Adapalene CAS: 106685-40-9

Adapalen jest członkiem klasy leków retinoidowych, która zazwyczaj występuje w preparatach do stosowania miejscowego stosowanych w leczeniu trądziku. Może być stosowany do leczenia rogowacenia rzekomego, a także innych chorób skóry, jako nieużywanych. Wszelkie kontakty: whatsapp: +8613378646535 e-maile: eleven11@chembj.com

Szczegóły produktuProdukty farmaceutyczne Adapalene CAS: 106685-40-9

Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.comAdapalen

Wzór cząsteczkowy: C28H28O3

Masa cząsteczkowa: 412,52

Numer rejestru CAS: 106685-40-9

Gęstość: 1,233 g / cm3

Temperatura topnienia: 319-322 ° C

Temperatura wrzenia: 606,3 ° C przy 760 mmHg

Temperatura zapłonu: 205,9 ° C

Test: NLT 99,0%

Standard: USP30 Sandard

Zastosowanie: Anti trądzik

Wygląd: Prawie biały do białego krystaliczny proszek

Opakowanie: 1 kg / puszka aluminiowa; 25 kg / beczka kartonowa.

Przechowywanie: Chronić przed wilgocią; trzymaj w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu.

Uwagi: Tylko dla produktów chemicznych


Co to jest Adapalen?


Adapalen jest miejscowym retinoidem drugiej generacji stosowanym przede wszystkim w leczeniu łagodnego i umiarkowanego trądziku, a także jest stosowany poza oznakowaniem w leczeniu rogowacenia rzekomego oraz innych chorób skóry. Jest skuteczny w leczeniu trądziku, w którym dominują zaskórniki.


Używać do?

jest stosowany w leczeniu trądziku. Może zmniejszać liczbę i nasilenie trądziku i promować szybkie gojenie się pryszczy, które się rozwijają. Adapalen należy do klasy leków zwanych retinoidami. Działa poprzez wpływ na wzrost komórek i zmniejszenie obrzęku i stanu zapalnego.


Funkcjonować:


Produkt API. Analogi kwasu retinowego, adapalen, są agonistami receptora gamma RAR beta i RAR. Adapalen hamował proliferację komórek i indukował apoptozę komórek raka jelita grubego in vitro. Żel adapalenowy jest skutecznym lekiem w leczeniu trądziku.Podanie:

Adapalen stymuluje podział komórek w skórze i zmniejsza wytwarzanie keratyny. Wspomaga złuszczanie skóry i zapobiega powstawaniu zmian trądzikowych (zaskórników). Działanie adapalenu zwalcza zmiany zachodzące w trądziku.


Adapalen stosuje się w leczeniu łagodnego do umiarkowanego trądziku. Najlepiej nadaje się do skóry suchej i jasnej.


Adapalen stosuje się w leczeniu trądziku. Może zmniejszać liczbę i nasilenie trądziku i promować szybkie gojenie się pryszczy, które się rozwijają. Adapalen należy do klasy leków zwanych retinoidami.Po co kupować produkty z naszej strony?

1. Mamy doświadczenie w eksporcie sterydów, jak wiesz, UE kładzie na nie duży nacisk, a Ty musisz znaleźć doświadczonego partnera, który zapewni Cię;

2. Jakość: Nasza firma jest profesjonalną wiodącą fabryką w Chinach w obszarze farmaceutycznym, mieliśmy stabilnych klientów i eksportowaliśmy do Niemiec, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, USA, Australii, Bliskiego Wschodu i innych krajów. Możemy dostarczyć dobrych referencji o naszej firmie . Jeśli chodzi o jakość produktów, jesteśmy pewni, że mogą Cię zadowolić.

3. Pakiet: Profesjonalne opakowanie z profesjonalnymi materiałami.

4. Dostawa: Mamy produkty w magazynie i dostarczymy je wkrótce po przybyciu Twojej PO. W międzyczasie podamy Ci numer śledzenia, abyś mógł dokładnie znać lokalizację produktów. Będziemy śledzić produkt, dopóki go nie dotrą; Wybieramy dla Ciebie najlepszą usługę kurierską, a przy dostawie około 5-7 dni roboczych.

5. Usługa: najlepsza usługa z obsługą posprzedażną i konsultacjami, mamy doskonałe podejście do obsługi klienta, w przeciwieństwie do większości witryn, jesteśmy stale dostępni za pośrednictwem gorącej linii sprzedaży, poczty e-mail, skype lub MSN i zawsze odpowiadamy na e-maile w ciągu 30 minut .Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


Steryd


Hot Tags: adapalene cas: 106685-40-9, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurtownia

Zapytanie

You Might Also Like