Agomelatyna CAS 138112-76-2

Agomelatyna jest nowym lekiem przeciwdepresyjnym z selektywnym działaniem agonistycznym na receptory melatoniny i selektywnym działaniem antagonistycznym na receptory serotoniny 5HT-2C.

Szczegóły produktu

Agomelatyna CAS 138112-76-2


Specjalizujemy się w tej dziedzinie od wielu lat, nasze sterydy w proszku i surowce farmaceutyczne są eksportowane do krajów zamorskich, do Europy, Afryki, Azji, obu Ameryk i innych krajów. Otrzymaliśmy bardzo dobre opinie od naszych klientów i nawiązaliśmy długie przyjazne stosunki z firmą Cooper . Dobra jakość jest jednym z naszych tajnych sukcesów, zapraszamy zamówienia próbek .pls kontakt whatsapp + 8613302415760 e-mail cindy1114@yccreate.com


Podstawowe informacje o agomelatynie


Nazwa produktu Agomelatyna
Alias Valdoxan, Melitor, Thymanax
CAS 138112-76-2
MF C15H17NO2
MW 243.3
EINECS 629-727-7
Analiza 99,0%
STAN FIZYCZNY biały krystaliczny proszek
Stosowanie lek przeciwdepresyjny
Przechowywanie Przechowywać w chłodnych i suchych miejscach, z dala od silnego światła
Metody pakietowe setki zdegustowanych pacakgesów
Serwis pogwarancyjny Ciepła obsługa po sprzedaży przez całą dobę. Każde twoje pytanie zostanie rozwiązane w pierwszej kolejności tak szybko, jak to możliwe.
Sposób wysyłki FedEx, UPS, DHL, EMS, Fedex i tak dalej, drogą powietrzną lub morską. Wybierz najlepszy sposób wysyłki.
Czas dostawy dostawa szybko w dniu otrzymania płatności, zostanie dostarczona w ciągu 4-7 dni po śledzeniu
Metody Płatności Western union, pieniądze gram, bitcoin i przelew bankowy


Agomelatine Descrption


Agomelatyna (BAN, RINN; nazwy handlowe Valdoxan, Melitor, Thymanax) to melatonergiczny lek przeciwdepresyjny opracowany przez firmę farmaceutyczną Servier. Agomelatyna jest sprzedawana do leczenia poważnych zaburzeń depresyjnych, głównie ze względu na jej stosunkowo korzystny profil skutków ubocznych: pozwala uniknąć przyrostu masy ciała, dysfunkcji seksualnych i ciężkiego odstawienia związanego z najczęściej stosowanymi klasami leków przeciwdepresyjnych (SSRI, SNRI, trójpierścieniowe), podczas gdy zapewnienie podobnych korzyści terapeutycznych.


Aplikacja agomelatyny


Agomelatyna może pomóc regulować Twój zegar ciała (rytm dobowy) z pozytywnym wpływem na nastrój i depresję senną.


Agomelatyna jest stosowana w leczeniu depresji lub w celu zapobiegania nawrotom depresji i jest dostępna wyłącznie na receptę lekarską. Objawy depresji różnią się od jednej osoby do drugiej, ale często obejmują uporczywy smutek, utratę zainteresowania ulubionymi zajęciami, poczucie bezwartościowości, problemy ze snem, uczucie spowolnienia, uczucie niepokoju lub zmiany apetytu i wagi. Zmiany w twoich codziennych wzorach snu i apetytu są przykładami zaburzeń zegara ciała, które występują często w wyniku depresji.


Agomelatyna działa na receptory melatoniny i serotoniny w mózgu. Agomelatyna naśladuje działanie melatoniny i pomaga zsynchronizować rytmy okołodobowe organizmu. Należą do nich nastrój, niepokój, apetyt, temperatura ciała i cykle snu / czuwania. Te rytmy okołodobowe, zwłaszcza cykle snu, są poważnie zaburzone u osób z depresją. Głównym działaniem agomelatyny jest poprawa początku i jakości snu, co z kolei ma działanie przeciwdepresyjne.


Agomelatyna pomaga również poprawić nastrój w depresji poprzez zwiększenie uwalniania noradrenaliny i dopaminy w mózgu. Są to naturalne związki chemiczne zwane neuroprzekaźnikami, które są zaangażowane między innymi w regulowanie nastroju.


Agomelatine


Pakowanie i dostawa

USZCZELKA


1) 1 kg / worek (1 kg masy netto, 1,1 kg masy brutto, zapakowany w worek z folii aluminiowej)
2) 5 kg / karton (1 kg masy netto, 1,1 kg masy brutto, zapakowane w pięć torebek z folii aluminiowej)

3) 25 kg / bęben (25 kg masy netto, 28 kg masy brutto; zapakowane w karton-bęben z dwoma plastikowymi workami; Rozmiar bębna: 510 mm wysokości, 360 mm średnicy)


DOSTAWA


Mamy profesjonalnego spedytora, w oparciu o zapotrzebowanie klientów na transport

1-25kgs: ekspresowo: FEDEX, DHL, EMS, UPS, TNT ect.

Zamówienia masowe: przez SEA i AIRProces zamówienia


107


FA QQ1. Czy jesteś producentem?

Odp .: Tak, mamy własną fabrykę i laboratorium.


P2: Czy są jakieś zniżki?

Odp .: Tak, tak jak w przypadku starych klientów i większych ilości, zawsze wspieramy dużymi rabatami i niespodziankami.


P3: Jak kontynuować porządek?

Pozwól mi poznać elementy, ilość i cel podróży, które pomogą mi uzyskać odpowiednią cenę

Daj mi znać przedmioty, których szukasz, ilość i kraj docelowy. Po potwierdzeniu wszystkich szczegółów zamówienia, zapłacić 100% z góry i podać nam adres wysyłki. Organizujemy przesyłkę po raz pierwszy po otrzymaniu płatności i oferujemy numer śledzenia dla Twoich towarów, a my dostarczymy obsługę posprzedażną po otrzymaniu paczki.


P4: Jak traktujesz reklamację dotyczącą jakości?

Odp .: Po pierwsze, nasz dział QC przeprowadzi ścisłe badania naszych produktów eksportowych za pomocą HPLC, UV, GC, TLC itd., Aby zmniejszyć problem jakości do wartości bliskiej zeru. Jeśli wystąpi prawdziwy problem z jakością, wyślemy Ci darmowy towar w celu wymiany lub zwrócimy Ci stratę.

 

P5: Czy akceptujesz zamówienie próbki?

O: Tak,

W przypadku niektórych proszków akceptujemy małe zamówienie od 10 g, 100 gi 1 kg w celu oceny jakości naszych towarów.

W przypadku peptydów akceptujemy 10 fiolek lub 1 pudełko.

 

P6: Jakiego rodzaju przesyłki ekspresowej używasz?

EMS, DHL, FEDEX, UPS, Hongkong EMS itp


P7: Jak akceptujesz płatności?

Western Union, Moneygram i Bitcoin oraz przelew bankowy


P8: Czy wysyłasz do skrzynek pocztowych?

TAK, absolutnie!Hot Tags: agomelatyna cas 138112-76-2, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurtownia

Zapytanie

You Might Also Like