Izotretynoina CAS.4759-48-2

Izotretynoina CAS.4759-48-2

Formułujemy również izotretynoinę - skuteczny lek stosowany w leczeniu ciężkiego opornego trądziku guzkowego. Śledzimy innowacyjną mikronizowaną formulację izotretynoiny, która jest również klinicznie równoważna standardowej izotretynoinie z poprawioną dostępnością biologiczną i minimalnym efektem pokarmowym.

Szczegóły produktu

Isotretinoin Accutane Acne Treatment Skin

Foshan Xinhang Biological Technology Co., Ltd.

Whatsapp: +8617725670492, email: liuxf@yccreate.com.

Słowa kluczowe: S-23, selektywny modulator receptora androgenowego, SARMS,


1. Wprowadzenie produktu

Zapraszamy do kontaktu z Morgan po więcej szczegółów. Whatsapp: +8617725670492, email: liuxf@yccreate.com.


Formułujemy również izotretynoinę - skuteczny lek stosowany w leczeniu ciężkiego opornego trądziku guzkowego. Śledzimy innowacyjną mikronizowaną formulację izotretynoiny, która jest również klinicznie równoważna standardowej izotretynoinie z poprawioną dostępnością biologiczną i minimalnym efektem pokarmowym. Profil bezpieczeństwa mikronizowanego preparatu nie został wcześniej opisany. Izotretynoina jest bardzo skutecznym lekiem w leczeniu trądziku.


2. Dane techniczne:

Izotretynoina jest stosowana głównie w leczeniu trądziku i trądziku o ciężkim przebiegu, który nie reaguje na inne zabiegi. Wielu dermatologów wspiera również jego stosowanie w leczeniu mniejszych stopni trądziku, które okazują się odporne na inne metody leczenia lub które powodują blizny fizyczne lub psychiczne.


Jest także nieco skuteczny w przypadku hidradenitis suppurativa i niektórych przypadków trądziku różowatego. Może być również stosowany w leczeniu arlekinowej rybiej łuski, blaszkowatej rybiej łuski i jest stosowany w przypadkach pigmentacji osierdzia kserodermy w celu złagodzenia rogowacenia. Izotretynoinę stosowano do leczenia niezwykle rzadkiego schorzenia fibrodysplasia ossificans progressiva. Jest również stosowany w leczeniu nerwiaka niedojrzałego, postaci raka nerwu.


Terapia izotretynoiną okazała się ponadto skuteczna przeciwko brodawkom narządów płciowych w zastosowaniu doświadczalnym, ale rzadko stosuje się ją w tym wskazaniu, ponieważ istnieją bardziej skuteczne metody leczenia. Izotretynoina może stanowić skuteczną i bezpieczną alternatywną formę systemową terapii opornych kłykcin kończystych (RCA) szyjki macicy. W większości krajów terapia ta jest obecnie niezatwierdzona i stosowana tylko w przypadku niepowodzenia innych terapii.


3. Zastosowania:

Izotretynoina znana również jako kwas 13-cis-retinowy, jest doustnym lekiem farmaceutycznym stosowanym głównie w leczeniu ciężkiego trądziku guzkowego. Rzadko stosuje się go również w celu zapobiegania niektórym rakom skóry (rak płaskonabłonkowy) oraz w leczeniu innych nowotworów. Jest stosowany w leczeniu rybiej łuski typu arlekin, zwykle śmiertelnej choroby skóry i blaszkowatej rybiej łuski. Jest to retinoid, co oznacza, że jest związany z witaminą A i występuje naturalnie w małych ilościach w organizmie. Jego izomer, tretynoina, jest również lekiem na trądzik.


Lek ten jest stosowany w leczeniu ciężkiego trądziku torbielowatego (znanego również jako trądzik guzkowy), który nie zareagował na inne leczenie (np. Nadtlenek benzoilu lub klindamycyna stosowana na skórę lub tetracyklina lub minocyklina przyjmowane doustnie). Należy do klasy leków znanych jako retinoidy. Działa poprzez zmniejszenie produkcji olejku do twarzy (sebum). Duże ilości łoju mogą prowadzić do ciężkiego trądziku. Nieleczony ciężki trądzik może powodować trwałe blizny.


Uwaga: nie należy stosować izotretynoiny, jeśli pacjentka jest w ciąży, może zajść w ciążę lub planuje zajść w ciążę. W przypadku przyjmowania izotretynoiny w czasie ciąży mogą wystąpić poważne i czasami śmiertelne wady wrodzone.


Izotretynoina w kapsułce 10 mg
Dawka pacjentów otrzymujących izotretynoinę zależy od ich wagi i ciężkości choroby. Leczenie wysokimi dawkami podaje się w zakresie od 0,5 mg / kg / dobę do 2 mg / kg / dobę (zwykle od 0,5 do 1 mg / kg / dobę, podawane w pojedynczej dawce z pokarmem). Zazwyczaj kurs trwa 8-10 miesięcy. Może być wymagany drugi kurs. Wydaje się, że skuteczność jest związana ze skumulowaną dawką przyjmowanej izotretynoiny, przy czym całkowita dawka skumulowana dla każdego kursu wynosi 120-150 mg / kg, stosowana jako wskazówka.
Prawie wszyscy pacjenci osiągają początkowe usunięcie trądziku podczas normalnego leczenia izotretynoiną. 90% pacjentów osiąga doskonały klirens trądziku po dawce skumulowanej 150 mg / kg.

Niższe dawki, takie jak 10-20 mg / dzień (w przybliżeniu połowa wyżej wymienionych terapii wysokodawkowych), mogą być również skuteczne, ze znacznie zmniejszonymi efektami ubocznymi. Jednak takie niższe dawki dawkowania mogą być związane z wyższymi wskaźnikami nawrotów, wymagającymi dodatkowych kursy, zwłaszcza jeśli nie są podejmowane przez wystarczająco długi czas.

