Proszek izotretynoiny

Izotretynoina, znana również jako kwas 13-cis-retinowy (i potocznie nazywana jej dawną marką Accutane lub Roaccutane), jest lekiem stosowanym głównie w leczeniu ciężkiego trądziku. Każdy potrzebuje kontaktu: whatspp: +8613378646535 e-maile: eleven11 @ chembj. com

Szczegóły produktu

steroid store

Produkt farmaceutyczny Izotretynoina do pielęgnacji skóry

Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


Nazwa produktu: izotretynoina

CAS. NR: 4759–48–2

Nazwa chemiczna: kwas 3,7-dimetylo-9- (2,6-trimetylo-1-cykloheksan) -2, 4, 6, 8-pelartetaenowy

Charakter: żółte kryształy, głównie trans tretionoirum. Łatwo rozpuszczalny w chloroformie, dichlorometanie i rozpuszczony w karbinolu, etanolu, a także rozpuszczony w oleju roślinnym i lipidach. Niestabilność narażona na działanie światła i kaloryczności, łatwo wchłania wilgoć i ulega przemianie w wodzie.

Indeks jakości: Zgodny CP2005 / BP2002 / USP26

Temperatura topnienia: około 182 stopni celsjusza

Strata przy suszeniu: ≤0,5%

Metale ciężkie: ≤0,002%

Treść: ≥98 ~ 102%


Opis:


Izotretynoina jest lekiem stosowanym w leczeniu ciężkiego trądziku. Czasami jest stosowany w zapobieganiu niektórym nowotworom skóry. Jest to retinoid, co oznacza, że pochodzi z witaminy A i występuje w małych ilościach naturalnie w organizmie. Izotretynoina wiąże się i aktywuje jądrowe receptory kwasu retinowego (RAR), regulując w ten sposób proliferację i różnicowanie komórek. Ten środek wykazuje również odpowiedzi immunomodulujące i przeciwzapalne oraz hamuje dekarboksylazę ornityny, zmniejszając w ten sposób syntezę i keratynizację poliamin.


Wykorzystanie produktu:

Jako retinoid istnieje silne i szybkie hamowanie proliferacji i różnicowanie funkcji komórek gruczołu skórnego, skuteczne w przypadku ciężkiego guzkowego trądziku torbielowatego. Wchłanianie z przewodu pokarmowego jest lepsze, podczas gdy miejscowe leki są nieważne. Inne leki stosowane w leczeniu poważnego trądziku, trądziku torbielowatego, trądziku konglobata, trądziku różowatego, rybia łuska, rogowacenia pęcherzykowego i łupieżu rubra pilaris i innych chorób skóry również mają pewien efekt. Na ciężki trądzik. Lek przeciw dyskeratozie skóry. Do leczenia ciężkiego trądziku i innych zaburzeń. Należą do prohormonów wybielających, mogą robić zastrzyki INTO! Działa bardzo dobrze przy wybielaniu!


Jaka jest zwykle dawka izotretynoiny?


Zakres dawek stosowanych każdego dnia na trądzik jest mniejszy niż 0,1 do ponad 1 mg / kg masy ciała. Niektórzy pacjenci mogą potrzebować małej dawki raz lub dwa razy w tygodniu. Przebieg leczenia można zakończyć za kilka miesięcy lub kontynuować przez kilka lat. W przypadku trądziku niektórzy przepisujący leki celowali w łączną dawkę skumulowaną 120-140 mg / kg, mając nadzieję na zmniejszenie nawrotu, ale dowody na to pozostają kontrowersyjne. Ogólną tendencją było stosowanie niższych dawek, niezwiązanych z masą ciała (np. 10 mg / dzień).


Jak stosować izotretynoinę:


Przed użyciem izotretynoiny i za każdym razem, gdy otrzymasz wkład, przeczytaj Przewodnik po lekach dostarczony przez farmaceutę. Przeczytaj i podpisz formularz Informacje dla pacjenta / Świadoma zgoda przed rozpoczęciem przyjmowania tego leku. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące izotretynoiny, skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą przed zażyciem leku.


