BDO 1,4-butanodiol

BDO to krótka nazwa 1,4-butanodiolu, jest to rodzaj bezbarwnej lepkiej cieczy podobnej do oleju, palny i może mieszać się z wodą. W chemii organicznej 1,4-butanodiol jest stosowany do syntezy γ-butyrolaktonu (GBL).

Szczegóły produktu

Rozpuszczalnik organiczny 1,4-butanodiol BDO Aus bezpieczny i szybka wysyłka

Specjalizujemy się w surowym proszku sterydowym, wstępnie przygotowanych olejach, sarmach i peptydach, dążymy do zapewnienia najlepszej obsługi klienta i najwyższej jakości produktów o najlepszej ofercie. Nasza wysyłka jest bezpieczna i szybka. Nie ma się czym martwić, żeby robić z nami interesy.

skype: +8613302415760

Whatsapp: +8613302415760

E-mail: cindy1114@yccreate.com


1,4-butanodiol BDO Szybkie szczegóły


Nazwa produktu 1,4-butanodiol
Allias Glikol 1,4-butylenowy; Glikol tetrametylenowy; butano-1,4-diol; BDO
CAS 110-63-4
FORMUŁA MOLEKULARNA C4H10O2
WAGA MOLEKULARNA 90.121
CZYSTOŚĆ 99,5%
EINECS 203-786-5
STAN FIZYCZNY bezbarwna lepka oleista ciecz
Stosowanie ważny organiczny i delikatny surowiec chemiczny
Przechowywanie temperatura pokojowa, wilgotna i ciemna hermetyczna i sucha.
Metody pakietowe worek foliowy, bęben lub umysł
Serwis pogwarancyjny Ciepła obsługa po sprzedaży przez całą dobę. Każde twoje pytanie zostanie rozwiązane w pierwszej kolejności tak szybko, jak to możliwe.
Sposób wysyłki FedEx, UPS, DHL, EMS, Fedex i tak dalej, drogą powietrzną lub morską. Wybierz najlepszy sposób wysyłki.
Czas dostawy dostawa szybko w dniu otrzymania płatności, zostanie dostarczona w ciągu 4-7 dni po śledzeniu
Metody Płatności Western union, pieniądze gram, bitcoin i przelew bankowy

1,4-Butanediol BDO Descrption


1,4-butanodiol (BDO) jest importowanym surowcem chemicznym pochodzenia organicznego, można go uzyskać na poważny produkt chemiczny. Jako półprodukt chemiczny, BDO (1,4-butanodiol) może być stosowany w dziedzinie THF, PU, PBT, produkty te mają wysoką wartość dodaną i wysoką zawartość techniczną, mają szerokie zastosowanie w chemicznym, farmaceutycznym, tekstylnym, maszyny i chemikalia do codziennego użytku.


Aplikacja BDO 1,4-butanodiolu


1,4-butanodiol jest rodzajem ważnego organicznego chemicznego i czystego surowca chemicznego, 1,4-butanodiol jest podstawowym surowcem do produkcji plastików inżynieryjnych z politereftalanu etylenu (PBT) i włókien PBT, tworzywo PBT jest jednym z najbardziej obiecujących pięciu główne tworzywa konstrukcyjne.


1,4butanodiol jest głównym surowcem do produkcji THF, który jest ważnym rozpuszczalnikiem organicznym.


1,4-butanodiol jest głównym materiałem do produkcji γ-butyrolaktonu, który jest szeroko stosowany w pestycydach, farmaceutykach, kosmetykach i innych gałęziach przemysłu ze względu na jego zdolność do wytwarzania 2-pirolidonu, NMP i ich pochodnych NVP i PVP itp.


1,4-butanodiol, podobnie jak GBL, z czasem rozpuści większość rodzajów plastiku. Z tego powodu zaleca się transportowanie i przechowywanie leku wyłącznie za pomocą szklanego pojemnika, standardowych kapsułek żelatynowych (nie wegetariańskich) lub wysokiej plastik polietylenowy o gęstości (znany również jako plastik z recyklingu # 2) Aby sprawdzić rodzaj plastiku używanego na butelce, można spojrzeć na dół pod numerem w etykiecie recyklingu w kształcie trójkąta.


1,4-butanodiol nie jest sam w sobie aktywny; jego mechanizm działania wynika z jego tożsamości jako proleku GHB, co oznacza, że jest szybko przekształcany w GHB w organizmie. Aby uniknąć możliwej przedawkowania GHB / 1,4-butanodiolu, ważne jest, aby rozpocząć od niskiej dawki i powoli zwiększać dawkę, zwiększając dawkę w małych krokach, ponieważ dokładna dawka toksyczna nie jest znana.


