BDO / 1,4-butanodiol

1,4-butanodiol jest stosowany przemysłowo jako rozpuszczalnik i do produkcji niektórych rodzajów tworzyw sztucznych, włókien elastycznych i poliuretanów. W chemii organicznej 1,4-butanodiol stosuje się do syntezy γ-butyrolaktonu (GBL). Wszelkie kontakty: whatsapp: +8613378646535 e-maile: eleven11@chembj.com

Szczegóły produktu

sklep ze sterydami

1,4-butanodiol / BDO do czyszczenia użytkowania z bezpieczną dostawą

Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


1,4-butanodiol

CAS: 110-63-4

MF: C4H10O2

MW: 90,12

EINECS: 203-786-5

Rozpuszczalność w wodzie: mieszalny

Wrażliwe: higroskopijne

Stabilność: Stabilny. Palny. Niekompatybilne z silnymi środkami utleniającymi, kwasami mineralnymi, chlorkami kwasowymi, bezwodnikami kwasowymi.


Opis:

BDO to krótka nazwa 1,4-butanodiolu, jest to rodzaj bezbarwnej lepkiej cieczy podobnej do oleju, palny i może mieszać się z wodą. Z temperaturą krzepnięcia 20,1 stopnia C, temperaturą wrzenia 228 stopni C, 171 stopni C (13,3 kPa), 120 stopni C (1,33 kPa), 86 stopni C (0,133 kPa, gęstość względna 1,0171 (20/4 stopni C) Wskaźnik załamania wynosi 1,461, temperatura zapłonu wynosi 121 stopni C. Może rozpuszczać się w metanolu i etanolu, słabo rozpuszczalny w eterze, ma gorzki smak i wchłanianie wilgoci.


Podanie:


1,4-butanodiol jest rodzajem ważnego organicznego chemicznego i czystego surowca chemicznego, 1,4-butanodiol jest podstawowym surowcem do produkcji plastików inżynieryjnych z politereftalanu etylenu (PBT) i włókien PBT, tworzywo PBT jest jednym z najbardziej obiecujących pięciu główne tworzywa konstrukcyjne.


Stosowanie:


1,1,4 butanodiol jest ważnym surowcem do produkcji ekologicznej i rafinowanej. Jest to podstawowy materiał do produkcji tworzyw sztucznych PBT i włókien, a PBT jest jednym z pięciu najbardziej obiecujących tworzyw konstrukcyjnych.

2. 1,4butanodiol jest głównym surowcem do produkcji THF, który jest ważnym rozpuszczalnikiem organicznym. Polimerowy związek PTMEG z THF stanowi podstawowy materiał dla wysoce elastycznego uretanowego elastycznego włókna, które jest używane głównie do produkcji wysokiej jakości odzieży sportowej i kostiumu kąpielowego, które wymagają wysokiej elastyczności.

3. 1,4-butanodiol jest głównym materiałem do produkcji γ-butyrolaktonu, który jest szeroko stosowany w pestycydach, farmaceutykach, kosmetykach i innych gałęziach przemysłu ze względu na jego zdolność do wytwarzania 2-pirolidonu, NMP i ich pochodnych NVP i PVP itp. Wysokiej produkty dodatkowe.

4. 1,4butanodiol jest głównym materiałem do produkcji sztucznej skóry poliuretanowej, poliuretanu, elastomeru i poliuretanu. elastomer poliuretanowy jest szeroko stosowany do produkcji elastycznej podeszwy, auto-ognia stałego, taśmy przenoszącej tarcie itp


Przemysłowe zastosowanie 1,4-butanodiolu


1,4-butanodiol jest stosowany przemysłowo jako rozpuszczalnik i do produkcji niektórych rodzajów tworzyw sztucznych, włókien elastycznych i poliuretanów. W chemii organicznej. W obecności kwasu fosforowego i wysokiej temperatury odwadnia się do ważnego rozpuszczalnika tetrahydrofuranu. W około 200 ° C w obecności rozpuszczalnych katalizatorów rutenowych diol ulega odwodornieniu z wytworzeniem butyrolaktonu.


Światowa produkcja 1,4-butanodiolu wynosiła około miliona ton metrycznych rocznie, a cena rynkowa wynosi około 2000 USD (1600 EUR) za tonę (2005). W 2013 r. Światowa produkcja została uznana za miliardy funtów (co odpowiada około milionowi ton metrycznych).

Olej 1,4-butanodiolowy

FAQ:


Co z płatnością? Czy to bezpieczne?

Odp .: Płatność może być TT, West Union, Money Gram. Jako znany dostawca tysiące kupujących płaci jak wspomniano. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy, dyskutowania i kontaktowania się twarzą w twarz.


Czy akceptujesz zamówienie próbki?

Odp .: Tak, akceptujemy małe zamówienie od 10g, 100g i 1kg dla jakości oceny naszych towarów.


Czy jest jakaś zniżka?

Odp .: Tak, w przypadku większej ilości zawsze wspieramy lepszą cenę.


Czy masz jakąś politykę dotyczącą wysyłki?

Tak, przekażemy je całkowicie za darmo, jeśli paczki zostaną odebrane przez urzędy celne, nie musisz płacić więcej pieniędzy.


Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


Steryd

Hot Tags: bdo / 1,4-butanediol, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like