Chlorowodorek difenhydraminy

Difenhydramina jest lekiem przeciwhistaminowym stosowanym w celu łagodzenia objawów alergii, kataru siennego i przeziębienia. Objawy te obejmują wysypkę, świąd, łzawienie oczu, swędzenie oczu / nos / gardło, kaszel, katar i kichanie.

Szczegóły produktu


Chlorowodorek difenhydraminy CAS 147-24-0Nasza firma specjalizuje się w surowcach farmaceutycznych, takich jak surowiec antybiotykowy, surowiec do leków Nootropics, surowiec do leków na układ nerwowy, lokalne środki znieczulające, hormon steroidowy, sarmy, peptydy i środki przeciwbólowe itp.

Zawsze chętnie wykonamy dla Ciebie lepszą ofertę. Dla stałych klientów oferujemy wspaniałe oferty.

pls o kontakt z whatsapp + 8613302415760 e-mail cindy1114@yccreate.com


Podstawowe informacje o chlorowodorku difenhydraminy


Nazwa produktu Chlorowodorek difenhydraminy
Alias HCl difenhydraminy
CAS 147-24-0
MF C17H22ClNO
MW 291,82
EINECS 205-687-2
Analiza 99,0%
STAN FIZYCZNY Biały krystaliczny proszek
Stosowanie Difenhydramina jest antagonistą receptora histaminowego H1. Difenhydramina jest zaliczana do leków przeciwhistaminowych
Przechowywanie przechowywać w chłodnym, suchym miejscu
Metody pakietowe setki zdegustowanych pacakgesów
Serwis pogwarancyjny Ciepła obsługa po sprzedaży przez całą dobę. Każde twoje pytanie zostanie rozwiązane w pierwszej kolejności tak szybko, jak to możliwe.
Sposób wysyłki FedEx, UPS, DHL, EMS, Fedex i tak dalej, drogą powietrzną lub morską. Wybierz najlepszy sposób wysyłki.
Czas dostawy dostawa szybko w dniu otrzymania płatności, zostanie dostarczona w ciągu 4-7 dni po śledzeniu
Metody Płatności Western union, pieniądze gram, bitcoin i przelew bankowy


Diphenhydramine Hydrochloride Descrption


Chlorowodorek difenhydraminy jest lekiem przeciwhistaminowym o nazwie chemicznej chlorowodorek 2- (difenylometoksy) -N, N-dimetyloetyloaminy. Występuje jako biały, krystaliczny proszek, łatwo rozpuszczalny w wodzie i alkoholu.


Difenhydramina jest lekiem przeciwhistaminowym, który zmniejsza działanie naturalnej substancji chemicznej histaminy w organizmie. Histamina może wywoływać objawy kichania, świądu, łzawienia oczu i kataru.


Zastosowanie chlorowodorku difenhydraminy


Difenhydramina jest lekiem przeciwhistaminowym pierwszej generacji stosowanym w leczeniu wielu stanów, w tym objawów alergicznych i świądu, przeziębienia, bezsenności, choroby lokomocyjnej i objawów pozapiramidowych. Difenhydramina ma również lokalne właściwości znieczulające i była stosowana jako taka u osób uczulonych na powszechnie stosowane środki znieczulające miejscowo, takie jak lidokaina.


Difenhydramina jest również stosowana w celu zapobiegania i leczenia nudności, wymiotów i zawrotów głowy spowodowanych chorobą lokomocyjną. Difenhydramina może być również stosowana, aby pomóc Ci się zrelaksować i zasnąć.


Difenhydramina działa poprzez blokowanie pewnej naturalnej substancji (histaminy), którą organizm wytwarza podczas reakcji alergicznej. Jego działanie wysuszające na takie objawy jak łzawienie oczu i wyciek z nosa spowodowane jest blokowaniem innej naturalnej substancji wytwarzanej przez organizm (acetylocholina).


