Proszek Nootropowy PRL-8-53 HCL

PRL-8-53 jest nootropowym badanym związkiem chemicznym pochodzącym z kwasu benzoesowego i fenylometyloaminy (benzyloaminy), który, jak wykazano, działa jako lek hipermnezyjny u ludzi.

Szczegóły produktu

Surowy Proszek Nootropowy PRL-8-53 HCL Do Wzbogacania Pamięci


Jesteśmy profesjonalną firmą nastawioną na surowce farmaceutyczne, takie jak surowiec antydepresyjny, surowiec przeciwtrądzikowy, surowiec antybiotykowy, surowiec do leków Nootropics, lokalne środki znieczulające itp.

Bez minimalnego zamówienia, możesz być naszym klientem, nawet jeśli chcesz testować tylko 1gram. Również duże zamówienia można otrzymać za duże zamówienia.

Witamy pytanie, życzymy, abyśmy mogli budować długotrwałą współpracę.

WhatsApp +8613302415760

e-mail cindy1114@yccreate.com


PRL-8-53 HCl Szybkie szczegółyNazwa produktu PRL-8-53 HCl
Alias PRL-8053
CAS 51352-87-5
FORMUŁA MOLEKULARNA C18H22ClNO2
WAGA MOLEKULARNA 319,83
CZYSTOŚĆ 99,5%
STAN FIZYCZNY biały proszek
Stosowanie Służy do poprawy krążenia mózgu
Przechowywanie Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu i trzymać z dala od bezpośredniego światła słonecznego
Metody pakietowe worek foliowy, bęben lub umysł
Serwis pogwarancyjny Ciepła obsługa po sprzedaży przez całą dobę. Każde twoje pytanie zostanie rozwiązane w pierwszej kolejności tak szybko, jak to możliwe.
Sposób wysyłki FedEx, UPS, DHL, EMS, Fedex i tak dalej, drogą powietrzną lub morską. Wybierz najlepszy sposób wysyłki.
Czas dostawy dostawa szybko w dniu otrzymania płatności, zostanie dostarczona w ciągu 4-7 dni po śledzeniu
Metody Płatności Western union, pieniądze gram, bitcoin i przelew bankowy

PRL-8-53 HCl Descrption


PRL-8-53 HCl jest ogólnie uważany za wzmacniacz pamięci i uczenia się. W samotnym badaniu na szczurach, biorąc PRL-8-53 120 - 150 minut przed pomiarem poznawczym pomógł drastycznie. Pamięć badano 24 godziny po podaniu i 96 godzin z pozytywnymi wynikami w porównaniu z placebo.


Fakt, że starsi badani widzieli najbardziej nootropową korzyść z przyjmowania PRL-8-53 HCl, potwierdza koncepcję, że modulacja dopaminy odgrywa główną rolę w efektach PLR-8-53. Zwiększenie normalnego, związanego z wiekiem zmniejszenia produkcji dopaminy, które jest związane ze spadkiem funkcji poznawczych, może mieć znaczący pozytywny wpływ zarówno na uczenie się, jak i na pamięć.


PRL-8-53 odwraca katatoniczne i ptotyczne działanie rezerpiny. PRL-8-53 jest względnie nietoksyczny, z doustnym LD50 u myszy 860 mg / kg, co nadaje lekowi wysoki indeks terapeutyczny. Dawki powyżej 8 mg / kg mają krótki efekt hipotensyjny w psie. Wysokie dawki obniżają aktywność ruchową u szczura i myszy, przy czym ED50 powoduje 50% zmniejszenie aktywności ruchowej myszy przy 160 mg / kg. PRL-8-53 wykazuje działanie spazmolityczne.


PRL-8-53 Dozowanie


W pojedynczym opublikowanym badaniu na ludziach zastosowano 5 mg PRL-8-53 i stwierdzono, że jest to lepsze przypomnienie w teście zapamiętywania słów. Patent na związek wymienia doustną dawkę 0,01 mg / kg na dawkę, przyjmowaną 3 razy dziennie.


prl-8-53Przewaga konkurencyjna


1. profesjonalista
nasza firma jest profesjonalną fabryką wiodącą w Chinach od wielu lat. obszary dostaw naszych produktów: us, uk, kanada, australia, brazylia, rosja, portugalia, łotwa, szwajcaria, islandia, ukraina, niemcy, francja, holandia, belgia, peru, szwecja, nowa zelandia, republika czeska, litwa, irlandia , tunezja, meksyk, grecja, portoryko, tajlandia, izrael i tak dalej.
2. najwyższa jakość
wysoka jakość gwarantowana, po znalezieniu jakiegokolwiek problemu pakiet zostanie wysłany ponownie.
3. przywilej
rabat zostanie przyznany po złożeniu dużego zamówienia.
4. towary w magazynie
więc możemy dostarczyć szybko w dniu otrzymania płatności.
5. dyskretny pakiet
opakowanie, które najlepiej pasuje do Ciebie, zostanie wybrane do bezpiecznego przekraczania granic. lub jeśli masz swój własny idealny sposób, można to również wziąć pod uwagę.
6. wysyłka bezpieczeństwa
wysyłka ekspresowym (fedex, ups, dhl, ems), drogą lotniczą. Najbardziej profesjonalny spedytor byłby polecony dla Ciebie.
7. Obsługa posprzedażna
ciepły serwis po sprzedaży dla Ciebie 24/7. każde twoje pytanie zostanie rozwiązane w pierwszej kolejności tak szybko, jak to możliwe.

Przewodnik zakupu


1. Czas realizacji: w ciągu 12 godzin po dokonaniu płatności
2. Czas dostawy: 3-7 dni roboczych od drzwi do drzwi
3. Pakowanie: bardzo dyskretne lub zgodnie z wymaganiami
4. Wysyłka: DHL / TNT / UPS / HKEMS / FedEx / itp.
5. Numer przesyłki: numer przesyłki dostarczy Ci po wysłaniu towaru za pierwszym razem także zdjęcia przesyłek.
6. Obsługa posprzedażna: 24/7 online, aby rozwiązać problemy.

Gwarancje:
Gwarantowana jakość Wszystkie sprzedają sterydy o standardzie USP / BP / EP i czystości 98,57% min

Gwarantowany czas wysyłki
Możemy wysłać paczkę w ciągu 12 godzin od otrzymania płatności, a sposób wysyłki polecić na podstawie Twojej lokalizacji.
Gwarancja dostawy Gwarantujemy bezpieczną wysyłkę, jeśli paczka zostanie zajęta / zagubiona / uszkodzona, a otrzymasz pismo z urzędu, natychmiast ponownie wyślemy ten sam produkt. Dbamy o Twój biznes plan i nigdy Cię nie zawiedziemy.


Nasza fabryka i laboratorium144

Hot Tags: Prl-8-53 hcl proszek nootropowy, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like