Mikrokrystaliczny celulozowy MCC

Celuloza mikrokrystaliczna jest oczyszczoną, częściowo zdepolimeryzowaną celulozą z krótszymi, krystalicznymi łańcuchami polimerowymi. Dzięki silnej skuteczności wiązania MCC jest jednym z najczęściej stosowanych wypełniaczy i środków wiążących w preparatach leków.

Szczegóły produktu

Spoiwo do tabletek Mikrokrystaliczna celuloza MCC CAS 9004-34-6


Witamy na naszej stronie. Nasze główne produkty obejmują surowy proszek steroidowy, półprodukt, proszek do prania i peptydy, a także wszystkie urządzenia do procesu sterydowego.

Nasza firma posiada dobrze wyszkolony i zdyscyplinowany zespół pakujący do pakowania z naszymi najlepszymi dyskretnymi i ukrytymi opakowaniami. I wystarczające zapasy, aby paczka mogła być dostarczona do ręki szybko i bezpiecznie. Whatsapp + 8613302415760 Email cindy1114@yccreate.comSzybkie szczegóły mikrokrystalicznej celulozy


Nazwa produktu Celuloza mikrokrystaliczna
Alias MCC, celuloza mikrokrystaliczna
CAS 9004-34-6
Formuła molekularna H2
Waga molekularna 2.0158
EINECS 232-674-9
CZYSTOŚĆ 99,0%
STAN FIZYCZNY biały proszek
Stosowanie surowiec farmaceutyczny
Przechowywanie przechowywać w chłodnym, suchym miejscu
Metody pakietowe setki ukrytych pakietów
Serwis pogwarancyjny Ciepła obsługa po sprzedaży przez całą dobę. Każde twoje pytanie zostanie rozwiązane w pierwszej kolejności tak szybko, jak to możliwe.
Sposób wysyłki FedEx, UPS, DHL, EMS, Fedex i tak dalej, drogą powietrzną lub morską. Wybierz najlepszy sposób wysyłki.
Czas dostawy dostawa szybko w dniu otrzymania płatności, zostanie dostarczona w ciągu 4-7 dni po śledzeniu
Metody Płatności Western union, pieniądze gram, bitcoin i przelew bankowy


Opis mikrokrystalicznej celulozy


Mikrokrystaliczna celuloza, ogólnie nazywana MCC, jest wytwarzana w kontrolowanym środowisku. Efektem końcowym jest czysty, biały proszek bez smaku i zapachu, zdolny do nadania tabletkom formy i twardości. MCC utrzymuje niezbędne zalety rozcieńczalnika.


Mikrokrystaliczna celuloza naprawdę spełnia swoje zadanie, a także dobrze to robi. Działa dobrze z wieloma innymi popularnymi substancjami pomocniczymi i jest integralną częścią wielu receptur producentów. Substancje wiążące są niewątpliwie kluczowym elementem procesu tabletkowania, ponieważ zapewniają „twardość” tabletu


Zastosowanie mikrokrystalicznej celulozy


Celuloza mikrokrystaliczna jest szeroko stosowana w farmaceutykach, żywności, papierach i kompozytach strukturalnych. Celuloza mikrokrystaliczna jest stabilizatorem pochodzenia naturalnego, środkiem teksturującym i substytutem tłuszczu, emulgatorem, środkiem wiążącym itp.


W lekach: Celuloza mikrokrystaliczna skupiająca się na możliwościach leków to przede wszystkim tabletki zawierające kompresję bezpośrednią i granulację na mokro. Stosuje się go również do przygotowania granulek, perełek lub drobnego zaangażowania w kapsułki, czopki itp.

Celuloza mikrokrystaliczna jest skuteczna jako środek wypełniający w tabletce lub kapsułce, dając pożądaną wagę dla klientów. Celuloza mikrokrystaliczna ma minimalną gęstość nasypową, zwiększając charakterystykę przepływu. Łatwy przepływ pomaga zapewnić, że każdy składnik jest stale rozprowadzany w mieszaninie. Jeśli mieszanka jest spójna, każda tabletka będzie miała taką samą ilość każdego składnika po zakończeniu produkcji, tworząc produkt wysokiej jakości.


