Desonide CAS: 638-94-8

Desonide (INN) jest miejscowo działającym przeciwzapalnie kortykosteroidem o niskiej mocy. Stosowany jest głównie w leczeniu atopowego zapalenia skóry (egzemy), łojotokowego zapalenia skóry, kontaktowego zapalenia skóry i łuszczycy zarówno u dorosłych, jak iu dzieci.

Szczegóły produktu

steroid store

Farmaceutyczny proszek Desonide do stosowania przeciwzapalnego

Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


Desonide

CAS: 638-94-8

EINECS: 211-351-6

Wzór cząsteczkowy: C24H32O6

Masa cząsteczkowa: 416,51

Test: 99%

Wygląd: Biały proszek

Zastosowanie: Z hormonami kory nadnerczy na bazie acetalu

Jak stosować desonid miejscowo: Stosuj ten lek tylko na skórze.Informacje o produkcie:


Desonide to ogólna nazwa miejscowego kortykosteroidu o niskiej mocy, która jest dostępna od lat 70. XX wieku. Jest stosowany głównie w leczeniu atopowego zapalenia skóry (egzemy), łojotokowego zapalenia skóry, kontaktowego zapalenia skóry i łuszczycy zarówno u dorosłych, jak iu dzieci. Ma dość dobry profil bezpieczeństwa. Jest dostępny jako krem, maść, balsam i pianka pod nazwą handlową Verdeso Foam. Jest to kortykosteroid grupy VI w klasyfikacji USA, druga najmniej silna grupa.


Desonide Uses:

Desonide jest ogólną nazwą miejscowo działającego przeciwzapalnego kortykosteroidu o niskiej mocy, która jest dostępna od lat 70. XX wieku. Jest stosowany głównie w leczeniu atopowego zapalenia skóry (egzemy), łojotokowego zapalenia skóry, kontaktowego zapalenia skóry i łuszczycy zarówno u dorosłych, jak iu dzieci.


Ten lek jest stosowany w leczeniu różnych chorób skóry (np. Egzemy, zapalenia skóry, alergii, wysypki). S-Desonide zmniejsza obrzęk, swędzenie i zaczerwienienie, które mogą wystąpić w tego typu stanach. S-Desonide jest łagodnym kortykosteroidem.


S-Desonide jest miejscowym lekiem na receptę na zaczerwienienie, obrzęk, świąd i dyskomfort różnych chorób skóry. Niezależnie od użytego pojazdu desonide stosuje się 2-3 razy dziennie, o tej samej porze każdego dnia. Warunki skórne zazwyczaj poprawiają się w pierwszych dwóch tygodniach leczenia. Pacjenci są instruowani, aby używać desonide przez minimalny czas niezbędny do poprawy warunków.


Aplikacje:


Ten lek jest stosowany w leczeniu różnych chorób skóry (np. Egzemy, zapalenia skóry, alergii, wysypki). Desonide zmniejsza obrzęk, swędzenie i zaczerwienienie, które mogą wystąpić w tego typu stanach. Desonide jest łagodnym kortykosteroidem.


Desonide Maść, 0,05% to kortykosteroid o niskiej mocy wskazany w łagodzeniu zapalnych i świądowych objawów dermatoz reagujących na kortykosteroidy.


Nie należy go stosować dłużej niż dwa tygodnie, chyba że zaleci to lekarz.Nasze zaangażowanie:


1. Zapewnienie jakości

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, zaawansowanej technologii i ciągłym badaniom, nasza jakość polega na pełnym zaspokojeniu potrzeb rynku, aby sprostać wymaganiom klientów, wielu klientów korzysta z naszych produktów, wierzymy, że produkt jest bardzo dobry. Czy jest to proszek, czy ciecz, tak, wszyscy wiemy, nasza ciecz jest lepsza.

2. Bezpieczny transport

Nasz sposób transportu jest realizowany w zależności od sytuacji każdego kraju, jest to inny transport, podczas gdy nasze opakowania, zgodnie z najnowszą sytuacją celną, stale aktualizowane, ulepszają nasze opakowania, gwarantujemy, że otrzymasz je w ciągu 3-5 dni od zakupu.

3. Różnorodność produktów

Nasze produkty to proszki i płyny, tak, bracia, działanie płynu jest bardzo dobre, ale wielu ludzi nie używa płynów, więc masz szczęście, kupujesz nasz proszek, możemy powiedzieć, jak wytworzyć płyn Jeśli kupujesz płyn, powiemy Ci, jak filtrować. Absolutnie gwarantujemy, że możesz bardzo bezpiecznie korzystać z naszych produktów

4. Wysoka jakość usług: nasze pakowanie towarów nie będzie zawierać żadnych informacji hormonalnych i może być wysyłane z różnych obszarów Chin. Obecnie stawka odprawy celnej towarów, którą wysyłamy do Stanów Zjednoczonych i Europy, wynosi 99%. Jeśli chodzi o Kanadę, Brazylię o dość wysokim obszarze zamknięcia klamry, mamy także nowy sposób na przejście przez odprawę celną. Mamy również całkowicie przesłać politykę do niektórych obszarów.

5. Eksperymentalne zakupy

Oprócz surowego proszku steroidowego i płynu oferujemy rozwiązanie hormonalne i preparat. Możemy cię nauczyć, jak to zrobić. rozwiązanie hormonalne na miejscu. Każda wizyta w naszym laboratorium jest mile widziana.


Wszelkie potrzeby kontaktu :

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


Steroid
Hot Tags: desonide cas: 638-94-8, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like