Pramicetam CAS.68497-62-1

Pramicetam CAS.68497-62-1

Jak wspomniano, Pramiracetam zwiększa przepływ krwi do mózgu. Jest to korzyść, która zwiększa energię umysłową. Jeśli chodzi o ulepszenia poznawcze, odnotowano następujące korzyści:

Szczegóły produktu

Lek pramiracetam do wspomagania mózgu CAS 68497-62-1

Foshan Xinhang Biological Technology Co., Ltd.

Whatsapp: +8617725670492, email: liuxf@yccreate.com.

Słowa kluczowe: S-23, selektywny modulator receptora androgenowego, SARMS,


1. Wprowadzenie produktu

Zapraszamy do kontaktu z Morgan po więcej szczegółów. Whatsapp: +8617725670492, email: liuxf@yccreate.com.


Nootropy to kategoria chemikaliów określanych jako „inteligentne leki”, które okazują się korzystne jako wzmacniacze pamięci, neuronowe, inteligentne i kognitywne, które są korzystne jako suplementy, a także terapeutyczne w leczeniu niektórych chorób. Pramiracetam jest jednym z takich nootropowych, zdefiniowanych jako rozpuszczalne w lipidach racetamów, które są identyfikowane przez współdzielenie „jądra pirolidonu”. Pramiracetam został opatentowany w Belgii w 1978 r. I jest uważany za znacznie silniejszy niż jego „kuzyni” chemiczni, tacy jak Aniracetam czy Piracetam. Pramiracetam okazał się w ciągu ostatnich czterech dekad niezwykle korzystny w przywracaniu i utrzymaniu ogólnego stanu zdrowia ludzkiego mózgu.


2. Dane techniczne:

Nazwa produktu:

Pramiracetam

Synonimy:

Amacetam; Vinpotropil

Inne imię:

1-pirolidynoacetamid, N- [2- (diizopropyloamino) etylo] -2- (2-oksopirolidyn-1-ylo) acetamid

CAS:

68497-62-1

MF:

C14H27N3O2

MW:

269,38

Analiza:

99% min (HPLC)

Gęstość:

1,036 g / cm3

Punkt wrzenia:

461 ° C przy 760 mmHg

Punkt zapłonu:

232,6 ° C

Wygląd:

Biały krystaliczny proszek

Stosowanie:

Zwiększenie mocy mózgu

Przechowywanie:

Cieniowanie, ograniczona konserwacja


3. Zastosowania:

Uważa się, że pramiracetam jest wchłaniany w jelicie, znajdując drogę do krwiobiegu.


Po około pół godzinie osiąga swój maksymalny potencjał. Po przeniesieniu do mózgu ma wpływ na miejsca receptora acetylocholiny. Acetylocholina jest neuroprzekaźnikiem, który ma bezpośredni wpływ na funkcje poznawcze. Uważa się, że miejsca acetylocholiny poprawiają wydajność.


Pramiracetam wiąże się z miejscami receptora, zwiększając skuteczność acetylocholiny w mózgu. Istnieje również znaczny wzrost przepływu krwi w mózgu. Gdy zwiększa się pobór tlenu, wzrasta również metabolizm glukozy. To może pozwolić użytkownikom poczuć czujność i poczucie przejrzystości.


Uważa się również, że pramiracetam może zwiększać wychwyt choliny do hipokampa. Ten obszar mózgu jest odpowiedzialny za pamięć i nawigację przestrzenną. Dlatego nauka i pamięć mają tendencję do poprawy.


4. Szczegóły ochrony

Jak wspomniano, Pramiracetam zwiększa przepływ krwi do mózgu. Jest to korzyść, która zwiększa energię umysłową. Jeśli chodzi o ulepszenia poznawcze, odnotowano następujące korzyści:


· Poprawia pamięć użytkowników. Pojemność pamięci zwiększa się dzięki nowym synapsom tworzonym między neuronami. Użytkownicy zgłaszają również szybsze wycofanie.