BDO


FA Q


Gdzie wysyłasz
- Codziennie wysyłamy na cały świat.


Czy ta strona jest prawdziwa, prawda?
- jeśli nam nie wierzysz, najpierw złóż małe zamówienie, abyś mógł nas sprawdzić, a my założymy, że zamówisz ponownie! ;) Również sprawdź nasze recenzje, są ponad 950 i rosną!


Czy twoje produkty są prawdziwe?
- Tak, jesteśmy producentami.


Czy oferujesz jakieś zniżki cenowe?
- gdy wynosi ponad 1 000 USD, możemy zaoferować rabat cenowy. Skontaktuj się z nami!


Czy mogę śledzić moje zamówienie?

- Tak, możemy podać twój numer śledzenia, a po 5 dniach od jego wysłania możesz go łatwo śledzić.


Jak mogę ci zaufać ? Czy jesteś legalny? Recenzje ?
- większość naszych klientów sprawdzała nas najpierw małym zamówieniem, tak to działa. Nie sprzedajemy cukierków, sprzedajemy prawdziwy sprzęt, a to nie jest łatwe.


Jak wysyłasz zamówienia, jak się pakuje?
- Dyskrecja jest na najwyższym poziomie, nikt nie będzie wiedział, co zamówiłeś. Usuwamy wszystkie informacje, śledzimy płatności, aby zachować bezpieczeństwo (klienta).
- W jaki sposób? Nasza metoda jest naszą metodą, nie udostępniamy żadnych informacji, po otrzymaniu produktu dowiesz się, jak (preferujemy klasyczny post z powodu sukcesu, bezpieczeństwa)


Dlaczego ceny są tak niskie?
- Nasz sprzęt nie jest z piątej ręki. Mamy roids prosto ze źródeł (laboratoriów), które je stworzyły, więc możemy zaoferować odpowiednie ceny za nielegalne, prawdziwe substancje.


Chcę zamówić luzem, czy to możliwe, bezpieczne?
- Tak to jest. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.


Skąd wysyłasz?
- Hongkong, Shenzhen, Szanghaj


Kiedy moje zamówienie zostanie wysłane?

Wysyłamy jeden raz w tygodniu z bezpiecznych powodów. Szanuj to. Nasz wskaźnik sukcesu dostawy jest bliski 99%, więc wiemy, co robić.


Kiedy mogę poprosić o kod śledzenia?

- po otrzymaniu statusu zamówienia „wysyłane” możesz poprosić o kod utworu, podać numer zamówienia, a my odpowiemy z powrotem.


Jak długo trwa w USA?
- zazwyczaj 7-15 dni, jeśli usps jest późno, a zdarza się to czasami do 30 dni.


Czas dostawy do Europy?
- Zwykle 3-5 dni roboczych. Kilka krajów 5-10 dni


Czy wysyłacie do Kanady i Australii?
Tak. Wskaźnik sukcesu dostawy wynosi 999%.


Czy oferujesz usługi dropshipping?
Tak. Napisz do nas, aby uzyskać dalsze informacje.


Co się stanie, jeśli moje zamówienie nie nadejdzie?
- jeśli błąd wystąpi po stronie usług pocztowych z powodu podanego niewłaściwego lub niepełnego adresu, nie robimy tego. Gdy zamówienie zostanie zatrzymane, nawet jeśli się nie zdarzy, zwrócę ci pieniądze lub odeślę twoje zamówienie z uśmiechem na twarzy.


Omg, on nie odpowiada! Co mam teraz zrobić?
- zachowaj spokój, otwórz folder ze spamem lub poczekaj, bo pracuję w strefie czasowej w Pekinie i jem, śpię również. Zazwyczaj odpowiadam na wszystkie e-maile max. za 24 godziny, w większości przypadków za 12 godzin.


Czy otrzymuję zniżki cenowe, gdy jestem dobrym klientem?
- Na pewno wysyłamy kody kuponów w regularnych podstawach, ponieważ doceniamy każdego klienta, który ma do czynienia z nami. Jeśli polecisz nas swoim znajomym za pośrednictwem naszego programu polecającego, otrzymasz również rabat cenowy.


Nasz zakład


144


Nasze opakowania i wysyłka


141


Hot Tags: bdo 1,4-butanediol, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like