Atropina CAS: 51-55-8

Atropina jest lekiem stosowanym w leczeniu niektórych rodzajów zatruć środkami nerwowymi i pestycydami, a także niektórych rodzajów powolnego rytmu serca i zmniejszania wytwarzania śliny podczas operacji. Wszelkie potrzeby kontaktu: whatsapp: +8613378646535 e-maile: eleven11@chembj.com

Szczegóły produktu

steroid store

Pharmaceutcal Atropine sulfate powder CAS: 51-55-8

Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


Nazwa: Siarczan atropiny

CAS: 51-55-8

MF: C17H23NO3

MW: 289,37

EINECS: 200-104-8

Temperatura topnienia: 189-192 ° C (A) (świeci)

Skręcalność właściwa: -0,6 o (wg USP 25 oC)

Rozpuszczalność: Rozpuszczalny

Wrażliwość: delikatna


Opis:


Atropina jest lekiem stosowanym w leczeniu niektórych rodzajów zatruć czynnikami nerwowymi i pestycydami, niektórych rodzajów powolnego rytmu serca i zmniejszania wytwarzania śliny podczas zabiegu. Zazwyczaj podaje się go dożylnie lub przez wstrzyknięcie do mięśnia. Dostępne są również krople do oczu. stosowany w leczeniu zapalenia błony naczyniowej oka i niedowidzenia. Roztwór dożylny zwykle zaczyna działać w ciągu minuty i trwa pół godziny do godziny. W leczeniu zatruć mogą być wymagane duże dawki.


Podanie:


(1) relaksacyjne mięśnie gładkie: Ten produkt ma dużo rozluźnienia roli mięśni gładkich trzewnych, nadmiernej aktywności lub w skurczu mięśni gładkich był znaczący relaks i wpływ normalnych czynności mięśni gładkich mniej.

(2) hamowanie wydzielania gruczołu: poprzez blokowanie hamowania wydzielania przez gruczoł receptora M-cholinergicznego. Na gruczołach ślinowych i gruczołach potowych najbardziej oczywistego zahamowania. Ale także gruczoł łzowy i wydzielina gruczołów oddechowych mogą być znacznie zmniejszone, ale wpływ wydzielania kwasu żołądkowego jest mniejszy.

(3) rola oka: atropina poprzez blokowanie receptorów M-choliny zwieracza źrenicy i mięśni rzęskowych oraz działanie rozszerzania źrenic, zwiększonego ciśnienia wewnątrzgałkowego i paraliżu. Te trzy efekty mają istotne znaczenie kliniczne.

(4) rola układu sercowo-naczyniowego: większa dawka (1 ~ 2 mg) atropiny może podnieść hamowanie nerwu błędnego serca, powodując w ten sposób tętno. Duże dawki mogą rozszerzać skórę i trzewne naczynia krwionośne, łagodząc niewielki skurcz tętniczy. Mechanizm rozszerzenia naczyń krwionośnych i podnoszenia małego skurczu naczyń nie jest znany.

(5) podniecenie centralnego układu nerwowego: wysokie dawki drażliwości, więcej słów i majaczenia i tak dalej. Dawka zatrucia (ponad 10 mg) może powodować halucynacje, zaburzenia orientacji, ruchy mimowolne i drgawki i tak dalej.


Po co kupować produkty z naszej strony?

1. Mamy doświadczenie w eksporcie sterydów, jak wiesz, UE kładzie na nie duży nacisk, a Ty musisz znaleźć doświadczonego partnera, który zapewni Cię;

2. Jakość: Nasza firma jest profesjonalną wiodącą fabryką w Chinach w obszarze farmaceutycznym, mieliśmy stabilnych klientów i eksportowaliśmy do Niemiec, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, USA, Australii, Bliskiego Wschodu i innych krajów. Możemy dostarczyć dobrych referencji o naszej firmie . Jeśli chodzi o jakość produktów, jesteśmy pewni, że mogą Cię zadowolić.

3. Pakiet: Profesjonalne opakowanie z profesjonalnymi materiałami.

4. Dostawa: Mamy produkty w magazynie i dostarczymy je wkrótce po przybyciu Twojej PO. W międzyczasie podamy Ci numer śledzenia, abyś mógł dokładnie znać lokalizację produktów. Będziemy śledzić produkt, dopóki go nie dotrą; Wybieramy dla Ciebie najlepszą usługę kurierską, a przy dostawie około 5-7 dni roboczych.

5. Usługa: najlepsza usługa z obsługą posprzedażną i konsultacjami, mamy doskonałe podejście do obsługi klienta, w przeciwieństwie do większości witryn, jesteśmy stale dostępni za pośrednictwem gorącej linii sprzedaży, poczty e-mail, skype lub MSN i zawsze odpowiadamy na e-maile w ciągu 30 minut .


Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com

Steroid
Hot Tags: atropina cas: 51-55-8, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like