Okskarbazepina CAS 28721-07-5

Okskarbazepina jest lekiem przeciwdrgawkowym stosowanym głównie w leczeniu padaczki, może być stosowana jako terapia dodatkowa w chorobie afektywnej dwubiegunowej.

Szczegóły produktu

okskarbazepina CAS 28721-07-5Specjalizujemy się w materiałach farmaceutycznych (hormonalne proszki steroidowe, sterydy do wstrzykiwania płynów, peptydy, sarmy), nasza firma integruje badania i rozwój, produkcję, obsługę i marketing w organiczną całość. Posiadamy uprawnienia w zakresie eksportu i importu oraz mamy doświadczenie w eksporcie przez 15 lat. Chcesz produkty najwyższej jakości, pls skontaktuj się z whatsapp + 8613302415760 e-mail cindy1114@yccreate.com


Podstawowe informacje o okskarbazepinie


Nazwa produktu Okskarbazepina
Alias TRILEPTAL
CAS 28721-07-5
MF C15H12N2O2
MW 252,27
EINECS 249-188-8
Analiza 99,0%
STAN FIZYCZNY biały krystaliczny proszek
Stosowanie bloker beta-adrenergiczny, nowy lek na centralny układ nerwowy.
Przechowywanie Przechowywać w chłodnych i suchych miejscach, z dala od silnego światła
Metody pakietowe setki zdegustowanych pacakgesów
Serwis pogwarancyjny Ciepła obsługa po sprzedaży przez całą dobę. Każde twoje pytanie zostanie rozwiązane w pierwszej kolejności tak szybko, jak to możliwe.
Sposób wysyłki FedEx, UPS, DHL, EMS, Fedex i tak dalej, drogą powietrzną lub morską. Wybierz najlepszy sposób wysyłki.
Czas dostawy dostawa szybko w dniu otrzymania płatności, zostanie dostarczona w ciągu 4-7 dni po śledzeniu
Metody Płatności Western union, pieniądze gram, bitcoin i przelew bankowy


Oxcarbazepine Descrption


Okskarbazepina jest sprzedawana pod nazwą Trileptal przez Novartis i jest dostępna w niektórych krajach jako lek generyczny. Okskarbazepina jest lekiem przeciwdrgawkowym stosowanym w celu zmniejszenia częstości występowania epilepsji i nie jest przeznaczona do leczenia padaczki. W populacji pediatrycznej może być stosowany samodzielnie do leczenia napadów częściowych u dzieci w wieku 4 lat i starszych lub w połączeniu z innymi lekami dla dzieci w wieku 2 lat i starszych.


Zastosowanie okskarbazepiny


Okskarbazepina jest lekiem przeciwdrgawkowym stosowanym głównie w leczeniu padaczki. Istnieją dowody na to, że okskarbazepina jest środkiem stabilizującym nastrój, a zatem może być stosowana jako terapia dodatkowa w chorobie afektywnej dwubiegunowej u pacjentów, u których zawiodło lub nie są w stanie tolerować zatwierdzonych metod leczenia.

Ponadto wykazano, że okskarbazepina poprawia nastrój i zmniejsza niepokój; dlatego jest to potencjalna opcja terapii dodatkowej w leczeniu choroby afektywnej dwubiegunowej.


Jak stosuje się okskarbazepinę (trileptal)


Okskarbazepina ma postać tabletki i zawiesiny (płynnej) do przyjmowania doustnego. Zwykle przyjmuje się co 12 godzin (dwa razy dziennie) z jedzeniem lub bez. Przyjmuj okskarbazepinę około o tej samej porze każdego dnia.


Pacjenci, którzy nie są obecnie leczeni LPP, mogą otrzymywać monoterapię z użyciem okskarbazepiny. U tych pacjentów okskarbazepinę należy rozpocząć od dawki 600 mg / dobę (podawanej dwa razy na dobę); dawkę należy zwiększyć o 300 mg / dobę co trzeci dzień do dawki 1200 mg / dobę. Kontrolowane badania na tych pacjentach badały skuteczność dawki 1200 mg / dobę; Wykazano, że dawka 2400 mg / dobę jest skuteczna u pacjentów przekształconych z innych leków przeciwpadaczkowych na monoterapię okskarbazepiną (patrz powyżej).


oxcarbazepine powderPrzewagi konkurencyjne


1. profesjonalista
nasza firma jest profesjonalną fabryką wiodącą w Chinach od wielu lat. obszary dostaw naszych produktów: us, uk, kanada, australia, brazylia, rosja, portugalia, łotwa, szwajcaria, islandia, ukraina, niemcy, francja, holandia, belgia, peru, szwecja, nowa zelandia, republika czeska, litwa, irlandia , tunezja, meksyk, grecja, portoryko, tajlandia, izrael i tak dalej.
2. najwyższa jakość
wysoka jakość gwarantowana, po znalezieniu jakiegokolwiek problemu pakiet zostanie wysłany ponownie.
3. przywilej
rabat zostanie przyznany po złożeniu dużego zamówienia.
4. towary w magazynie
więc możemy dostarczyć szybko w dniu otrzymania płatności.
5. dyskretny pakiet
opakowanie, które najlepiej pasuje do Ciebie, zostanie wybrane do bezpiecznego przekraczania granic. lub jeśli masz swój własny idealny sposób, można to również wziąć pod uwagę.
6. wysyłka bezpieczeństwa
wysyłka ekspresowym (fedex, ups, dhl, ems), drogą lotniczą. Najbardziej profesjonalny spedytor byłby polecony dla Ciebie.
7. Obsługa posprzedażna
ciepły serwis po sprzedaży dla Ciebie 24/7. każde twoje pytanie zostanie rozwiązane w pierwszej kolejności tak szybko, jak to możliwe.

Przewodnik zakupu


1. Czas realizacji: w ciągu 12 godzin po dokonaniu płatności
2. Czas dostawy: 3-7 dni roboczych od drzwi do drzwi
3. Pakowanie: bardzo dyskretne lub zgodnie z wymaganiami
4. Wysyłka: DHL / TNT / UPS / HKEMS / FedEx / itp.
5. Numer przesyłki: numer przesyłki dostarczy Ci po wysłaniu towaru za pierwszym razem także zdjęcia przesyłek.
6. Obsługa posprzedażna: 24/7 online, aby rozwiązać problemy.


Nasze główne produkty czekają na Ciebie


Anaboliczne proszki sterydowe
Półprodukt w płynie sterydowym
Peptydy
Męski proszek wzmacniający
Proszki przeciwbólowe
Środek nootropowy
SARM
Utrata tłuszczu
Rozpuszczalniki do sterydów: BA, BB, GSO, gwajakol, EO, PEG itp.
Narzędzia i urządzenia: Filtr, Crimper, Vials, Caps, ect.


Proces zamówienia


107

Hot Tags: okskarbazepina cas 28721-07-5, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurtownia

Zapytanie

You Might Also Like