Difenhydramina jest stosowana w leczeniu objawów pozapiramidowych podobnych do choroby Parkinsona spowodowanych przez leki przeciwpsychotyczne. Difenhydramina ma również właściwości przeciwwymiotne, co czyni ją użyteczną w leczeniu nudności, które występują invertigo i choroby lokomocyjnej.


Chlorowodorek difenhydraminy COA


PRZEDMIOTÓW NORMY WYNIKI
Charakterystyka Biały lub prawie biały, krystaliczny proszek Biały krystaliczny proszek
Identyfikacja A. IR: Comport with the reference;
B. Komponent czasu retencji do odniesienia
C. Reakcja chlorku
Zgodność
Zgodność

Zgodność
Kwasowość lub zasadowość ≤ 0,5 ml 0,01 M NaOH 0,47 ml
Strata przy suszeniu ≤0,5% 0,15%
Pozostałość po zapłonie ≤0,1% 0,08%
Substancja pokrewna Zanieczyszczenie A≤0,5%
Zanieczyszczenie B≤0,3%
Zanieczyszczenie C≤0,3%
Zanieczyszczenie D≤0,3%
Zanieczyszczenie E≤0,3%
Wszelkie inne nieokreślone zanieczyszczenia <>
Razem ≤ 1,0%
0,05%
ND
ND
0,03%
ND
ND
0,08%
Pozostałości rozpuszczalnika Toluene 890 ppm
Etanol ≤ 5000 ppm
12,5 ppm
207,0 ppm
Analiza 98,0 ~ 102,0% (suszone) 99,57%
Wniosek Powyższy produkt jest zgodny z Pierwszym dodatkiem do USP36.


Pakowanie i wysyłka


186


Nasze przewagi konkurencyjne


1. Bogate doświadczenie: specjalizujemy się w tej dziedzinie od wielu lat, nasze sterydy zostały wywiezione prawie na całym świecie. Takich jak USA, Kanada, Wielka Brytania, Brazylia, Niemcy, Rosja, Australia, Grecja, Polska, Bułgaria, Rumunia, Holandia, Szwecja, Ukraina, Łotwa, Litwa, Irlandia, Austria, Iran, Turcja, Meksyk, Tajlandia, Indie, Malezja, Singapur, inne kraje Bliskiego Wschodu, kraje europejskie, kraje amerykańskie i inne obszary.
2. Świetna jakość: wysoka czystość i korzystna cena. Dobra jakość to pierwsza podstawa naszego sukcesu. Wszystkie nasze produkty cieszą się wysoką czystością. W ten sposób może upewnić się, że twoje zapotrzebowanie. Zapraszamy do zamówienia próbek, MOQ tylko 10 gramów.
3. Bezpieczna i szybka dostawa: wiele różnych dyskretnych bezpiecznych metod pakowania, doświadczenie w wyborze ekspresu, 4 ~ 7 dni na przybycie, skuteczna stawka 99%.
4. Doświadczalny porządek i współpraca: Oprócz surowych proszków oferujemy rozwiązanie hormonalne i przepisy. Możemy Cię nauczyć lub omówić, jak zrobić rozwiązanie hormonalne na stronie. Wszelkie dyskusje i pytania są mile widziane!

 

Odczyt kupującego

 

Zasady pobierania próbek: Musisz najpierw zapłacić za próbkę, jeśli chcesz to sprawdzić, a pieniądze zostaną zwrócone po potwierdzeniu zamówienia masowego.

Sposób płatności: T / T, Western Union, Money Gram

Data dostawy: W ciągu 10 dni roboczych od wpłaty depozytu

Sposób wysyłki: ekspresowym, morskim lub powietrznym

Po serwisie: Kiedy otrzymasz towar, sprawdź produkt i jego ilość w czasie. Po pojawieniu się problemów skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci rozwiązać problem.


Diphenhydramine hcl raw

Hot Tags: chlorowodorek difenhydraminy, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like