. Mamy również całkowicie przesłać politykę do niektórych obszarów.

2. Jaka jest minimalna i maksymalna ilość proszku steroidowego, jaką mogę zamówić w jednym czasie?
Normalnie, nasza ilość min.order wynosi 10 g, prosimy o kontakt w sprawie konkretnego zamówienia.
Sugerujemy, aby waga netto każdego opakowania była mniejsza niż 3,5 kg. Ale jeśli ilość zamówienia przekracza 3,5 kg, podzielimy towary na kilka pakietów, a następnie wyślemy je oddzielnie.

3. Czy wysyłasz w weekend?
Używamy czterech rodzajów kurierów EMS, TNT, FEDEX, DHL. EMS nie zbiera paczek w weekend. Pakiety można wysyłać normalnie przed godziną 12:00 w czasie w Pekinie, jeśli zdecydujesz się wysłać przez TNT lub FedEx.

Hot Tags: mometasone furoate cas.83919-23-7, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

Może ci się spodobać również