Proszek NSI-189 Free Base / Nsi-189 Nootropics

NSI-189 to neurogenny i nootropowy środek badawczy opracowany na bazie nikotynamidu i pirazyny. Randomizowane kontrolowane badania wykazały, że stymuluje neurogenezę lub wytwarzanie komórek nerwowych w mózgu. W badaniach na zwierzętach wykazano również, że zwiększa objętość hipokampa o 20%, odwracając w ten sposób behawioralne objawy depresji. Takie badania wykazały, że może to być skuteczne leczenie depresji. Uważa się również, że jest to obiecujące leczenie innych schorzeń, w tym zespołu stresu pourazowego (PTSD), choroby Alzheimera i związanych z wiekiem problemów poznawczych.

Szczegóły produktu


1. Wprowadzenie produktu

Zapraszamy do kontaktu z Morgan po więcej szczegółów. Whatsapp: +8617725670492, email: liuxf@yccreate.com.


2. Dane techniczne:


Phophate NSI-189

CAS 1270138-41-4
Wolna baza NSI-189
CAS 1270138-40-3
Nazwa chemiczna 2 - [(3-metylobutylo) amino] -3-pirydynylo] [4- (fenylometylo) -1-piperazynylo] metanon
Wzór cząsteczkowy C22H30N4O
Masa cząsteczkowa 366,50
Wygląd białego proszku
Specyfikacja99%
Ulepszenie mózgu

NSI-189 to benzylofiperizyno-aminiopirydyna, nootropowa i neurogenna substancja badawcza stworzona przez Neuralstem, Inc., która pochodziła z pirazyny i nikotynamidu. Badania wykazały, że stymuluje neurogenezę nerwowych komórek macierzystych pochodzących z ludzkiego hipokampa in vivo i in vitro. U zdrowych dorosłych myszy wykazano, że NSI-189 zwiększa objętość hipokampa o 20% i odwraca objawy behawioralne w modelach depresji u myszy, co oznacza, że u źródła może to dotyczyć depresji. Hipokamp jest odpowiedzialny za nawigację przestrzenną, wraz z konsolidacją informacji z pamięci krótkotrwałej do pamięci długoterminowej.
  3. Zastosowania:

  NSA-189 jest zastrzeżoną nową substancją chemiczną, która stymuluje nowy wzrost neuronów w hipokampie, obszarze mózgu, który uważa się za przyczyniający się do MDD i innych stanów, takich jak choroba Alzheimera i zespół stresu pourazowego (PTSD). Faza 1b badania klinicznego ma na celu sprawdzenie bezpieczeństwa i tolerancji leku u pacjentów z depresją.
  Dr Karl Johe, dyrektor naukowy i prezes zarządu Neuralstem, powiedział: „Cieszymy się, że możemy rozpocząć testowanie NSI-189 u pacjentów cierpiących na depresję. Utrata objętości hipokampa jest znaną cechą u pacjentów z depresją. NSI-189 pobudza neurogenezę i zwiększa objętość hipokampa u zdrowych dorosłych myszy, jednocześnie odwracając objawy behawioralne w modelach depresji u myszy, aby mógł on zaradzić depresji u źródła ”.

   


  Maurizio Fava, MD, profesor psychiatrii rodziny Slater w Harvard Medical School i wiceprezes Wydziału Psychiatrii w Massachusetts General Hospital, jest czołowym badaczem MDD i pomógł zaprojektować próbę Neuralstem, dodał: „To ekscytujące widzieć nowa klasa leków, która potencjalnie oferuje nowatorskie i odmienne podejście do tej choroby, przenosząc się na pacjentów. ”

   


  Technologia Neuralstem umożliwiła tworzenie linii komórek macierzystych nerwowych z obszarów ludzkiego OUN, w tym hipokampa, części mózgu zaangażowanej w pamięć i wytwarzanie nowych neuronów. Na tej podstawie Neuralstem stworzył praktycznie nieograniczone ilości dojrzałych ludzkich neuronów i glejów w naczyniach laboratoryjnych, które można wykorzystać do naśladowania naturalnego środowiska mózgu w celu przetestowania działania leku.


  NSI-189 jest wiodącym związkiem w neuroregeneracyjnej platformie lekowej o niskiej generacji Neuralstem, którą firma planuje rozwinąć w leki podawane doustnie na MDD i inne zaburzenia psychiczne, takie jak lęk, choroba afektywna dwubiegunowa, PTSD i choroba Alzheimera. W poprzednich testach NSI-189 znacząco poprawił reakcje behawioralne związane z depresją. U ludzi może odwrócić ludzką atrofię hipokampa obserwowaną w MDD i innych zaburzeniach, odwracając ich objawy.


  4. szczegóły ochrony


  Produkt
  NSI-189 (freebase)
  Nr CAS
  1270138-40-3
  Mol.
  C22H30N4O

  Pozycja
  Specyfikacje
  Test (metodą HPLC)
  ≥98.50%
  Wygląd
  Biały krystaliczny proszek
  Stan rozwiązania
  Przejrzysty i bezbarwny
  Strata przy suszeniu
  ≤ 0,30%
  Żelazo
  ≤10 ppm
  Uszczelka
  Zapakuj w dwie warstwy plastikowej torby.
  Przechowywanie
  Przechowywać w dobrze zamkniętym miejscu o stałej niskiej temperaturze i bez bezpośredniego światła słonecznego. Chronić przed wilgocią.
  Wniosek:
  Zgodny ze specyfikacją wewnętrzną

  Dutasteride-Powder-for-Hair-Growth

  5. Pakowanie i dostawa raw_fat_loss_powders_lorcaserin_hydrochloride_hemihydrate_


  Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby klienci mogli korzystać z najszybszego i najtańszego sposobu otrzymywania zamówień.
  Skontaktuj się z klientami za pośrednictwem poczty e-mail, aby uzyskać szczegółowe informacje o przesyłce, a także zaktualizować informacje o utworze, dopóki nie dotrze bez uszkodzeń.

     Hot Tags: nsi-189 free base / nsi-189 nootropics powder, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, hurtownia

  Zapytanie

  You Might Also Like