API Atenolol CAS 29122-68-7

Atenolol, znany również jako atenolol, Aten Yue Er, tamoksyfen, obniżone ciśnienie krwi Ling, Tenormin, ciśnienie krwi Ling, to długo działający kardioselektywny bloker β1-adrenergiczny.

Szczegóły produktu

Przeciwnadciśnieniowy API Atenolol CAS 29122-68-7 Biały proszek

Jesteśmy profesjonalną firmą nastawioną na surowce farmaceutyczne, takie jak surowiec antydepresyjny, surowiec przeciwtrądzikowy, surowiec antybiotykowy, surowiec do leków Nootropics, lokalne środki znieczulające itp.

Bez minimalnego zamówienia, możesz być naszym klientem, nawet jeśli chcesz testować tylko 1gram. Również duże zamówienia można otrzymać za duże zamówienia.

Witamy pytanie, życzymy, abyśmy mogli budować długotrwałą współpracę.

whatsapp + 8613302415760 e-mail cindy1114@yccreate.com


Atenolol Basic Info


Nazwa produktu Atenolol
Alias atenolol, tenormina;
CAS 29122-68-7
MF C14H22N2O3
MW 266,34
EINECS 249-451-7
Analiza 99,0%
STAN FIZYCZNY Biały krystaliczny proszek
Stosowanie Cardioselective adrenergic blocker. Przeciwnadciśnieniowe
Przechowywanie przechowywać w chłodnym, suchym miejscu
Metody pakietowe setki zdegustowanych pacakgesów
Serwis pogwarancyjny Ciepła obsługa po sprzedaży przez całą dobę. Każde twoje pytanie zostanie rozwiązane w pierwszej kolejności tak szybko, jak to możliwe.
Sposób wysyłki FedEx, UPS, DHL, EMS, Fedex i tak dalej, drogą powietrzną lub morską. Wybierz najlepszy sposób wysyłki.
Czas dostawy dostawa szybko w dniu otrzymania płatności, zostanie dostarczona w ciągu 4-7 dni po śledzeniu
Metody Płatności Western union, pieniądze gram, bitcoin i przelew bankowy


Atenolol Descrption


Atenolol jest selektywnym antagonistą receptora β1, lekiem należącym do grupy beta-blokerów (czasami napisanych β-blokerami), klasą leków stosowanych głównie w chorobach układu krążenia.


Atenolol jest jednym z najczęściej stosowanych β-blokerów w Wielkiej Brytanii i był kiedyś lekiem pierwszego rzutu w nadciśnieniu tętniczym. Jednak ostatnie badania wskazują, że atenolol może nie zmniejszać zachorowalności lub śmiertelności w przypadku leczenia nadciśnienia tętniczego, a nawet może zwiększyć śmiertelność w niektórych podgrupach.


Aplikacja Atenolol


Atenolol, ciśnienie krwi Ling, jest długo działającym kardioselektywnym blokerem β1-adrenergicznym, bez wewnętrznej aktywności sympatomimetycznej lub stabilności błony.


Opóźnienie atenololu w przypadku receptorów adrenaliny β1 jest podobne w przypadku metoprololu, propranololu i nadololu, który wynosi 1/6 dla pindololu i tymololu. Ale nie hamuje działania leku rozszerzającego oskrzela izoproterenolu.


Podawany w małych dawkach nie lubi nieselektywnych leków blokujących receptory β-adrenergiczne, takich jak pogłębiający się nadciśnienie wywołany hipoglikemią, zaburzenia krążenia obwodowego lub pacjenci z obturacyjną chorobą dróg oddechowych pogarszającą funkcjonowanie dróg oddechowych i tak dalej.


Jednak w przypadku podawania dużych dawek atenolol może również zmniejszać astmę lub przewlekłą obturacyjną chorobę płuc, funkcję dróg oddechowych.


Atenolol, jako długotrwałe leczenie nadciśnienia tętniczego, opisywano również jako wpływające na czynność dróg oddechowych. Tak więc, pomimo wyboru serca atenololem, pacjenci z przewlekłą obturacyjną chorobą płuc mogą stosować tylko małe dawki, ale również powinni otrzymać wystarczającą ilość agonistów receptora β1-adrenergicznego.
Widok fabryki
Pakowanie i dostawa
FAQ


P1: Czy jesteś producentem?

Odp .: Tak, produkujemy produkty luzem w naszej fabryce i produkujemy małe ilości i produkty syntezy klientów w naszym laboratorium.

P2: Czy masz akcje?

Odp .: Rozumiemy, że większość klientów woli akcje, więc postaramy się zachować zapasy dla większości produktów. Jednak w przypadku niektórych rzadkich produktów nie będziemy przechowywać zapasów i potrzebujemy czasu na syntezę.

P3: Jakie certyfikaty i dokumenty oferujesz?

Odp .: Dostępne są pewne formalności techniczne, takie jak COA, HPLC itp.

P4: Dlaczego powinienem wybrać ciebie?

Odp .: Potężne wsparcie techniczne pochodzi od naszych wysoko wykwalifikowanych iw pełni doświadczonych pracowników, pracujących średnio w przemyśle chemicznym od ponad 10 lat.

Ścisła kontrola jakości pochodzi z naszego zaawansowanego systemu zarządzania.

Profesjonalny i ciepły zespół sprzedaży - ponieważ wierzymy, że możemy wygrać tylko dzięki naszej ciężkiej pracy w konkurencyjnym świecie

Szybka reakcja i doskonała obsługa przedsprzedażna i posprzedażna - ponieważ uważamy, że nasi klienci zasługują na najlepszą obsługę

P5: Czy mogę uzyskać od ciebie najlepszą cenę?

O: Oczywiście. Nie ścigamy nadmiernych zysków i zawsze staramy się oferować najlepszą ofertę. Jeśli jesteś dobry w targowaniu się, możesz także cieszyć się z targowania się. Tylko nie utrudniaj tego!

P6: Jak mam płacić?

Odp .: Akceptujemy wszystkie rodzaje płatności. takie jak western union, money gram, bitcoin i TT.

 

P7: Czy udostępniasz bezpłatną próbkę?

Odp .: Tak, możemy dostarczyć bezpłatną próbkę, jeśli posiadamy w magazynie, wystarczy, że pokryjesz koszty dostawy.

 
Hot Tags: api atenolol cas 29122-68-7, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurtownia

Zapytanie

You Might Also Like