Dienogestrel CAS: 65928-58-7

Dienogestrel farmaceutyczny Hormon CAS: 65928-58-7 Wszelkie potrzeby: kontakt: whatsapp: +8613378646535 e-maile: eleven11@chembj.com Dienogestrel Nr CAS: 65928-58-7 Oznaczenie: 98% Wzór cząsteczkowy: C20H25NO2 Masa cząsteczkowa: 311,42 Opakowanie: folia Sposób użycia: Dienogest nowo opracowany lek antykoncepcyjny, ze względu na ...

Szczegóły produktu


Farmaceutyczny Dienogestrel Hormonu CAS: 65928-58-7


Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


Dienogestrel

NR CAS: 65928-58-7

Test: 98%

Wzór cząsteczkowy: C20H25NO2

Masa cząsteczkowa: 311,42

Pakowanie: worek foliowy

Zastosowanie: Dienogest nowo opracowany lek antykoncepcyjny, ze względu na silne hamowanie owulacji i stosowane doustne środki antykoncepcyjne

Wygląd: Biały krystaliczny proszek


Opis:


Dienogest stosuje się głównie jako środek antykoncepcyjny w połączeniu z etynyloestradiolem. Podaje się go w postaci tabletki zawierającej 2 mg dienogestu i 30 μg etynyloestradiolu. Dienogest jest również dostępny w czterobiegowej doustnej tabletce antykoncepcyjnej w połączeniu z walerianianem estradiolu, sprzedawanej jako Natazia w Stanach Zjednoczonych i Qlaira w niektórych krajach europejskich. Preparat ten jest również zatwierdzony do leczenia ciężkiego krwawienia miesiączkowego. Stwierdzono, że minimalna dawka wymagana do zahamowania owulacji wynosi około 1 mg. Endometrioza Dienogest jest również zatwierdzona w Unii Europejskiej w leczeniu endometriozy. Wykazano, że jest równie skuteczny jak leuprorelina, która jest lekiem drugiego rzutu przeciwko endometriozie.


Aplikacje:


(1) Dienogest ma umiarkowane powinowactwo do receptora progesteronu w ludzkiej tkance macicy, in vitro, około 10% progesteronu.


(2) Hamowanie owulacji

Minimalna skuteczna dawka doustnego dienogestu wymagana do zahamowania owulacji wynosi 1 mg / dobę. Hamowanie owulacji przez dienogest występuje głównie poprzez działanie obwodowe, w przeciwieństwie do działania centralnego na wydzielanie gonadotropin. Doustne leczenie dienogestem w dawce 2 mg / dobę u kobiet cyklicznych zmniejszyło poziom progesteronu w surowicy do poziomu bezowulacyjnego, jednak poziomy hormonu lutenizującego i hormonu folikulotropowego w surowicy nie uległy istotnym zmianom.

Dienogestrel - proszek


1. CO oferujesz usługi?

Możemy zaoferować premiksy Custom, półprodukty, surowy hormon steroidowy w proszku. Możemy również pomagać w formułach, mieszankach i niestandardowych opakowaniach. Jesteśmy Twoim kompletnym źródłem na dziś i jutro najpotężniejszych i najbardziej popularnych naturalnych składników. Dzięki doświadczeniu ponad 500 produktów do formułowania, jeśli potrafisz wyobrazić sobie produkt funkcjonalny, możemy go zrealizować.


2. W jaki sposób mogę złożyć zamówienie?

Po prostu skontaktuj się z nami telefonicznie lub pocztą elektroniczną. Połączymy Cię z jednym z naszych menedżerów, którzy chętnie pomogą Ci w zamówieniu.Rip Cut 175 Mg / Ml Homebrew Injectable Oil Rip Cut 175


3. KIEDY moje zamówienie zostanie wysłane?

Produkty w magazynie zazwyczaj wysyłane są w ciągu 24 godzin od otrzymania i przetworzenia zamówienia. Jeśli produkt nie znajduje się w magazynie, czas realizacji jest różny, ale zazwyczaj wynosi około 1-3 tygodni, w zależności od dostępności.


4. CZY sprzedajesz małe ilości użytkownikom końcowym?

Akceptujemy każdą ilość na zamówienie, od gramów do ton.


5. CZY Tożsamość testuje Twoje produkty?

Tak, testujemy identyfikator wszystkich przychodzących surowców przed wyprodukowaniem ekstraktów w kraju pochodzenia. ID testu przed jakimkolwiek przetwarzaniem pomaga nam dostarczyć najwyższej jakości składniki w najniższych możliwych cenach.Rip Cut 175 Mg / Ml Homebrew Injectable Oil Rip Cut 175.


Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


SterydHot Tags: dienogestrel cas: 65928-58-7, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like