Bromowodorek cytalopramu

Bromowodorek cytalopramu jest doustnie podawanym selektywnym inhibitorem wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI) o strukturze chemicznej niezwiązanej z innymi SSRI lub tricyklicznymi, tetracyklicznymi lub innymi dostępnymi lekami przeciwdepresyjnymi.

Szczegóły produktu

Surowy proszek hormonalny Bromowodorek cytalopramowy do leków przeciwdepresyjnych


Jesteśmy profesjonalną firmą nastawioną na surowce farmaceutyczne, takie jak surowiec antydepresyjny, surowiec przeciwtrądzikowy, surowiec antybiotykowy, surowiec do leków Nootropics, lokalne środki znieczulające itp.

Bez minimalnego zamówienia, możesz być naszym klientem, nawet jeśli chcesz testować tylko 1gram. Również duże zamówienia można otrzymać za duże zamówienia.

Witamy pytanie, życzymy, abyśmy mogli budować długotrwałą współpracę.

whatsapp + 8613302415760 e-mail cindy1114@yccreate.co m


Podstawowe informacje o bromowodorku citalopramu


Nazwa produktu Bromowodorek cytalopramu
Alias Celexa, citalopram HBr
CAS 59729-32-7
MF C20H22BrFN2O
MW 405.3
EINECS 261-890-6
Analiza 99,0%
STAN FIZYCZNY biały krystaliczny proszek
Stosowanie Leczenie depresji
Przechowywanie Przechowywać w chłodnych i suchych miejscach, z dala od silnego światła
Metody pakietowe setki zdegustowanych pacakgesów
Serwis pogwarancyjny Ciepła obsługa po sprzedaży przez całą dobę. Każde twoje pytanie zostanie rozwiązane w pierwszej kolejności tak szybko, jak to możliwe.
Sposób wysyłki FedEx, UPS, DHL, EMS, Fedex i tak dalej, drogą powietrzną lub morską. Wybierz najlepszy sposób wysyłki.
Czas dostawy dostawa szybko w dniu otrzymania płatności, zostanie dostarczona w ciągu 4-7 dni po śledzeniu
Metody Płatności Western union, pieniądze gram, bitcoin i przelew bankowy


Citalopram Hydrobromide Descrption


Bromowodorek cytalopramu jest doustnie podawanym selektywnym inhibitorem wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI) o strukturze chemicznej niezwiązanej z innymi SSRI lub tricyklicznymi, tetracyklicznymi lub innymi dostępnymi lekami przeciwdepresyjnymi. Bromowodorek cytalopramu jest racemiczną bicykliczną pochodną ftalanu oznaczoną (±) -1- (3-dimetyloaminopropylo) -1- (4-fluorofenylo) -1,3-dihydroizobenzofurano-5-karbonitryl. Cytalopram jest lekiem przeciwdepresyjnym klasy selektywnego inhibitora wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI).


Zastosowanie bromowodorku citalopramu


Bromowodorek cytalopramu (cytalopram HBr) jest doustnie podawanym selektywnym inhibitorem wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI) o strukturze chemicznej niezwiązanej z innymi SSRI lub tricyklicznymi, tetracyklicznymi lub innymi dostępnymi lekami przeciwdepresyjnymi.


citalopram jest wysoce selektywnym inhibitorem wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI) z minimalnym wpływem na wychwyt zwrotny neuronów noradrenaliny (NE) i dopaminy (DA). Tolerancja na hamowanie wychwytu 5-HT nie jest indukowana przez długotrwałe (14-dniowe) leczenie szczurów cytalopramem. Cytalopram jest mieszaniną racemiczną (50/50), a hamowanie wychwytu zwrotnego 5-HT przez citalopram jest głównie spowodowane enancjomerem (S).


Zaletą bromowodorku cytalopramu jest brak wpływu na receptory muskarynowe cholinergiczne, receptory histaminowe i receptory α-adrenergiczne. Ponieważ, jeśli te receptory są zahamowane, wywoła wiele działań ubocznych wywołanych przez leki przeciwdepresyjne, takie jak suchość w ustach, uspokojenie, hipotonia ortostatyczna. Bromowodorekitalopramu jest skuteczny nie tylko dla pacjentów z depresją endogenną, ale także dla pacjentów z depresją nieendogenną. Jego działanie przeciwdepresyjne jest zwykle ustalane po 2-4 tygodniach.


Bromowodorek cytalopramu nie wpływa na układ przewodzenia serca i ciśnienie krwi, co jest szczególnie ważne dla pacjentów w podeszłym wieku.


Citalopram Hbr


Dlaczego właśnie my?

 


Zalety
Bogate doświadczenie

Specjalizujemy się w tej dziedzinie od wielu lat, nasze sterydy i hormony eksportujemy do krajów zamorskich, do Europy, Afryki, Azji, obu Ameryk i innych krajów, a także otrzymujemy bardzo dobre opinie od naszych klientów i nawiązaliśmy długie przyjazne stosunki współpracy.

Świetna jakość, czystość i korzystne.

Dobra jakość to jeden z naszych sekretnych sukcesów, zapraszamy na próbki.Najbezpieczniejsza i najszybsza dostawa

Mamy odpowiednie zapasy i możemy je zorganizować w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności. Numer śledzenia zostanie szybko poinformowany po wysyłce.
Mamy specjalny sposób, aby wysyłać produkty od 1 g do 5000 kg na raz. Oferujemy topienie proszku do obsługi płynów. I wysyłaj płyn w specjalnych butelkach.

Dobra obsługa posprzedażna

Opowiedz aktualizację pakietu jak najszybciej i postaraj się jak najlepiej rozwiązać, gdy klient napotkał różne problemy!Wszystko jest dla klientów

Nasze produkty i usługi skoncentrują się na największym zapotrzebowaniu klientów. Z każdym klientem mamy największy entuzjazm i szczerą współpracę.
Podsumowując, wysoka jakość, najlepsza obsługa, bezpieczeństwo dostaw i konkurencyjna cena to nasze nieustanne dążenie.


Pakowanie i wysyłka

 

 

Gorący sprzedawanie wysokiej jakości Tinidazol 19387-91-8 w rozsądnej cenie i szybkiej dostawie !!Gorący sprzedawanie wysokiej jakości Tinidazol 19387-91-8 w rozsądnej cenie i szybkiej dostawie !!


Odczyt kupującego

 

Zasady pobierania próbek: Musisz najpierw zapłacić za próbkę, jeśli chcesz to sprawdzić, a pieniądze zostaną zwrócone po potwierdzeniu zamówienia masowego.

Sposób płatności: T / T, Western Union, Money Gram

Data dostawy: W ciągu 10 dni roboczych od wpłaty depozytu

Sposób wysyłki: ekspresowym, morskim lub powietrznym

Po serwisie: Kiedy otrzymasz towar, sprawdź produkt i jego ilość w czasie. Po pojawieniu się problemów skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci rozwiązać problem.

Pls o kontakt whatsapp + 8613302415760 e-mail cindy1114@yccreate.com

Hot Tags: bromowodorek citalopramu, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like