W żywności: celuloza mikrokrystaliczna może znaleźć szerokie zastosowanie w przemyśle spożywczym ze względu na jej właściwości. W celu przeciwdziałania oszustwom stał się popularny. Podobnie, dzięki zastosowaniu składnika jako chłonnego, rozdrobniony ser może łatwo oddzielić formę, a także odpowiednie użycie przez klienta. Celuloza mikrokrystaliczna jest środkiem przeciwzbrylającym, substytutem tłuszczu, emulgatorem, rozcieńczalnikiem i środkiem wypełniającym w produkcji żywności. Najpopularniejsza forma jest stosowana w suplementach witaminowych lub tabletkach. Jest również stosowany w testach płytkowych do liczenia wirusów, jako alternatywa dla karboksymetylocelulozy.


Microcrystalline Cellulose55Zalety i usługi:

 

1, Wysoce oczyszczone i wysokiej jakości proszki, prawie 15 lat produkcji (założona w 2001 r.) Sprzedaż bezpośrednia, najniższych cen na rynku na całym świecie.

 

2, Szeroki zakres różnych suplementów kulturystycznych, od proszków sterydowych do SARMS, które są bardziej naturalne, od peptydów takich jak fragment HGH 176-191 do gotowych wstrzykiwanych lub doustnych płynów steroidowych, których właściwości są gwarantowane przez nasze własne wysokiej jakości proszki i profesjonalnych chemików.

 

3, Jeśli chcesz samodzielnie wykonać gotowe sterydy, możemy dostarczyć zestaw wsparcia, proszków, rozpuszczalników i narzędzi.

 

4, Próbki są dostępne w dowolnym momencie do testu jakości, niektóre mogą być bezpłatne, a niektóre są płatne.

 

5, Zawsze pełen zapas ---> czas realizacji wynosi 12 godzin po potwierdzeniu płatności.

 

6, W przypadku zamówień wielopozycyjnych lub dużych, wiele korzyści, takich jak rabaty lub bezpłatne wysyłki lub zasady ponownego wysyłania, zostaną doręczone.

 

7, Super dyskretne opakowanie, najlepsze opakowanie i sposoby wysyłki zostaną wybrane zgodnie z ilościami zamówień i krajami lub obszarami. Bezpieczeństwo jest zawsze na pierwszym miejscu --- --- Mamy 99,5% skuteczności w USA, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Francji, Rosji, Holandii i 99,8% w Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii, Irlandii, Austrii, Polsce i tak dalej. A wskaźnik przepustowości wciąż rośnie, prawie 100%.

 

8, fotki i numery przesyłek będą oferowane najwcześniej.

 

9, 24/7 online w twojej usłudze za jakiekolwiek problemy.


FA Q


P1: Czy jesteś producentem?

Odp .: Tak, produkujemy produkty luzem w naszej fabryce i produkujemy małe ilości i produkty syntezy klientów w naszym laboratorium.


P2: Czy masz akcje?

Odp .: Rozumiemy, że większość klientów woli akcje, więc postaramy się zachować zapasy dla większości produktów. Jednak w przypadku niektórych rzadkich produktów nie będziemy przechowywać zapasów i potrzebujemy czasu na syntezę.


P3: Jakie certyfikaty i dokumenty oferujesz?

Odp .: Dostępne są pewne formalności techniczne, takie jak COA, HPLC itp.


P4: Dlaczego powinienem wybrać ciebie?

Odp .: Potężne wsparcie techniczne pochodzi od naszych wysoko wykwalifikowanych iw pełni doświadczonych pracowników, pracujących średnio w przemyśle chemicznym od ponad 10 lat.

Ścisła kontrola jakości pochodzi z naszego zaawansowanego systemu zarządzania.

Profesjonalny i ciepły zespół sprzedaży - ponieważ wierzymy, że możemy wygrać tylko dzięki naszej ciężkiej pracy w konkurencyjnym świecie

Szybka reakcja i doskonała obsługa przedsprzedażna i posprzedażna - ponieważ uważamy, że nasi klienci zasługują na najlepszą obsługę


P5: Czy mogę uzyskać od ciebie najlepszą cenę?

O: Oczywiście. Nie ścigamy nadmiernych zysków i zawsze staramy się oferować najlepszą ofertę. Jeśli jesteś dobry w targowaniu się, możesz także cieszyć się z targowania się. Tylko nie utrudniaj tego!


P6: Jak mam płacić?

Odp .: Akceptujemy wszystkie rodzaje płatności. takie jak western union, money gram, bitcoin i TT.

 

P7: Czy udostępniasz bezpłatną próbkę?

Odp .: Tak, możemy dostarczyć bezpłatną próbkę, jeśli posiadamy w magazynie, wystarczy, że pokryjesz koszty dostawy. 

106
Hot Tags: celuloza mikrokrystaliczna mcc, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like