Halcinonide CAS: 3093-35-4

Halcynonid jest kortykosteroidem o dużej sile działania, stosowanym do leczenia niektórych chorób skóry.

Szczegóły produktu

steroid store

Pharmaceutical Halcinonide CAS: 3093-35-4

Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

E-maile: eleven11@chembj.com


Halcinonid

Nazwa produktu: Halcinonide

Nr CAS: 3093-35-4

Test: 98%

Opakowanie: 1 kg / puszkę

Wzór cząsteczkowy: C24H32ClFO5

Masa cząsteczkowa: 454,96

Standard referencyjny: CP2005

Wygląd: Biały lub jasnożółty krystaliczny proszekDyskrecja:


Halcinonid stosuje się w leczeniu świądu, zaczerwienienia, suchości, strupu, łuszczenia się, stanów zapalnych i dyskomfortu w różnych stanach skóry.

Ten lek jest czasami przepisywany do innych celów; zapytaj lekarza lub farmaceutę o więcej informacji.

używaj go mniej lub więcej lub używaj go częściej niż zalecił lekarz. Nie należy nakładać go na inne obszary ciała ani owijać ani bandażować leczonego obszaru, chyba że jest to zalecane przez lekarza. Prać lub moczyć dokładnie obszar przed zastosowaniem leku, chyba że podrażnia skórę. Następnie nanieść maść, krem lub płyn oszczędnie na cienką warstwę i delikatnie wcierać.


Zastosowanie halcynidu:


Halcynonid jest kortykosteroidem o dużej sile działania w grupie II (druga najsilniejsza grupa) w klasyfikacji USA. Stosuje się go miejscowo (w 0,05% kremu dostarczanym jako Halog) w leczeniu niektórych chorób skóry.

Łagodzenie świądu, podrażnienia, zaczerwienienia i obrzęku związanego z wieloma chorobami skóry. Może być również stosowany w innych warunkach określonych przez lekarza.


Krem halcynonidowy jest miejscowym kortykosteroidem. Jak działa krem halcynonidowy jest niejasny.


Aplikacje:


1. Głównie stosowany w leczeniu reumatoidalnego zapalenia stawów, gorączki reumatycznej, dny moczanowej, astmy oskrzelowej.

2. Zastrzyk na gruźlicę lub ropne zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych, gruźlicze zapalenie opłucnej, ropniak, zapalenie stawów, zapalenie pochewki ścięgna, napięcie ścięgna, zwichnięcie, guzowaty świąd, liszaj płaski itp.

3. Krople do oczu dla różnych oftalmii.

4. Krem do atopowego lub łojotokowego zapalenia skóry, świąd.Dlaczego wybrałeś nas:


Wysoka jakość w konkurencyjnej cenie

Jesteśmy producentem i możemy zapewnić wysokiej jakości produkty w konkurencyjnej cenie, oferując bezpłatne próbki, tylko kilka opłat za wysyłkę.


Elastyczny termin płatności

Akceptujemy wszystkie warunki płatności, takie jak T / T, Bitcoin, Moneygram, Western Union.Zalety firmy:


1. Mamy doświadczenie w eksporcie sterydów, jak wiesz, UE kładzie na nie duży nacisk, a Ty musisz znaleźć doświadczonego partnera, który zapewni Cię;

2. Jakość: Nasza firma jest profesjonalną wiodącą fabryką w Chinach w dziedzinie farmacji, mieliśmy stałych klientów i eksportowaliśmy do Niemiec, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, USA, Australii, Bliskiego Wschodu i innych krajów. Możemy dostarczyć dobrych referencji na temat naszej firmy. Jeśli chodzi o jakość produktów, jesteśmy pewni, że mogą cię zadowolić wystarczająco dobrze;

3. Pakiet: Profesjonalne opakowanie z profesjonalnymi materiałami

4. Dostawa: Mamy produkty w magazynie i dostarczymy je wkrótce po przybyciu Twojej PO. W międzyczasie podamy Ci numer śledzenia, abyś mógł dokładnie znać lokalizację produktów. Będziemy śledzić produkt, dopóki go nie dotrą; Wybieramy dla Ciebie najlepszą usługę kurierską, a przy dostawie około 4-7 dni roboczych.

5. Serwis: najlepsza usługa z obsługą posprzedażną i konsultacjami.


Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com

Steroid


Hot Tags: halcynonid cas: 3093-35-4, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like