Zazwyczaj dawkę początkową 20 mg przyjmuje się z największym posiłkiem w ciągu dnia. Po kilku miesiącach dawkę zwiększa się, np. Do 40 mg / d. Jeśli pozwalają na to skutki uboczne, można przepisać wyższą dawkę, taką jak 60 mg / d, chociaż dawka dobowa rzadko przekracza 60 mg. Jeśli dostarczane są kapsułki 20 mg, pacjenci mogą przyjmować (na przykład) 20 mg jeden dzień, następnie 40 mg następnego, aby zapewnić średnią dzienną dawkę 30 mg / d. W większości przypadków izotretynoina zapewnia całkowite usunięcie trądziku podczas standardowej dawki 12-16 tygodniowej. Trądzik niektórych pacjentów reaguje na kurs przed nawrotem, wymagając wielu kursów leczenia.


4. Szczegóły ochrony

Isotretinoin


5. Kwalifikacja produktu

Nazwa produktu

Izotretynoina (kwas 13-cis witamina A)

Nr CAS

4759-48-2

Opakowanie 100G / 25KG


Data produkcji

20161111

Okres trwałości

20181111

Standard

USP34

PRZEDMIOTÓW

SPECYFIKACJA

WYNIKI

Wygląd

Żółty lub pomarańczowy krystaliczny proszek

Zgodność

Identyfikacja

Zgodność

Zgodność

Strata przy suszeniu

<>

0,05%

Pozostałość po zapłonie

<>

0,02%

Metale ciężkie

<>

<>

Tretinoina

<>

0,1%

Analiza

98% ~ 102,0%

99,8%

Wniosek

Wykwalifikowany


6.Dostawa , wysyłka i doręczenie

1. Masowe zapasy, aby upewnić się, że dostawa następuje natychmiast każdego dnia po dokonaniu płatności.
2. Od lat zajmujemy się tą dziedziną, posiadamy wyrafinowany i profesjonalny dział logistyki, który może zagwarantować bezpieczną i szybką dostawę.
3. Dobrze wyszkolony i zdyscyplinowany zespół pakujący, który jest wystarczająco profesjonalny, aby zapewnić Ci bezpieczny pakiet. Pozwala to również uniknąć sytuacji awaryjnych podczas dostawy, dzięki czemu gwarantowana jest wysoka przepustowość celna. Unikalne sposoby wysyłania 10 gramów do 25 kilogramów proszków (lub 100 ml do 30 litrów płynów) jednocześnie do miejsca przeznaczenia.
4. Pakowanie zdjęć i kod halsujący są dostarczane w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania płatności. Zaktualizowany kod śledzenia będzie dostarczany co drugi dzień, ponieważ możesz trzymać dłoń swojego pakietu.
5. Doskonała obsługa po sprzedaży: wszelkie pytania lub problemy wystąpiły po otrzymaniu produktu.


1) System zgodny ze standardem GMP, nadzór nad całym procesem produkcyjnym.
2) Źródła zdrowia są wyposażone w zaawansowane urządzenie wykrywające, takie jak AFS, GC, HPLC, UV itp., Dostarczają szczegółowy certyfikat analizy.
3) Zamówienia - ściśle przy wyborze surowców.
4) Produkcja-ściśle według standardowych specyfikacji, zgodna z USP, EP, BP, CP, AJI, FCC itp. Normami farmaceutycznymi i / lub spożywczymi.
5) Magazynowanie i przechowywanie: Czysty i suchy stan z odpowiednią temperaturą.
6) Transport - Audytuj i nadzoruj środowisko logistyczne, aby zapewnić bezpieczeństwo przechowywania.
7) Przechowuj próbki dla wszystkich partii towarów, aby były identyfikowalne w przypadku rozbieżności jakości.


FAQ

P1: Czy jesteś producentem?

Nasza firma jest wiodącym producentem i koncentrujemy się również na handlu. Specjalizujemy się w opracowywaniu, produkcji i sprzedaży surowców żywnościowych i zdrowotnych od ponad 10 lat.


P2: Jak się z nami skontaktować?
Kliknij Made in China „Contact Supplier”, a następnie wyślij do nas wiadomość o interesującym Cię produkcie, otrzymasz odpowiedź w ciągu 24 godzin.

P3: Jakie warunki płatności akceptujesz?
Za małe zamówienie możesz zapłacić T / T lub Western Union, zlecenie nominalne przez T / T na nasze konto firmowe

P4: Czy możesz dać mi zniżkę?
Z pewnością zależy to od twojej ilości

P5: Jak mogę uzyskać próbkę?
Dostępne są bezpłatne próbki, ale opłaty za przewóz będą naliczane na Twoim koncie, a opłaty zostaną zwrócone lub odliczone od zamówienia w przyszłości.

P6: Jak potwierdzić jakość produktu przed złożeniem zamówienia?
Odp .: Możesz pobrać bezpłatne próbki niektórych produktów, musisz tylko zapłacić koszt wysyłki lub zorganizować dla nas kuriera i pobrać próbki. Możesz wysłać nam swoje specyfikacje produktów i wnioski, będziemy produkować produkty zgodnie z Twoimi prośbami.


P7: Jak traktujesz reklamację dotyczącą jakości?
Odp .: Po pierwsze, nasza kontrola jakości zmniejszy problem jakości do prawie zera. Jeśli wystąpi prawdziwy problem z jakością, wyślemy Ci darmowy towar w celu wymiany lub zwrócimy Ci stratę.

Hot Tags: izotretynoina cas.4759-48-2, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurtownia

Zapytanie

You Might Also Like