CAS N- (tert-butoksykarbonylo) -4-piperydon CAS.79099-07-3

CAS N- (tert-butoksykarbonylo) -4-piperydon CAS.79099-07-3

4-anilinopiperydyna (chlorowodorek) (pozycja nr 20085) jest analitycznym wzorcem odniesienia, który jest sklasyfikowany jako zanieczyszczenie niektórych opioidów. Został zidentyfikowany jako zanieczyszczenie fentanylu (nr kat. ISO60197 | 14719) i jego analogów.

Szczegóły produktu

dichlorowodorek fenylo-4-piperydynoaminy, CAS 1010396-29-8

Foshan Xinhang Biological Technology Co., Ltd.

Whatsapp: +8617725670492, email: liuxf@yccreate.com.

Słowa kluczowe: dichlorowodorek N-fenylopiperydyn-4-aminy; 4- (fenyloamino) piperydyna 2HCI; 4-anilinopiperydyna (chlorowodorek)


1. Wprowadzenie produktu

Zapraszamy do kontaktu z Morgan po więcej szczegółów. Whatsapp: +8617725670492, email: liuxf@yccreate.com.


Jest to analityczny wzorzec odniesienia, który jest sklasyfikowany jako zanieczyszczenie niektórych opioidów. Został zidentyfikowany jako zanieczyszczenie fentanylu i jego analogów. Właściwości fizjologiczne i toksykologiczne tego związku nie są znane. Ten produkt jest przeznaczony do badań i kryminalistyki. 4- (fenyloamino) piperydyna 2HCI może być produkowana na zamówienie, ponieważ „CAS 21409-26-7” i „CAS 39742-60-4” nie są już dostępne z powodu dodania ich do listy kontrolowanych substancji chemicznych.


2. Specyfikacje

Nazwa formalna: dichlorowodorek N-fenylo-4-piperydynoaminy
Inne nazwy: dichlorowodorek N-fenylopiperydyn-4-aminy; 4- (fenyloamino) piperydyna 2HCI; 4-anilinopiperydyna (chlorowodorek)
Numer CAS: 99918-43-1
Wzór cząsteczkowy: C11H16N2 • 2HCl
Formuła Waga: 249,2
Czystość ≥98% (czas produkcji 3-4 tygodnie)
Wygląd: prawie biały do jasnożółtego krystalicznego ciała stałego.

3. Szczegóły gry prętowej

4-anilinopiperydyna (chlorowodorek) (pozycja nr 20085) jest analitycznym wzorcem odniesienia, który jest sklasyfikowany jako zanieczyszczenie niektórych opioidów. Został zidentyfikowany jako zanieczyszczenie fentanylu (nr kat. ISO60197 | 14719) i jego analogów. Właściwości fizjologiczne i toksykologiczne tego związku nie są znane. Ten produkt jest przeznaczony do badań i kryminalistyki.

N-phenyl-4-piperidinamine dihydrochloride


4. Kwalifikacja produktu

CAS

99918-43-1

Imie formalne

N-fenylo-4-piperydynoamina, dichlorowodorek

MF

C11H16N2 • 2HCl

FW

249.2

Czystość

≥99%

UV / Vis

λmax: 246, 293 nm

Dostarczane jako

Krystaliczna substancja stała

Przechowywanie

-20 ° C

Stabilność

Dostarczony, 2 lata od daty kontroli jakości podanej na certyfikacie analizy, gdy jest przechowywany prawidłowo


Opis

Proces produkcji
Firma jest profesjonalnym producentem odczynników chemicznych. w dziedzinie odczynników chemicznych firma zgromadziła dużą siłę techniczną, podczas długiego okresu praktyk produkcyjnych, firma stale ulepszała technologię procesu wszystkich procedur i urządzeń produkcyjnych, tworząc unikalne i zaawansowane technologie produkcyjne w domu, oczywiście zwiększając wydajność produkcji i stabilność jakości, orzechy nieustannie udoskonalają takie technologie i urządzenia, jak ciągła destylacja, przeładunek materiałów, wykorzystanie ciepła resztkowego i wykorzystanie czystego obiegu wody, dzięki czemu jakość odczynników firmy osiąga najwyższy poziom w krajowych odpowiednikach.

Magazyn i logistyka
Firma najpierw wyznacza centrum łańcucha dostaw wśród krajowych przedsiębiorstw odczynników chemicznych, zwiększając znaczenie zarządzania łańcuchem dostaw na wysokim poziomie. kompleksowa implementacja takiego systemu zarządzania informacjami, jak erp, poprawia efektywność zarządzania i poszerza kanały komunikacji, realizując monitorowanie w czasie rzeczywistym sytuacji zapasów, sprzedaży i dystrybucji logistyki wszystkich spółek zależnych w całym kraju, ważniejsze jest to, że doświadczeni eksperci z łańcucha dostaw mogą analizować nawyki zakupowe konsumentów i podsumowują przepisy, realizując perspektywiczne i pozytywne zarządzanie zapasami. wskaźnik obrotów firmy przekroczył 99%.

System jakości
Qroup przywiązuje wagę do umiejętności zawodowych talentów i poprawy poziomu usług, i uważa, że jest to centrum rozwoju przedsiębiorstwa, aby sprostać potrzebom klienta. Wysiłek ciężkiej pracy, ścisłej pracy stał się zasadą działania w naszym postępie.


Pakowanie i serwis

1. Masowe zapasy, aby upewnić się, że dostawa następuje natychmiast każdego dnia po dokonaniu płatności.
2. Od lat zajmujemy się tą dziedziną, posiadamy wyrafinowany i profesjonalny dział logistyki, który może zagwarantować bezpieczną i szybką dostawę.
3. Dobrze wyszkolony i zdyscyplinowany zespół pakujący, który jest wystarczająco profesjonalny, aby zapewnić Ci bezpieczny pakiet. pozwala to również uniknąć sytuacji awaryjnych podczas dostawy, dzięki czemu gwarantowana jest wysoka przepustowość celna. unikalne sposoby wysyłania 10 gramów do 20 kilogramów proszków (lub 100 ml do 30 litrów płynów) jednocześnie do miejsca przeznaczenia.
4. Pakowanie zdjęć i numer halsowania są dostarczane w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania płatności. zaktualizowany kod śledzenia będzie dostarczany co drugi dzień, ponieważ możesz trzymać dłoń swojego pakietu.
5. Doskonała obsługa po sprzedaży: wszelkie pytania lub problemy wystąpiły po otrzymaniu produktu.


Krok zamówienia

1: Po naszym zapytaniu zdecydujesz się zaakceptować lub nie.

2: Jeśli zdecydujesz się spróbować, wybierz metodę płatności, aby zapłacić za zamówienie.

3: Wyślemy paczkę w ciągu 24 godzin po otrzymaniu płatności, a następnie prześlemy numer śledzenia wraz ze szczegółami opakowania za pośrednictwem Mai.

4: Pomożemy śledzić paczkę, dopóki nie zostanie ona pomyślnie zrealizowana, jeśli zdarzy się wypadek, zobaczymy powód, dla którego zdecydujemy się ponownie wysłać za darmo lub za pół ceny.

Hot Tags: n- (tert-butoksykarbonylo) -4-piperydon cas.79099-07-3, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

Może ci się spodobać również