Proszek z domperydonu

Domperidon jest lekiem, który zwiększa ruchy lub skurcze żołądka i jelit. Domperidon jest również stosowany w leczeniu nudności i wymiotów spowodowanych przez inne leki stosowane w leczeniu choroby Parkinsona. Każdy potrzebuje kontaktu: whatsapp: +8613378646535 e-maile: eleven11@chembj.com

Szczegóły produktuFarmaceutyczny proszek Domperidone CAS: 57808-66-9

Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


Opis produktu

Nazwa produktu: Domperidon

Inna nazwa: Motilium

Domperidone Nr CAS: 57808-66-9

Domperidon EINECS #: 260-968-7

Domperidon Wzór cząsteczkowy: C22H24ClN5O2

MW domperidonu: 425,91

Czystość domperidonu: 99% min

Wygląd domperydonu: krystaliczny proszek o barwie białej lub prawie białej


Stosowanie domperydonu:


Domperidon jest związkiem benzimidazolowym o silnej motoryki żołądka i działaniu przeciwwymiotnym, może zwiększać napięcie dolnego zwieracza przełyku, zapobiegać refluksowi żołądkowo-przełykowemu, zwiększać motorykę żołądka i promować opróżnianie żołądka, koordynację żołądka i palców Ruch jelit, hamowanie nudności, wymioty i skutecznie zapobiegają refluksowi żółci, nie wpływają na wydzielanie żołądkowe. Ten produkt jest obwodowym antagonistą receptora dopaminowego, wydaje się, że bezpośredni blok żołądkowo-jelitowy receptorów dopaminy promuje ruchliwość żołądka. Może zwiększyć ruchliwość przełyku i napięcie dolnego zwieracza przełyku. Ze względu na słabą penetrację bariery krew-mózg, nie ma prawie żadnego antagonistycznego wpływu na receptory dopaminy w mózgu, a zatem może wykluczyć psychiczne i ośrodkowe działania niepożądane ze strony układu nerwowego


Funkcjonować:


Nudności i wymioty

Istnieją dowody na to, że domperidon wykazuje działanie przeciwwymiotne. Zaleca się w wytycznych Canadian Headache Society dotyczących leczenia nudności związanych z ostrą migreną.


Gastropareza

Gastropareza jest stanem chorobowym charakteryzującym się opóźnionym opróżnianiem żołądka, gdy nie ma mechanicznej niedrożności ujścia żołądka. Jego przyczyna jest najczęściej idiopatyczna, powikłaniem cukrzycowym lub wynikiem operacji brzusznej. Stan ten powoduje nudności, wymioty, pełnię po jedzeniu, wczesne uczucie sytości (uczucie pełności przed zakończeniem posiłku), ból brzucha i wzdęcia.


Domperidon może być przydatny w gastroparezie cukrzycowej i idiopatycznej.

Jednak zwiększona szybkość opróżniania żołądka wywołana przez leki, takie jak domperidon, nie zawsze dobrze koreluje (równoważy się) z łagodzeniem objawów.


Używa :


Zastosowania lub wskazania domperidonu różnią się w zależności od kraju. Na przykład we Włoszech stosuje się go w leczeniu choroby refluksowej przełyku iw Kanadzie, lek ten jest wskazany w zaburzeniach motoryki górnego odcinka przewodu pokarmowego i do zapobiegania objawom żołądkowo-jelitowym związanym ze stosowaniem środków przeciw parkinsonizmowi agonistów dopaminy. Nowy obwodowy antagonista receptora dopaminowego, który nie przekracza bariery krew-mózg; przeciwwymiotne. Domperidon (Motilium) jest blokerem dopaminy i odczynnikiem antydopaminergicznym.


Podanie:


1). Domperidon jest rodzajem związków fenyloimidazolowych o silnej roli w promowaniu motoryki żołądka i działania przeciwwymiotnego. Może wzmocnić napięcie zwieracza w dolnej części przełyku, zapobiegając refluksowi żołądkowo-przełykowemu, zwiększając motorykę żołądka, promując opróżnianie żołądka, koordynując ruchliwość żołądka i dwunastnicy, tłumiąc nudności, wymioty i skutecznie zapobiegając żółci refluks bez wpływu na wydzielanie soku żołądkowego.

2). Ten produkt jest rodzajem obwodowych antagonistów receptora dopaminowego, który może bezpośrednio blokować receptory dopaminowe przewodu pokarmowego i wykazywać stymulujący wpływ ruchliwości żołądka. Może wzmacniać perystaltykę przełyku i napięcie zwieracza przełyku. Ze względu na słabą penetrację przez barierę krew-mózg, nie ma prawie żadnego antagonizmu wobec receptora dopaminy w mózgu, a zatem może wykluczać skutki uboczne ducha i centralnego układu nerwowego.

3). Nowy obwodowy antagonista receptora dopaminowego, który nie przekracza bariery krew-mózg; przeciwwymiotne. Domperidon (Motilium) jest blokerem dopaminy i odczynnikiem antydopaminergicznym. Do leczenia niestrawności, zgagi, bólu w nadbrzuszu, nudności i wymiotów.Nasze zaangażowanie:

1. Zapewnienie jakości

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, zaawansowanej technologii i ciągłym badaniom, nasza jakość polega na pełnym zaspokojeniu potrzeb rynku, aby sprostać wymaganiom klientów, wielu klientów korzysta z naszych produktów, wierzymy, że produkt jest bardzo dobry. Czy jest to proszek, czy ciecz, tak, wszyscy wiemy, nasza ciecz jest lepsza.

2. Bezpieczny transport

Nasz sposób transportu jest realizowany w zależności od sytuacji każdego kraju, jest to inny transport, podczas gdy nasze opakowania, zgodnie z najnowszą sytuacją celną, stale aktualizowane, ulepszają nasze opakowania, gwarantujemy, że otrzymasz je w ciągu 3-5 dni od zakupu.

3. Różnorodność produktów

Nasze produkty to proszki i płyny, tak, bracia, działanie płynu jest bardzo dobre, ale wielu ludzi nie używa płynów, więc masz szczęście, kupujesz nasz proszek, możemy powiedzieć, jak wytworzyć płyn Jeśli kupujesz płyn, powiemy Ci, jak filtrować. Absolutnie gwarantujemy, że możesz bardzo bezpiecznie korzystać z naszych produktów

4. Wysoka jakość usług: nasze pakowanie towarów nie będzie zawierać żadnych informacji hormonalnych i może być wysyłane z różnych obszarów Chin. Obecnie stawka odprawy celnej towarów, którą wysyłamy do Stanów Zjednoczonych i Europy, wynosi 99%. Jeśli chodzi o Kanadę, Brazylię o dość wysokim obszarze zamknięcia klamry, mamy również nowy sposób na przejście przez odprawę celną. Mamy również całkowicie przesłać politykę do niektórych obszarów.

5. Eksperymentalne zakupy

Oprócz surowego proszku steroidowego i płynu oferujemy rozwiązanie hormonalne i preparat. Możemy cię nauczyć, jak to zrobić. rozwiązanie hormonalne na miejscu. Każda wizyta w naszym laboratorium jest mile widziana.


Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


Steryd


Hot Tags: proszek domperidonu, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like