Pikosiarczan sodu CAS 10040-45-6

Pikosiarczan sodu CAS 10040-45-6

Opis: Pikosiarczan sodu jest środkiem przeczyszczającym kontaktowym stosowanym jako leczenie zaparć lub do przygotowania jelita grubego przed kolonoskopią lub zabiegiem chirurgicznym. Pikosiarczan sodu podawany doustnie jest zazwyczaj stosowany do dokładnego opróżniania jelita, zwykle u pacjentów, którzy przygotowują się do przejścia ...

Szczegóły produktu

steroid store


Opis:


Pikosiarczan sodu jest środkiem przeczyszczającym kontaktowym stosowanym jako leczenie zaparć lub do przygotowania jelita grubego przed kolonoskopią lub zabiegiem chirurgicznym.


Pikosiarczan sodu podawany doustnie jest zwykle stosowany do dokładnego opróżniania jelita, zwykle u pacjentów przygotowujących się do kolonoskopii. Działa bardzo szybko, dlatego zaleca się dostęp do toalety przez cały czas. Zaczyna się od zwolnienia i częstszego wypróżnienia, ale w ciągu około godziny od przyjęcia pacjent powinien odczuwać biegunkę.


Efekt medyczny:


1. Zasadniczo podawany pikosiarczan sodu jest zazwyczaj stosowany do dokładnego opróżniania jelita, zwykle dla pacjentów przygotowujących się do kolonoskopii. Praca zajmuje 12-24 godzin, ponieważ działa w okrężnicy.

2. Najczęstszymi działaniami niepożądanymi pikosiarczanu są skurcze brzucha i biegunka.

3. Stosowanie pikosiarczanu sodu wiąże się również z pewnymi zaburzeniami elektrolitowymi, takimi jak hiponatremia i hipokaliemia [6].


Hot Tags: pikosiarczan sodu cas 10040-45-6, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like