Farmaceutyczny Mirabegron

Mirabegron, sprzedawany między innymi pod nazwą Myrbetriq, jest lekiem stosowanym w leczeniu nadreaktywnego pęcherza moczowego. Jest mniej preferowany niż leki antymuskarynowe, takie jak oksybutynina.

Szczegóły produktu

sklep ze sterydami

Produkty farmaceutyczne Mirabegron CAS: 223673-61-8

Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


Nazwa: Mirabegron

NR CAS: 223673-61-8

MF: C21H24N4O2S

MW: 396,50

Gęstość: 1,313

temp. przechowywania: -20 ° C Zamrażarka

Wygląd: Biały lub prawie biały proszek

Czystość: 99,0%

Zastosowanie: Silny środek zwiotczający pęcherz i odczynnik do leczenia cukrzycy.


Opis:

Mirabegron zmniejsza skurcze mięśni pęcherza i dróg moczowych. Mirabegron stosuje się w leczeniu pęcherza nadreaktywnego z objawami częstego lub nagłego oddawania moczu i nietrzymania moczu.


Stosowanie:

Ten lek jest stosowany w leczeniu pęcherza nadreaktywnego. Nadreaktywny pęcherz to problem z tym, jak pęcherz przechowuje mocz, który powoduje nagłą potrzebę oddania moczu. Zapalenie może być trudne do kontrolowania, a objawy nadreaktywnego pęcherza mogą obejmować częste oddawanie moczu, silne nagłe pragnienia oddawania moczu lub mimowolne zanikanie moczu (nietrzymanie moczu). Mirabegron działa poprzez rozluźnienie pewnego mięśnia pęcherza moczowego (wypieracza), co pomaga pęcherzowi utrzymać więcej moczu i zmniejsza objawy nadreaktywnego pęcherza.


Aplikacja:

Używaj w specjalnych populacjach

(1) ciąża tylko wtedy, gdy korzyść dla matki przewyższa potencjalne ryzyko dla płodu, jest wykorzystywane tylko wtedy, gdy.

(2) matki karmiące: oczekuje się, że Myrbetriq będzie wydalany z mlekiem matki, a matki karmiące nie są zalecane.

(3) dzieci: nie ustalono u dzieci bezpieczeństwa i skuteczności Myrbetriq.

(4) osoby starsze: propozycja nie zaleca dostosowania dawki u pacjentów w podeszłym wieku.


Użyj w specjalnych populacjach:

(1) ciąża tylko wtedy, gdy korzyść dla matki przewyższa potencjalne ryzyko dla płodu, jest wykorzystywane tylko wtedy, gdy.

(2) matki karmiące: oczekuje się, że Myrbetriq będzie wydalany z mlekiem matki, a matki karmiące nie są zalecane.

(3) dzieci: nie ustalono u dzieci bezpieczeństwa i skuteczności Myrbetriq.

(4) osoby starsze: propozycja nie zaleca dostosowania dawki u pacjentów w podeszłym wieku.Po co kupować produkty z naszej strony?

1. Mamy doświadczenie w eksporcie sterydów, jak wiesz, UE kładzie na nie duży nacisk, a Ty musisz znaleźć doświadczonego partnera, który zapewni Cię;

2. Jakość: Nasza firma jest profesjonalną wiodącą fabryką w Chinach w obszarze farmaceutycznym, mieliśmy stabilnych klientów i eksportowaliśmy do Niemiec, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, USA, Australii, Bliskiego Wschodu i innych krajów. Możemy dostarczyć dobrych referencji o naszej firmie . Jeśli chodzi o jakość produktów, jesteśmy pewni, że mogą Cię zadowolić.

3. Pakiet: Profesjonalne opakowanie z profesjonalnymi materiałami.

4. Dostawa: Mamy produkty w magazynie i dostarczymy je wkrótce po przybyciu Twojej PO. W międzyczasie podamy Ci numer śledzenia, abyś mógł dokładnie znać lokalizację produktów. Będziemy śledzić produkt, dopóki go nie dotrą; Wybieramy dla Ciebie najlepszą usługę kurierską, a przy dostawie około 5-7 dni roboczych.

5. Usługa: najlepsza usługa z obsługą posprzedażną i konsultacjami, mamy doskonałe podejście do obsługi klienta, w przeciwieństwie do większości witryn, jesteśmy stale dostępni za pośrednictwem gorącej linii sprzedaży, poczty e-mail, skype lub MSN i zawsze odpowiadamy na e-maile w ciągu 30 minut .


Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.comHot Tags: farmaceutyczny mirabegron, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurtownia

Zapytanie

You Might Also Like