Norandrostenedione CAS 734-32-7

Norandrostenedion to cząsteczka pochodząca z Nortestosteronu. Przekształca się w Nandrolon, gdy zostaje przyswojony do ciała poprzez absorpcję. Nandrolon stanowi podstawę chemiczną Deca-Durabolin.

Szczegóły produktu


Prohormon steroidowy Proszek Norandrostenedione CAS 734-32-7


Witamy na naszej stronie. Nasze główne produkty obejmują surowy proszek steroidowy, półprodukt, proszek do prania i peptydy, a także wszystkie urządzenia do procesu sterydowego.

Nasza firma posiada dobrze wyszkolony i zdyscyplinowany zespół pakujący do pakowania z naszymi najlepszymi dyskretnymi i ukrytymi opakowaniami. I wystarczające zapasy, aby paczka mogła być dostarczona do ręki szybko i bezpiecznie. Whatsapp + 8613302415760 Email cindy1114@yccreate.com

 


Norandrostenedione Szybkie szczegóły


Nazwa produktu Norandrostenedione
Alias NSC 12164, ESTRA-4-ENE-3,17-DIONE; ; Nor-4-Androstenedione, 19-Norandrostenedione
CAS 734-32-7
Formuła molekularna C18H22O2
Waga molekularna 272,38
Einecs 211-995-8
CZYSTOŚĆ 99,0%
STAN FIZYCZNY Biały krystaliczny proszek.
Stosowanie hormon steroidowy
Przechowywanie przechowywać w chłodnym, suchym miejscu
Metody pakietowe setki ukrytych pakietów
Serwis pogwarancyjny Ciepła obsługa po sprzedaży przez całą dobę. Każde twoje pytanie zostanie rozwiązane w pierwszej kolejności tak szybko, jak to możliwe.
Sposób wysyłki FedEx, UPS, DHL, EMS, Fedex i tak dalej, drogą powietrzną lub morską. Wybierz najlepszy sposób wysyłki.
Czas dostawy dostawa szybko w dniu otrzymania płatności, zostanie dostarczona w ciągu 4-7 dni po śledzeniu
Metody Płatności Western union, pieniądze gram, bitcoin i przelew bankowy


Norandrostenedione Descrption


Norandrostenedione jest prekursorem nandrolonu anabolicznego. Norandrostenedion jest łatwo metabolizowany do nandrolonu po podaniu doustnym, ale jego siła do transaktywacji ekspresji genu reporterowego zależnego od receptora androgenowego jest 10 razy mniejsza w porównaniu z dihydrotestosteronem (DHT).


Norandrostenedione działa jako kompozyt anaboliczny, który dzieli składniki odżywcze, przyczyniając się do stworzenia szczuplejszej masy ciała i wydajniej zużywa zmagazynowany tłuszcz.

To z kolei zapewnia szybki mechanizm regeneracji wyczerpanej masy mięśniowej, z niewielkim lub żadnym efektem ubocznym. Norandrostenedion nie aromatyzuje ani nie syntetyzuje estrogenu, gdy jest przyjmowany, i odnotowano, że jest w stanie poprawić nastrój poszczególnych osób.


Aplikacja Norandrostenedione


19-norandrostenedion może być metabolizowany do 19-nortestosteronu zarówno u mężczyzn, jak iu kobiet. 19-Norandrostenedione, znany również jako nandrolon, jest podstawową substancją niektórych bardzo popularnych sterydów anabolicznych do wstrzykiwania, jednak 19-norandrostenedion nie jest metabolizowany do testosteronu. Nie wiadomo, czy wzrost poziomu 19-nortestosteronu utrzyma się wystarczająco długo, przyjmując 19-norandrostenedion w celu zwiększenia retencji azotu oraz siły i masy mięśniowej.


Wykazano również, że 19-norandrostenedion wiąże się z receptorami androgenowymi z wysoką selektywnością. Transaktywacja ekspresji genu reporterowego zależnego od receptora androgenowego była 10 razy niższa niż wytwarzana przez dihydrotestosteron


Doświadczenia in vivo na kastrowanych szczurach wykazały, że podskórne leczenie 19-norandrostenedionem powodowało jedynie stymulację masy mięśnia dźwigacza odbytu, podczas gdy masy prostaty i pęcherzyka nasiennego pozostały całkowicie nienaruszone. W przeciwieństwie do swojego metabolitu nandrolon, 19-norandrostenedion silnie selektywnie stymuluje wzrost mięśni szkieletowych, ale ma tylko słabe właściwości androgenne.


