Proszek stearynian magnezu

Stearynian magnezu jest surowym proszkiem stosowanym do produkcji tabletek. Zwykle stosowany do wytwarzania doustnych tabletek i tabletek sterydowych oraz tabletek sarmowych.

Szczegóły produktu

steroid store

Surowy proszek stearynianu magnezu do wytwarzania tabletek sterydów

Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


Nazwa produktu: Stearynian magnezu

Nr CAS: 557-04-0

NR EINECS: 209-150-3

Wzór cząsteczkowy: C36H70MgO4,2 (C18H35O2) .Mg

Masa cząsteczkowa: 591,24

Temperatura topnienia: 200 ° C (świeci)

Wygląd: Biały drobny proszek

Stopień: Klasa farmaceutyczna

Zastosowanie: Środek stabilizujący, smar


Opis:


Stearynian magnezu jest syntetyzowany w zaawansowanym procesie produkcyjnym zwanym metodą suchą (metoda szybkiego rozpraszania neuralizacji), który ma wysoką czystość, niski poziom wolnych kwasów tłuszczowych i dobre właściwości smarne, itd. Jest szeroko stosowany w tworzywach sztucznych, środkach do uwalniania form do tabletek (wymaga spełnienia wymagań lekarskich), emulgatorach kosmetyków. Może również sprzęgać się z mydłem Ca jako stabilizatorem PVC

Stearynian magnezu w postaci drobnego proszku biały piasek swobodnie seks; Micro jest śmierdzący; Kontakt ze skórą ma mydło. Ten produkt jest nierozpuszczalny w wodzie, etanolu, stosowany głównie jako smar, odporność na klejenie, wspomaganie przepływu. Szczególnie odpowiedni do oleju, granulowania ekstraktów leków, wykonanych z cząstek, może mieć dobrą płynność i ciśnienie. W bezpośrednim ciśnieniu, które służyło jako wspomaganie przepływu. Można go również stosować jako pomocniczy materiał filtracyjny, środek klarujący i krople pęcherzyków oraz płynny preparat środka zawieszającego, środek zagęszczający.


Co robi stearynian magnezu?


Stearynian magnezu jest dodatkiem stosowanym głównie w kapsułkach leków. Uważa się, że jest to „środek płynący”. Zapobiega przywieraniu pojedynczych składników kapsułki do siebie i urządzenia, które tworzy kapsułki.


Pomaga poprawić spójność i kontrolę jakości kapsułek leków. Możliwe jest tworzenie kapsułek leków bez stearynianu magnezu, ale trudniej jest zagwarantować konsystencję i jakość tych kapsułek. Stearynian magnezu jest stosowany w celu opóźnienia rozpadu i wchłaniania leków, dzięki czemu są one wchłaniane w prawidłowym obszarze jelita.


Aplikacje:


Stearynian magnezu jest często stosowany jako środek antyadhezyjny w produkcji medycznych tabletek, kapsułek i proszków. Stearynian magnezu jest najczęściej stosowanym środkiem smarnym do tabletek.

Jako dodatek do żywności lub zaróbka farmaceutyczna, jego numer E to E470b.

Stearynian magnezu jest również stosowany do wiązania cukru w twardych cukierkach, takich jak mięty, i jest częstym składnikiem preparatów dla niemowląt. W postaci czystego proszku substancja może stanowić zagrożenie wybuchem pyłu, chociaż kwestia ta jest praktycznie nieistotna poza zakładami stosującymi ją.

Stearynian magnezu jest głównym składnikiem „pierścieni wannowych”. W przypadku wytwarzania mydła i twardej wody stearynian magnezu i stearynian wapnia tworzą białe ciało stałe nierozpuszczalne w wodzie i są łącznie nazywane „szumowiną mydlaną”


Nasze zaangażowanie:

 

1. Zapewnienie jakości

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, zaawansowanej technologii i ciągłym badaniom, nasza jakość polega na pełnym zaspokojeniu potrzeb rynku, aby sprostać wymaganiom klientów, wielu klientów korzysta z naszych produktów, wierzymy, że produkt jest bardzo dobry. Czy jest to proszek, czy ciecz, tak, wszyscy wiemy, nasza ciecz jest lepsza.

2. Bezpieczny transport

Nasz sposób transportu jest realizowany w zależności od sytuacji każdego kraju, jest to inny transport, podczas gdy nasze opakowania, zgodnie z najnowszą sytuacją celną, stale aktualizowane, ulepszają nasze opakowania, gwarantujemy, że otrzymasz je w ciągu 3-5 dni od zakupu.

3. Różnorodność produktów

Nasze produkty to proszki i płyny, tak, bracia, działanie płynu jest bardzo dobre, ale wielu ludzi nie używa płynów, więc masz szczęście, kupujesz nasz proszek, możemy powiedzieć, jak wytworzyć płyn Jeśli kupujesz płyn, powiemy Ci, jak filtrować. Absolutnie gwarantujemy, że możesz bardzo bezpiecznie korzystać z naszych produktów

4. Wysoka jakość usług: nasze pakowanie towarów nie będzie zawierać żadnych informacji hormonalnych i może być wysyłane z różnych obszarów Chin. Obecnie stawka odprawy celnej towarów, którą wysyłamy do Stanów Zjednoczonych i Europy, wynosi 99%. Jeśli chodzi o Kanadę, Brazylię o dość wysokim obszarze zamknięcia klamry, mamy także nowy sposób na przejście przez odprawę celną. Mamy również całkowicie przesłać politykę do niektórych obszarów.

5. Eksperymentalne zakupy

Oprócz surowego proszku steroidowego i płynu oferujemy rozwiązanie hormonalne i preparat. Możemy cię nauczyć, jak to zrobić. rozwiązanie hormonalne na miejscu. Każda wizyta w naszym laboratorium jest mile widziana.


Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


Steroid
Hot Tags: proszek stearynianu magnezu, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like