Farmaceutyczny celekoksyb

Celekoksyb jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym (NLPZ) stosowanym w leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów, reumatoidalnego zapalenia stawów, ostrego bólu, bolesnych miesiączek i objawów menstruacyjnych, a także w celu zmniejszenia liczby polipów jelita grubego i odbytnicy u pacjentów z rodzinną polipowatością gruczolakowatą .Każdy potrzebuje kontaktu: whatsapp: +8613378646535 e-maile: eleven11@chembj.com

Szczegóły produktu

steroid store

Farmaceutyczny proszek Celecoxib CAS: 169590-42-5

Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


Nazwa produktu: Celekoksyb

Inna nazwa: Celebrex; Celebra; Inhibitor COX-2

Nr CAS: 169590-42-5

Test (HPLC): 99,41%

Wygląd: Biały lub prawie biały proszek

Standard: USP, BP, CP, Enterprise Standard

Opakowanie: worek 1 kg / folia aluminiowa; 20 kg / worek; jak twoja prośba.

Zastosowanie: Stosowany do łagodzenia objawów i objawów choroby zwyrodnieniowej stawów, łagodzenia objawów i objawów reumatoidalnego zapalenia stawów u dorosłych oraz do leczenia ostrego bólu u dorosłych.


Opisy:


Celekoksyb jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym selektywnym wobec COX-2. Stosuje się go w leczeniu objawów choroby zwyrodnieniowej stawów, reumatoidalnego zapalenia stawów, zesztywniającego zapalenia stawów kręgosłupa, ostrego bólu u dorosłych, bolesnych miesiączek i młodzieńczego reumatoidalnego zapalenia stawów u pacjentów w wieku dwóch lat lub starszych.


Działania niepożądane obejmują 37% wzrost częstości występowania poważnych zdarzeń naczyniowych, do których należą zawał mięśnia sercowego niezakończony zgonem, udar mózgu niezakończony zgonem lub zgon z przyczyn związanych z naczyniami krwionośnymi. Ponadto występuje 81% zwiększenie częstości występowania powikłań górnego odcinka przewodu pokarmowego, w tym perforacje , przeszkody lub krwawienia z przewodu pokarmowego, jak we wszystkich NLPZ.


Aplikacje:


Celekoksyb stosuje się w chorobie zwyrodnieniowej stawów, reumatoidalnym zapaleniu stawów, ostrym bólu, bolesnych miesiączkach, zesztywniającym zapaleniu stawów kręgosłupa oraz w celu zmniejszenia liczby polipów jelita grubego i odbytnicy u osób z rodzinną polipowatością gruczolakowatą. Może być również stosowany u dzieci z młodzieńczym reumatoidalnym zapaleniem stawów, które są starsze niż dwa lata i ważą więcej niż 10 kg (22 funtów).


W przypadku bólu pooperacyjnego jest mniej więcej równy ibuprofenowi. W celu złagodzenia bólu jest podobny do paracetamolu (acetaminofenu). A w zapaleniu kości i stawów acetaminofen jest leczeniem pierwszego rzutu OA.


Funkcjonować:


1) Stosowany do łagodzenia choroby zwyrodnieniowej stawów Objawy i objawy.

2) Służy do łagodzenia objawów reumatoidalnego zapalenia stawów u dorosłych. Objawy i objawy.

3) Stosowany do leczenia ostrego bólu u dorosłych


Powinieneś wiedzieć


1, gwarantowana jakość:

Większość naszego proszku z jakością USP i wysoką czystością, z wysokiej jakości surowcami i zaawansowanymi warsztatami czystymi, a także ścisłą kontrolą jakości, nasze hormony sterydowe otrzymały wiele dobrych opinii z całego świata.

2, gwarantowany czas wysyłki:

Możemy wysłać paczkę w ciągu 12-24 godzin po otrzymaniu płatności, i

Sposób wysyłki zgodnie z zapotrzebowaniem klienta

3, gwarantowana dostawa:

Odp .: Bierzemy dyskretny pakiet

B: Polecimy najbezpieczniejszy sposób wysyłki w zależności od kraju

C: Postaramy się jak najlepiej zachować paczkę, a także Gwarancję, ponownie wysyłając policję, jeśli

Numer śledzenia nie jest aktualizowany w trybie online ani nie został określony przez użytkownika


Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w eksportowaniu sterydów na całym świecie, mamy wysoką stawkę celną z ukrytym pakietem, a także pakiety będą bezpłatnie wysyłane do Ciebie w przypadku, gdy zostaną zajęte. „Gwarancja dostawy, usługa jakości” to nasza obietnica!


Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com

Steroid

Hot Tags: celekoksyb farmaceutyczny, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurtownia

Zapytanie

You Might Also Like