Celuloza mikrokrystaliczna

Celuloza mikrokrystaliczna (MCC) to określenie rafinowanej masy drzewnej i jest stosowana jako środek teksturujący, środek przeciwzbrylający, substytut tłuszczu, emulgator, rozcieńczalnik i środek wypełniający w produkcji żywności. Najpopularniejsza forma jest stosowana w suplementach witaminowych lub tabletkach. Każdy potrzebuje kontaktu: whatsapp: +8613378646535 e-maile: eleven11@chembj.com

Szczegóły produktu


steroid store

Surowy proszek mikrokrystalicznej celulozy / MCC do wytwarzania tabletek steroidowych

Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


Nazwa produktu: Celuloza mikrokrystaliczna

Synonimy:, AVICEL PH; AVICEL PH 101 (R); AVICEL PH 102; AVICEL PH 105 (R); AVICEL®; '' AVICEL (R) ''; AVICEL SF; AVIRIN

Nr CAS: 9004-34-6

Test: 99%

Wzór cząsteczkowy: H2

Masa cząsteczkowa: 2.01588

EINECS: 232-674-9

Gęstość: 1,5 g / cm3 (20 ℃)

Temperatura zapłonu: 164 ° C

Wygląd: biały lub prawie biały

Standard jakości: USP / BP

Opakowanie: 1 kg / puszkę


Opis produktu:

Bezwonne, białe sproszkowane włókna. Gęstość 1,5 g cm-3. Biopolimer tworzący ścianę komórkową tkanek roślinnych. Przygotowany przez traktowanie bawełny rozpuszczalnikiem organicznym w celu usunięcia wosku z mikrokrystalicznej celulozy i usunięcie kwasów pektynowych przez ekstrakcję roztworem wodorotlenku sodu. Główne włókno tworzące ścianę komórkową tkanek roślinnych (drewno, bawełna, len, trawa itp.). Zastosowania techniczne zależą od wytrzymałości i elastyczności włókien. Nierozpuszczalne w wodzie. Rozpuszczalny z rozkładem chemicznym w środowisku siarkowym i w stężonych roztworach chlorku cynku. Rozpuszczalny w wodnych roztworach wodorotlenku amonowego miedzi (Cu (NH3) 4 (OH) 2).


Użycie produktu:


Celulozę mikrokrystaliczną stosuje się jako środek teksturujący, środek przeciwzbrylający, substytut tłuszczu, emulgator, rozcieńczalnik, zagęszczacz, stabilizator lub emulgatory i środek wypełniający w produkcji żywności.

Celuloza mikrokrystaliczna jest substancją obojętną, nie ulega rozkładowi podczas trawienia i nie ma znaczącej absorpcji. W dużych ilościach zapewnia masę pokarmową i może prowadzić do działania przeczyszczającego.

Celuloza mikrokrystaliczna jest powszechnie stosowaną substancją pomocniczą w przemyśle farmaceutycznym. Ma doskonałe właściwości ściśliwości i jest stosowany w postaciach dawek stałych, takich jak suplementy witaminowe lub tabletki. Celuloza mikrokrystaliczna jest również stosowana w testach płytkowych do liczenia wirusów, jako alternatywa dla karboksymetylocelulozy.


Podanie:

Jest szeroko stosowany w farmaceutykach, żywności, papierach i kompozytach strukturalnych. Celuloza mikrokrystaliczna jest stabilizatorem pochodzenia naturalnego, środkiem teksturującym i substytutem tłuszczu, emulgatorem, środkiem wiążącym itp.

W lekach: Celuloza mikrokrystaliczna skupiająca się na możliwościach leków to przede wszystkim tabletki zawierające kompresję bezpośrednią i granulację na mokro. Stosuje się go również do przygotowania granulek, perełek lub drobnego zaangażowania w kapsułki, czopki itp.

W żywności: celuloza mikrokrystaliczna może znaleźć szerokie zastosowanie w przemyśle spożywczym ze względu na jej właściwości. W celu przeciwdziałania oszustwom stał się popularny. Podobnie, dzięki zastosowaniu składnika jako chłonnego, rozdrobniony ser może łatwo oddzielić formę, a także odpowiednie użycie przez klienta.

microcrystalline cellulose---powder


Przewaga konkurencyjna:

1. Bogate doświadczenie.

Nasza firma jest profesjonalną fabryką wiodącą w Chinach od wielu lat, nasze produkty eksportowane są do Niemiec, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, USA, Australii, Bliskiego Wschodu i innych krajów, a nasze opinie są bardzo dobre. klienci, nawiązaliśmy długie przyjazne stosunki współpracy. Wysoka jakość, najlepsza cena!

2. Świetna jakość, czystość i korzystne.

Dobra jakość to jeden z naszych sekretnych sukcesów, zapraszamy na próbki, MOQ tylko 10 gramów.

3. Bezpieczna i szybka dostawa.

Posiadamy magazyn w Australii, Kanadzie i Anglii, mamy duże ilości zapasów w magazynie, możemy wysłać do Ciebie bezpośrednio z naszego zagranicznego magazynu! Więc możemy dostarczyć szybko w tym samym dniu, kiedy otrzymamy płatność. A my oferujemy topienie proszku do płynnej obsługi.

4. Dobra obsługa posprzedażna.

Powiadom aktualizację pakietu JAK NAJSZYBCIEJ i spróbuj najlepiej rozwiązać, gdy klient napotkał różne problemy.


Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


Steroid


Hot Tags: celuloza mikrokrystaliczna, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like