Dawkowanie


Zalecenia: Aby uzyskać najlepsze wyniki, przyjmuj 100 mg - 250 mg norandrostenedionu 1-3 razy dziennie. W dni treningowe należy wziąć jedną dawkę około 30 minut przed treningiem.


Cykl: Musisz cykl 19-norandrostendione, aby twoje ciało nie dostosowało się po prostu do wysokiego poziomu nandrolonu. Włącz cykl na maksymalnie 4-6 tygodni; następnie wyłącz cykl na co najmniej 2-4 tygodnie przed powtórzeniem.

Kobiety: norandrostenedion jest jednym z niewielu prohormonów, z których kobiety mogą korzystać bez znaczących skutków ubocznych. Kobiety powinny stosować najniższe możliwe dawki skuteczne. Większość moich pacjentek zgłasza, że dawki 100 mg na dobę lub mniej wystarczają do uzyskania pożądanych rezultatów; wielu zaczyna od 50 mg na dni treningowe i dokładnie monitoruje wyniki.


Norandrostenedione cas 734-32-7


Dlaczego właśnie my


1. Najprostsze i najbezpieczniejsze metody płatności.
2. Przyjazne i profesjonalne wsparcie. Jesteśmy online codziennie nawet w weekendy
3. Nie musisz się martwić o wysyłkę - jesteśmy magami! Wiemy, jak bezpiecznie złożyć zamówienie do rąk. Wysyłamy dyskretnie, nie wspominając o „sterydzie”. Tylko nazwiska, nic więcej!
4. Żadnych obietnic ... doświadczenie i fakty mówią za nas. Nasza polityka jest bardzo łatwa. Nasz wskaźnik sukcesu w USA wynosi ponad 99%. Jeśli więc podasz nam dobry adres, istnieje duża szansa, że otrzymasz swój sprzęt na czas i bezpiecznie.
5. Nie jesteśmy tutaj od kilku miesięcy! Próbowaliśmy, odkrywając każdy możliwy sposób, jak uzyskać sterydy bez problemów przez bardzo długi czas - a teraz jesteśmy tutaj oferując 99% sukcesu.
6. Jesteśmy uczciwi. Jesteśmy kulturystami, emerytowanymi zawodnikami, więc użyliśmy też trochę sprzętu! Potrzebuję pomocy? Dalej, staramy się pomagać naszym klientom w strukturze cyklu.
Dziękujemy za przeczytanie kilku faktów o nas i nie wahaj się skontaktować z nami w każdej chwili.

whatsapp + 8613302415760 e-mail cindy1114@yccreate.com


Nasza przewaga konkurencyjna


Minimalne zamówienie: 10-100 gramów. Min. Opakowanie każdego proszku wynosi 10 g lub 100 g, ale niektóre drogie proszki można kupić w kilku gramach.


Metoda płatności: Western Union, Money Gram, T / T.

Profesjonalna dostawa: Preferowany jest kurier (EMS, DHL, Fedex, UPS, TNT), zamówienie zbiorcze może być negocjowane w terminie 5–7 dni roboczych. Numer śledzenia jest dostępny, możemy zapewnić Ci najnowsze śledzenie naszych klientów, aby sprawdzić ważność dostawy, jeśli zajdzie taka potrzeba.


Dyskretnie pakowane: można zagwarantować bezpieczny i profesjonalny ukryty pakiet.


Wiele w magazynie: Większość proszków jest w magazynie. Eksportujemy ponad 1000 kilogramów proszku steroidowego miesięcznie.


Wysoka stawka dostawy: Nasze opakowanie towarów nie zawiera żadnych informacji o hormonach i może być wysyłane z różnych obszarów Chin. Obecnie stawka odprawy celnej towarów, którą wysyłamy do Stanów Zjednoczonych i Europy, wynosi 99%. Jeśli chodzi o Kanadę, Brazylię o dość wysokim obszarze zamknięcia klamry, mamy także nowy sposób na przejście przez odprawę celną. Mamy również całkowicie przesłać politykę do niektórych obszarów.


Pakowanie i dostawa


106


Hot Tags: norandrostenedione cas 734-32-7, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like