· Pozwala na większą zdolność uczenia się. Pomaga neuronom tworzyć nowe połączenia, umożliwiając użytkownikom skuteczniejsze uczenie się i tworzenie pamięci. Zgłaszane są również ulepszenia dotyczące umiejętności rozwiązywania problemów i przetwarzania informacji.

· Zwiększa energię psychiczną i rozpiętość uwagi. Dzięki temu użytkownicy mogą być bardziej produktywni przy różnych zadaniach w pracy lub w szkole. Pramiracetam pozwala na lepszy metabolizm mózgu, zasilając neurony glukozą. To nie tylko tworzy energię mózgu, ale zwiększa poziom koncentracji. Użytkownicy zgłaszają również większą rozpiętość uwagi.

· Stosowany jako opcja leczenia wielu zwyrodnieniowych chorób poznawczych. Niektóre z tych chorób obejmują; demencja, ADHD i choroba Alzheimera. U pacjentów z ADHD odnowiono poziom uwagi i skupienia.


Jest to substancja nietoksyczna, więc można ją bezpiecznie używać na bieżąco. Niektóre nootropy nie mogą być używane tak często, więc jest to idealny wybór dla każdego, kto znajduje się w konkurencyjnej dziedzinie. Wiadomo również, że pramiracetam zwiększa motywację, zwiększając produktywność użytkowników ..


Pramiracetam jest dość silny, więc nie potrzebujesz wiele. Dawka 500 mg dwa razy na dobę powinna być wystarczająca. Bez względu na to, jaką całkowitą dawkę przyjmujesz w ciągu dnia, podziel ją na co najmniej dwie dawki. Przy okresie półtrwania wynoszącym 5+ godzin dwie dawki zapewnią, że Pramiracetam pozostanie w twoim systemie.


Jak każda nootropowa, różne dawki działają dobrze dla różnych ludzi. Powinieneś skonsultować się z lekarzem, jeśli nie masz pewności co do dawkowania lub jeśli jesteś na jakimkolwiek innym leku. Chociaż Pramiracetam ma bardzo niewiele negatywnych skutków, nie należy przekraczać zalecanej dawki około 1 do 1,5 grama dziennie.


Pramiracetam


5. Kwalifikacja produktu

Test analizy

Specyfikacja

Wynik

Opis

biały krystaliczny proszek, bezwonny

Zgodny

Rozpuszczalność

Łatwo rozpuszczalny w wodzie, nierozpuszczalny w etanolu

Zgodny

PH

6,0 ~ 7,5

6.9

Przejrzystość i kolor rozwiązania

roztwór powinien być przejrzysty i bezbarwny

Zgodny

Substancje pokrewne

5'CMP 0,3%

Prosta nieczystość

Razem inne zanieczyszczenia

0,01%

0,03%

0,10%

Chlorek

0,05%

Zgodny

Amon

0,05%

Zgodny

Fe

0,01%

Zgodny

Fosforan

0,1%

Zgodny

Strata przy suszeniu

≤6,0%

1,3%

Metale ciężkie

0,002%

Zgodny

Arsenid

0,0001%

Zgodny

Endotoksyny bakteryjne

0,3 EU / mg

Zgodny

Limit mikrobiologiczny

Zgodny

Zgodny

Test (na bazie suchej)

≥ 98,0%

98,8%

Wniosek: Wyniki są zgodne z CP2010


Funkcjonować.

1. Zwiększa koordynację.
2. Poprawia nastrój.
3. Pomaga walczyć ze zmęczeniem.
4. Zapobiega utlenianiu w mózgu.
5. Leczy uszkodzenia mózgu związane z alkoholem.
6. Zapobiega objawom odstawienia kofeiny.


Korzyść

Większość ludzi przyjmuje Pramiracetam w późniejszym życiu, aby zwiększyć poziom energii i zwiększyć pamięć i zdolność uczenia się. Powszechnie uważa się, że jest jednym z najskuteczniejszych „inteligentnych leków” na rynku, z możliwością poprawy koncentracji uwagi, zdolności uczenia się, pamięci, orientacji w czasie / przestrzeni i ogólnej sprawności umysłowej u osób starszych.


