Proszek ketoprofenu

Ketoprofen należy do klasy kwasu propionowego niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Działa poprzez hamowanie produkcji prostaglandyny w organizmie. Każdy potrzebuje kontaktu: whatsapp: +8613378646535 e-maile: eleven11@chembj.com

Szczegóły produktu

steroid store

Farmaceutyczny proszek ketoprofenu do stosowania przeciwzapalnego

Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


Nazwa produktu: Ketoprofen

Alias: Orudis; Oruvail

CAS: 22071-15-4

MF: C16H14O3

MW: 254,28

EINECS: 244-759-8

Czystość: 99%

Wygląd: Biały krystaliczny proszek

Certyfikacja: ISO 9001, USP, BP

Standard: Standard korporacyjny

Zastosowanie: Ketoprofen, pochodna kwasu propionowego, jest niesteroidowym środkiem przeciwzapalnym (NSAIA) o właściwościach przeciwbólowych i przeciwgorączkowych.

Pakowanie: Dyskretne sposoby pakowania, zgodnie z wymaganiami, 100% przechodzi

Przechowywanie: Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu i chronić przed bezpośrednim światłem słonecznymOpis:


Ketoprofen jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym (NLPZ) stosowanym w celu złagodzenia objawów zapalenia stawów, gorączki, jako środka przeciwbólowego (środek przeciwbólowy), szczególnie w przypadku występowania składnika zapalnego i bolesnego miesiączkowania. Wiadomo, że ketoprofen ma działanie przeciwpłytkowe, chociaż jest stosunkowo łagodny i krótkotrwały w porównaniu z aspiryną lub innym lepiej znanym lekiem przeciwpłytkowym


Ketoprofen jest lekiem stosowanym w leczeniu i łagodzeniu objawów choroby zwyrodnieniowej stawów. Nazwy marek tego leku to Orudis, Oruvail i Actron. Choroba zwyrodnieniowa stawów jest rodzajem zapalenia stawów, które powstaje w wyniku uszkodzenia wyściółek stawów. Ten lek łagodzi objawy stanu, takie jak sztywność, tkliwość, obrzęk i ból. Ketoprofen jest również stosowany w leczeniu reumatoidalnego zapalenia stawów, które jest zapaleniem stawów, które pochodzi z obrzęków wyściółek stawów. Istnieją zarówno wersje bez recepty, jak i recepty leku. Fenacetyna Opis:


Fenacetyna (lub acetofenetydyna) jest lekiem uśmierzającym ból i obniżającym gorączkę, który był szeroko stosowany między jego wprowadzeniem w 1887 r. A zakazem nałożonym przez FDA w 1983 r. Na jego stosowanie w Stanach Zjednoczonych. Jego stosowanie zmniejszyło się ze względu na jego działania niepożądane, które obejmują zwiększone ryzyko niektórych nowotworów i uszkodzenia nerek. Jest metabolizowany jako paracetamol (acetaminofen), który zastąpił go w niektórych lekach dostępnych bez recepty po zakazie stosowania fenacetyny.


Zastosowania produktu:


Ketoprofen jest zwykle przepisywany w przypadku bólów zapalnych związanych z zapaleniem stawów lub ciężkich bólów zębów, które powodują zapalenie dziąseł. Plastry ketoprofenu stosowane są w leczeniu bólu mięśniowo-szkieletowego.


Ketoprofen może być również stosowany w leczeniu niektórych bólów, zwłaszcza bólu nerwów, takich jak rwa kulszowa, nerwoból poopryszczkowy i ból związany z radikulopatią, w postaci kremu, maści, płynu, sprayu lub żelu, które mogą również zawierać ketaminę i lidokainę, wraz z innymi środkami, które mogą być użyteczne, takimi jak cyklobenzapryna, amitryptylina, acyklowir, gabapentyna, orfenadryna i inne leki stosowane jako NLPZ lub adiuwant, nietypowe lub wzmacniające leczenie bólu.


Interakcje medycyny:

(1) picie i inne niesteroidowe leki przeciwzapalne stosowane w połączeniu, zwiększą żołądkowo-jelitowe skutki uboczne, ale również powodują ryzyko owrzodzenia.

(2) i aspiryna lub inne leki kwasu salicylowego w tym samym czasie, nie mogą zwiększyć skuteczności działań niepożądanych ze strony przewodu pokarmowego i zwiększonej częstości występowania skłonności do krwawień.

(3) i antykoagulant z zastosowaniem zwiększonego ryzyka krwawienia.

(4) Ten produkt może zwiększyć rolę leków przeciwcukrzycowych; leki przeciwnadciśnieniowe w celu zmniejszenia działania przeciwnadciśnieniowego; z podobnym zastosowaniem kortykosteroidów, może znacznie spowolnić objawy zapalenia.

(5) nie należy stosować z metotreksatem, aby zapobiec zatruciu.

(6) i probenecyd i werapamil, nifedypina z użyciem, zwróć uwagę na zmniejszenie dawki; w przypadku digoksyny z czasem należy zwrócić uwagę na dostosowanie dawki digoksyny.


Usługi:


1) W przypadku każdego zapytania zawsze odpowiadamy terminowo i cierpliwie. Wszystkie istotne informacje zostaną dostarczone, aby pomóc Ci dokonać mądrego wyboru


2) Jeśli zamówisz surowy proszek, możemy dostarczyć Ci COA, Cook Recipes of Steroid Oil, Opinie innych klientów


3) Jeśli zamówisz wstrzykiwalny olej sterydowy, zapewnimy Ci fiolki, gumowe korki, filtry strzykawkowe, automatyczną filtrację, zaciskarkę, prasę, pudełka, a także wprowadzenie i informacje zwrotne od innych klientów.


4) Po dokonaniu płatności, przesyłka i zdjęcia zostaną dostarczone w ciągu 24 godzin; Numer śledzenia zostanie podany w ciągu 36 godzin


5) W przypadku ważnych informacji o paczkach, takich jak: lewy kraj oryginału, przyjechał do kraju docelowego, przekazany urząd celny, wyprowadzony, dostarczony, te informacje zostaną wysłane na czas.


Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com

Steroid

Hot Tags: proszek ketoprofenu, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like