Kapsułki należy połykać w całości. Nie miażdż ich ani nie żuj. Izotretynoinę zwykle przyjmuje się dwa razy dziennie przez 15-20 tygodni lub zgodnie z zaleceniami lekarza. Instrukcje dla większości ogólnych form izotretynoiny stwierdzają, że należy ją przyjmować podczas posiłków. Jednak FDA wskazała, że markę Absorica można przyjmować z jedzeniem lub bez jedzenia. Pokarm pomaga zwiększyć wchłanianie tego leku do krwioobiegu. Poproś lekarza lub farmaceutę o więcej informacji. Weź ten lek z pełną szklanką wody i nie kładź się przez 10 minut po zażyciu.


Dawkowanie zależy od stanu zdrowia, masy ciała i reakcji na leczenie.


Trądzik może się pogorszyć w ciągu pierwszych kilku dni przyjmowania tego leku i może minąć 1-2 miesiące, zanim zauważysz pełne korzyści z tego leku. Jeśli ciężki trądzik powróci, drugi cykl leczenia można rozpocząć po odstawieniu leku na 2 miesiące. Producent nie zaleca długotrwałego stosowania izotretynoiny. Nie należy przekraczać zalecanej dawki.


Ponieważ lek ten może być wchłaniany przez skórę i płuca i może zaszkodzić nienarodzonemu dziecku, kobiety w ciąży lub mogące zajść w ciążę nie powinny przyjmować tego leku ani wdychać pyłu z kapsułek.


Korzyść:


1. Najlepsze ceny z zadowalającą jakością;

2. Klient ma prawo wybrać Kuriera paczki (EMS, DHL, FedEx, UPS);

3. Klient ma prawo wybrać sposób pakowania swoich produktów spośród wielu ostatnich skutecznych sposobów pakowania;

4. Specjalne są możliwe, gdy zamówienie klienta jest wystarczająco duże, w tym polityka rabatowa;

5.Nasza firma obiecuje bezpiecznie dostarczyć paczkę klientów do jego rąk, w przeciwnym razie pokryjemy całkowitą stratę i czas dostawy;

6.Wszystkie produkty bez względu na proszki lub płyny docierają do ręki w ciągu 4 ~ 7 dni.

7. Możemy pomóc naszym stałym klientom w zasugerowaniu niektórych fabryk fiolek, które produkują fiolki o różnych rozmiarach (2 ml, 5 ml, 7 ml, 10 ml, 20 ml ...), mając nadzieję, że przyniosą Ci wygodę, jeśli będziesz potrzebować również tych fiolek.


MOQ wynosi 10 gramów dla wszystkich. FOB zależy od ilości.

Płatność: T / T, West Union, Money Gram i Bitcoin.

Mamy szczerą nadzieję, że uda nam się nawiązać relacje biznesowe.

Nawiasem mówiąc, dostępna jest DARMOWA PRÓBKA.


Jeśli jesteś nimi zainteresowany, prześlemy Ci naszą ofertę i specyfikacje.

Wszelkie pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.


Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


Lista powiązanych produktów:

Nazwa produktu numer CAS
Cytrynian Tamoxife 54965–24–1
Cytrynian klomifenu 50–41–9
Cytrynian toremifenu 89778–27–8
Eksemestan 107868–30–4
Anastrozol 120511–73–1
Letrazol 112809–51–5
Metoksydienon 2322–77–2
Estradiol 50–28–2
Norgestrel 6533–00–2
Ethisterone 434–03–7
Izotretynoina 4759–48–2
Finasteryd 98319–26–7
Minoksydyl 38304–91–5
Dutasteryd 164656–23–9
kabergolina 81409–90–7
Dipropionian methandriolu 3593–85–9


Hot Tags: proszek izotretynoiny, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, hurt

Zapytanie

You Might Also Like