Proszek ibuprofenu

Ibuprofen jest lekiem z klasy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) stosowanym w leczeniu bólu, gorączki i stanów zapalnych.

Szczegóły produktu

steroid store

Farmaceutyczny surowy proszek Ibuprofenu do łagodzenia bólu

Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.comIbuprofen

MF: C13H18O2

MW: 206,28

CAS: 15687-27-1

Wygląd: biały proszek

Czystość: 99,9%


Opis:


Ibuprofen należy do niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Ma doskonałe działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwgorączkowe z mniejszą liczbą działań niepożądanych. Jest powszechnie stosowany na świecie jako najlepiej sprzedające się na świecie leki bez recepty. Razem z aspiryną i paracetamolem są wymienione jako trzy kluczowe przeciwgorączkowe produkty przeciwbólowe. W naszym kraju stosuje się go głównie w łagodzeniu bólu i przeciwreumatyzmowi itp. Ma znacznie mniej zastosowań w leczeniu przeziębienia i gorączki w porównaniu z paracetamolem i aspiryną.


Ibuprofen Paracetamol Zastosowanie:


1. Ibuprofen stosuje się w celu łagodzenia bólu, tkliwości, obrzęku i sztywności spowodowanej chorobą zwyrodnieniową stawów i reumatoidalnym zapaleniem stawów.

2. Jest również stosowany w celu łagodzenia łagodnego do umiarkowanego bólu, w tym bólu menstruacyjnego. Bez recepty

3.ibuprofen stosuje się w celu zmniejszenia gorączki i łagodzenia łagodnego bólu spowodowanego bólami głowy, bólami mięśni, zapaleniem stawów, miesiączkami, przeziębieniem, bólami zębów i bólami pleców


Podanie:


Ma działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Skuteczność reumatoidalnego zapalenia stawów i reumatoidalnego zapalenia stawów jest nieco niższa niż skuteczność kwasu acetylosalicylowego i fenylobutazonu. Odpowiedni do leczenia reumatoidalnego zapalenia stawów, reumatoidalnego zapalenia stawów, zapalenia kości i stawów, zesztywniającego zapalenia stawów kręgosłupa i zapalenia nerwów. Produkt zajął 13 miejsce w rankingu sprzedaży leków w USA w 1985 roku.


Złagodzić objawy reumatoidalnego zapalenia stawów, choroby zwyrodnieniowej stawów, spondyloartropatii, dnawego zapalenia stawów, reumatoidalnego zapalenia stawów i innych przewlekłych zapaleń stawów lub uporczywego obrzęku stawów i bólu, leczenia bez przyczyny i kursu kontrolnego.


Leczenie bólu reumatycznego tkanek miękkich, takich jak ból barku, zapalenie pochewki ścięgna, zapalenie kaletki, ból mięśni i ból po urazie.


Ostry ból o nasileniu łagodnym do umiarkowanego, taki jak: po zabiegu chirurgicznym, pourazowy, napięcie, pierwotne bolesne miesiączkowanie, ból zęba, ból głowy i tak dalej.Stosowanie i dawkowanie ibuprofenu:


1, dorośli często używają doustnie.

przeciwreumatyzm, od 0,4 g do 0,6 g, 3 ~ 4 razy dziennie, dawka choroby zwyrodnieniowej stawów jest większa niż w przypadku reumatoidalnego zapalenia stawów.

lekki lub umiarkowany ból i bolesne miesiączkowanie, 0,2 g do 0,4 g, co 4 ~ 6 godzin. Największy limit dawki dla dorosłych wynosi 2,4 g / dzień.

2, dzieci często używają doustnie. Za każdym razem według wagi 5 mg / kg ~ 10 mg / kg, 3 razy dziennie.


Ibuprofen---powder

Nasze zaangażowanie:


1. Zapewnienie jakości

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, zaawansowanej technologii i ciągłym badaniom, nasza jakość polega na pełnym zaspokojeniu potrzeb rynku, aby sprostać wymaganiom klientów, wielu klientów korzysta z naszych produktów, wierzymy, że produkt jest bardzo dobry. Czy jest to proszek, czy ciecz, tak, wszyscy wiemy, nasza ciecz jest lepsza.


2. Bezpieczny transport

Nasz sposób transportu jest realizowany w zależności od sytuacji każdego kraju, jest to inny transport, podczas gdy nasze opakowania, zgodnie z najnowszą sytuacją celną, stale aktualizowane, ulepszają nasze opakowania, gwarantujemy, że otrzymasz je w ciągu 3-5 dni od zakupu.


3. Różnorodność produktów

Nasze produkty to proszki i płyny, tak, bracia, działanie płynu jest bardzo dobre, ale wielu ludzi nie używa płynów, więc masz szczęście, kupujesz nasz proszek, możemy powiedzieć, jak wytworzyć płyn Jeśli kupujesz płyn, powiemy Ci, jak filtrować. Absolutnie gwarantujemy, że możesz bardzo bezpiecznie korzystać z naszych produktów


4. Wysoka jakość usług

Nasze opakowanie towarów nie będzie zawierać żadnych informacji o hormonach i może być wysyłane z różnych obszarów Chin. Obecnie stawka odprawy celnej towarów, którą wysyłamy do Stanów Zjednoczonych i Europy, wynosi 99%. Jeśli chodzi o Kanadę, Brazylię o dość wysokim obszarze zamknięcia klamry, mamy także nowy sposób na przejście przez odprawę celną. Mamy również całkowicie przesłać politykę do niektórych obszarów.


Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


SteroidHot Tags: ibuprofen w proszku, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like