Losartan Potas Cas: 124750-99-8

Losartan potas działa poprzez rozluźnienie naczyń krwionośnych, aby umożliwić bardziej efektywny przepływ krwi, co obniża ciśnienie krwi. Wszelkie potrzeby kontaktu: whatsapp: +8613378646535 e-maile: eleven11@chembj.com

Szczegóły produktu

steroid store

Farmaceutyczny Losartan Surowy proszek potasu do leczenia hipotensyjnego

Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


Nazwa produktu: Losartan potas

Wygląd: Biały do prawie białego krystaliczny proszek

Nr CAS: 124750-99-8

Wzór cząsteczkowy: C22H23ClKN6O

Masa cząsteczkowa: 462,01

Temperatura topnienia: 263-265 ° C

Specyfikacja produktu: Klasa farmaceutyczna

Test: 99%

Okres ważności: 2 lata


Opis:


Losartan potasu jest specyficznym antagonistą podtypu AT1 receptora angiotensyny II. Antagonizm receptora AT1 i zakłócenia asocjacji między AT1 i angiotensyną II powodują rozszerzenie naczyń i zmniejszenie nadciśnienia. Ten antagonizm ma inne dalsze skutki, w tym skorelowany antagonizm receptora tromboksanu A2, hamowanie agregacji płytek i indukcję aktywności receptora gamma aktywowanego proliferatorem peroksysomów (PPARγ).


Podanie:


Losartan potasu jest nowym typem niepeptydowego antagonisty receptora angiotensyny Ⅱ (AT1), Losartan potasu ma dobre działanie przeciwnadciśnieniowe i chroni serce, nerki, mózg, ściany naczyń krwionośnych i odwrócenie przerostu mięśnia sercowego, diurezę plutonową sodu i promowanie mocznika wydalanie kwasu. Niska częstość występowania działań niepożądanych, pacjent może dobrze tolerować.

Losartan potas Zastosowanie:


Podobnie jak w przypadku wszystkich antagonistów receptora angiotensyny II typu 1 (AT1), losartan jest wskazany w leczeniu nadciśnienia tętniczego. Może również opóźnić postęp nefropatii cukrzycowej i wiąże się z pozytywnym wynikiem klinicznym w tym zakresie. Jest to odpowiedni środek farmakologiczny do zmniejszania progresji choroby nerek u pacjentów z cukrzycą typu 2, nadciśnieniem i mikroalbuminurią lub białkomoczem.

Losartan jest również dostępny jako losartan, lek do leczenia skojarzonego z małą dawką leku tiazydowego, aby uzyskać addytywne działanie przeciwnadciśnieniowe.


Korzyści z przyjmowania Losartan potasu:


Kontrolowanie nadciśnienia

Zmniejszenie ryzyka udaru

Zmniejszenie białkomoczu, który jest nieprawidłową ilością białka w moczu, co sugeruje uszkodzenie nerek

Spowolnienie nefropatii cukrzycowej


Losartan Potassium Medical wykorzystuje:


Podobnie jak w przypadku wszystkich antagonistów receptora angiotensyny II typu 1 (AT1), losartan jest wskazany w leczeniu nadciśnienia tętniczego. Może również opóźniać postęp nefropatii cukrzycowej i wiąże się z pozytywnym wynikiem klinicznym w tym zakresie. Jest to odpowiedni środek farmakologiczny do zmniejszania progresji choroby nerek u pacjentów z cukrzycą typu 2, nadciśnieniem i mikroalbuminurią (> 30 mg / 24 godziny) lub białkomoczem (> 900 mg / 24 godziny).Nasze zaangażowanie:

1. Zapewnienie jakości

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, zaawansowanej technologii i ciągłym badaniom, nasza jakość polega na pełnym zaspokojeniu potrzeb rynku, aby sprostać wymaganiom klientów, wielu klientów korzysta z naszych produktów, wierzymy, że produkt jest bardzo dobry. Czy jest to proszek, czy ciecz, tak, wszyscy wiemy, nasza ciecz jest lepsza.

2. Bezpieczny transport

Nasz sposób transportu jest realizowany w zależności od sytuacji każdego kraju, jest to inny transport, podczas gdy nasze opakowania, zgodnie z najnowszą sytuacją celną, stale aktualizowane, ulepszają nasze opakowania, gwarantujemy, że otrzymasz je w ciągu 3-5 dni od zakupu.

3. Różnorodność produktów

Nasze produkty to proszki i płyny, tak, bracia, działanie płynu jest bardzo dobre, ale wielu ludzi nie używa płynów, więc masz szczęście, kupujesz nasz proszek, możemy powiedzieć, jak wytworzyć płyn Jeśli kupujesz płyn, powiemy Ci, jak filtrować. Absolutnie gwarantujemy, że możesz bardzo bezpiecznie korzystać z naszych produktów

4. Wysoka jakość usług: nasze pakowanie towarów nie będzie zawierać żadnych informacji hormonalnych i może być wysyłane z różnych obszarów Chin. Obecnie stawka odprawy celnej towarów, którą wysyłamy do Stanów Zjednoczonych i Europy, wynosi 99%. Jeśli chodzi o Kanadę, Brazylię o dość wysokim obszarze zamknięcia klamry, mamy także nowy sposób na przejście przez odprawę celną. Mamy również całkowicie przesłać politykę do niektórych obszarów.

5. Eksperymentalne zakupy

Oprócz surowego proszku steroidowego i płynu oferujemy rozwiązanie hormonalne i preparat. Możemy cię nauczyć, jak to zrobić. rozwiązanie hormonalne na miejscu. Każda wizyta w naszym laboratorium jest mile widziana.


Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


SteroidHot Tags: losartan potas cas: 124750-99-8, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like