Karisoprodol CAS: 78-44-4

Karizoprodol jest środkiem rozluźniającym mięśnie, który blokuje odczucia bólu między nerwami a mózgiem. Karisoprodol stosuje się razem z odpoczynkiem i fizykoterapią w leczeniu schorzeń mięśni szkieletowych, takich jak ból lub urazy. Każdy kontakt: whatsapp: +8613378646535 e-maile: eleven11@chembj.com

Szczegóły produktu


steroid store

Surowy proszek Carisoprodol do rozluźnienia mięśni

Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


Nazwa produktu: Karisoprodol

Karisoprodol Synonimy: ester kwasu izopropylokarbaminowego z karbaminianem 2- (hydroksymetylo) -2-metylopentylu; CARISOPRODOL; dikarbaminian n-izopropylo-2-metylo-2-propylo-1,3-propanodiolu;

NR CAS: 78-44-4

Test: 98,0% -102,0%

MF: C12H24N2O4

MW: 260.33 EINECS: 201-118-7

Kategorie produktów: AKTYWNE SKŁADNIKI FARMACEUTYCZNE; Półprodukty API; Związki znakowane izotopowo; Produkty pośrednie i precyzyjne; Farmaceutyki; Relaksanty mięśni; Neurobiologia; Farmakologiczne; Alifatyki; Aminy; API; SOMA

Mol Plik: 78-44-4.mol


Opisy:


W Stanach Zjednoczonych karizoprodol jest substancją kontrolowaną według schematu IV w ramach Controlled Substances Act z 1970 roku. Dywersyfikacja i nadużywanie leku zwiększyły się w ostatniej dekadzie. .Carisoprodol jest stosowany razem z wypoczynkiem i fizykoterapią w leczeniu urazów i innych bolesnych schorzeń układu mięśniowo-szkieletowego.

Karizoprodol może być również stosowany do innych celów nie wymienionych w niniejszym przewodniku po lekach.


Jak to działa?


Karizoprodol należy do klasy leków zwanych środkami zwiotczającymi mięśnie. Klasa leków to grupa leków, które działają w podobny sposób. Leki te są często stosowane w leczeniu podobnych stanów.


Uważa się, że karisoprodol działa poprzez zapobieganie wysyłaniu sygnałów nerwowych do mózgu przez układ nerwowy.Carisoprodol Rekreacyjne wykorzystanie i nadużycia:


Rekreacyjni użytkownicy karizoprodolu zwykle poszukują potencjalnie ciężkich działań uspokajających, zwiotczających i przeciwlękowych. Ponadto, ze względu na jego nasilające się działanie na narkotyki, jest często nadużywany w połączeniu z wieloma lekami opioidowymi. Również karisoprodol nie jest wykrywany na standardowych ekranach testowania leków. W dniu 26 marca 2010 r. DEA wydała zawiadomienie o przesłuchaniu w sprawie proponowanych przepisów dotyczących umieszczania karizoprodolu w harmonogramie IV ustawy o substancjach kontrolowanych.


Karizoprodol wywołuje takie same działanie indukujące enzym jak barbiturany i może być stosowany do wzmacniania opioidów prolekowych, najczęściej kodeiny i hydrokodonu, przez zwiększenie ilości proleku przekształconego w aktywne metabolity (odpowiednio morfinę i hydromorfon).


Mechanizm ten w połączeniu z połączoną euforią, uspokojeniem i działaniami przeciwlękowymi obu leków sprawia, że praktyka jest niezwykle niebezpieczna, a niezamierzone przedawkowanie nie jest rzadkością. Wiele przypadków przedawkowania wynika z faktu, że użytkownicy rekreacyjni łączą te leki w celu połączenia ich indywidualnych efektów, nie zdając sobie sprawy z indukowanego przez enzym wzmocnienia.


Nasze przewagi konkurencyjne

1. Bogate doświadczenie

Nasza firma jest profesjonalną fabryką wiodącą w Chinach od wielu lat

2. Najwyższa jakość, czystość i korzystne

Nasza firma jest profesjonalnym wiodącym producentem w Chinach w dziedzinie farmacji. Dobra jakość to jeden z naszych tajnych sukcesów.

3. Bezpieczna i szybka dostawa

Mamy GOLDEN FORWARDER i UK Warehouse, dzięki czemu możemy szybko i bezpiecznie dostarczyć.

4. Pakiet

Profesjonalne opakowanie z profesjonalnymi materiałami.

5. Konkurencyjne ceny

Niska cena z wysoką jakością.


Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com

Steroid


Hot Tags: carisoprodol cas: 78-44-4, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like