Może być również stosowany jako łagodny środek przeciwdepresyjny, o działaniu uspokajającym. Sprawdził się również w leczeniu choroby Alzheimera. Korzyści z przyjmowania Pramiracetamu są szerokie i zostały wykorzystane do leczenia wielu chorób, w tym:

· Alkoholizm

· Demencja starcza

· Choroba lokomocyjna i zawroty głowy

· Bóle głowy i objawy wstrząsu mózgu

· Umiejętność czytania, pisania i ortografii u osób z dysleksją

· Czujność, współpraca i socjalizacja u starszych pacjentów


Czy istnieją podstawy naukowe dla tych twierdzeń?

W badaniach klinicznych przeprowadzonych przez Dimond i Brouwers wykazano, że Pramiracetam zwiększa inteligencję i pamięć. Testy obejmowały 7 podwójnie ślepych prób z Pramiracetamem, w których uczestniczyło 16 studentów drugiego i trzeciego roku, wszystko w dobrym zdrowiu fizycznym i psychicznym. Po 14 dniach autorzy byli w stanie wykazać, że uczniowie otrzymujący Pramiracetam doświadczyli lepszego uczenia się werbalnego.


Dalsze badania wykazały również, że pramiracetam, jako środek nootropowy, ma jeden z najbezpieczniejszych dostępnych poziomów toksyczności - nawet niższy niż sól. Badania wykazały, że ludzie mogą tolerować dawki pramiracetamu 1200 mg na dobę przez okres do jednego roku, bez żadnych niepożądanych skutków ubocznych.

Pramiracetam był w rzeczywistości szeroko badany, a ponad 1000 publikacji naukowych zostało opublikowanych w jego nazwie.


6. Dostawy, wysyłka i doręczenie

Dostępne: Sterydy surowe w proszku, Gotowy olej sterydowy, Pre-mieszane doustne sterydy / tabletki / czapki, Peptydy, Wszystkie rodzaje maszyn, których potrzebujesz do produkcji sterydów.
Wysyłka: Wybrano sposób, który najbardziej Ci odpowiada (EMS TNT DHL Aramex FedEx UPS)
Płatność: Bitcoin, T / T, Western Union i Money Gram
Paczka: Zaprojektowane Dyskretne opakowanie według różnych krajów i ilości.

Wysyłka :
1. Pakowanie:
O: Zamów poniżej 20 kg
Rozmieszczone przez dyskretne pakowanie.
B: Zamówienie powyżej 50 kg
Jeśli chcesz, statek powietrzny lub morski nie stanowi problemu. Dostępny jest pełny zestaw dokumentów.
2. Dyskretne opakowanie zostanie Państwu przedstawione w zależności od ilości i miejsca pobytu.
3. Zostanie zaoferowana fotografia przesyłki, aby móc odróżnić produkty od siebie. Nikt inny nie wiedziałby o tym szczególe.
4. Zostanie również podany numer śledzenia. Więc możesz się przygotować, gdy nadejdzie paczka.


7.FAQ
To może być dla ciebie coś nowego. Ale moglibyśmy mieszać tu kapsułki z tabletkami doustnymi steroidów.
1. Surowce mogą być potrzebne do tabletek, takich jak celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu itp.
2. Po prostu musisz go nacisnąć i spakować, wtedy otrzymasz gotowe pigułki lub tabletki
3. Podobnie jak w przypadku kapsułek, byłoby to znacznie łatwiejsze. Wystarczy napełnić mieszankę kapslami, a następnie można ją wziąć lub sprzedać.
4. Maszyny potrzebne do tej produkcji są dostępne tutaj, takie jak pelet, maszyna prasująca.
5. Etykietę i pudełko można dostosować tutaj.

Hot Tags: pramicetam cas.68497-62-1, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

Może ci się spodobać również