Tauroursodeoxycholic Acid TUDCA

Kwas tauroursodeoksycholowy (TUDCA) jest ambifilowym kwasem żółciowym. Jest to koniugat tauryny z kwasem ursodeoksycholowym (UDCA). TUDCA ma istotne właściwości ochronne dla wielu narządów w całym organizmie człowieka.

Szczegóły produktu

Surowiec farmaceutyczny Tauroursodeoxycholic Acid Tudca For Liver Protect

Naszym celem jest proszek sterydowy, proszek sarmowy, półprodukty olejowe i proszek peptydów.

Hotsale: dianabol, deca, anavar, test e, tren a, primobolan, mk2866, CJC, GHRP itp.

Whatsapp + 8613302415760 Email cindy1114@yccreate.com

Możesz zadać nam pytanie, które wątpisz, a my odpowiemy w ciągu 12 godzin.
Do wyboru jest wiele różnych dyskretnych pakietów, możemy również doradzić, który pakiet i ekspres jest najbezpieczniejszy w Twoim kraju, zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem.


Tauroursodeoxycholic Acid TUDCA Szybkie szczegółyNazwa produktu Tauroursodeoksycholowy kwas
Alias TUDCA
CAS 14605-22-2
FORMUŁA MOLEKULARNA C26H45NO6S
MOC MOLEKULARNY 499,70
Einecs 1308068-626-2
CZYSTOŚĆ 99,0%
STAN FIZYCZNY biały krystaliczny proszek
Stosowanie utrzymuj wątrobę bezpieczną i odświeżoną nawet podczas stosowania doustnych sterydów
Przechowywanie przechowywać w chłodnym, suchym miejscu
Metody pakietowe setki ukrytych pakietów
Serwis pogwarancyjny Ciepła obsługa po sprzedaży przez całą dobę. Każde twoje pytanie zostanie rozwiązane w pierwszej kolejności tak szybko, jak to możliwe.
Sposób wysyłki FedEx, UPS, DHL, EMS, Fedex i tak dalej, drogą powietrzną lub morską. Wybierz najlepszy sposób wysyłki.
Czas dostawy dostawa szybko w dniu otrzymania płatności, zostanie dostarczona w ciągu 4-7 dni po śledzeniu
Metody Płatności Western union, pieniądze gram, bitcoin i przelew bankowy


Tauroursodeoxycholic Acid TUDCA Descrption


Kwas tauroursodeoksycholowy (TUDCA) jest środkiem wspomagającym wątrobę wprowadzonym jako dodatek przez ThermoLife w ich produkcie Liver Longer. Wygląda to na dobry środek zapobiegający cholestazie, jedno z głównych zagrożeń związanych z 17 alkilowanymi steroidami.


Kwas tauroursodeoksycholowy jest środkiem anty-cholestatycznym, modulującym szlak kinazy białkowej C (PKC). PKC zmniejsza uszkodzenie niedokrwienne w kilku narządach. Jego izoforma moduluje ezrin, kluczowe białko w utrzymaniu wydłużeń lamellipoidalnych komórek.


Tauroursodeoxycholic Acid TUDCA Użyj dla Bodybuildier


Dla użytkownika sterydów włączenie TUDCA do dowolnego schematu cyklu ma kluczowe znaczenie dla ochrony ciała
od złych skutków ubocznych. TUDCA został użyty, aby wspomóc przepływ żółci (naprawić cholestazę) i pomóc oczyścić wątrobę.


TUDCA nie jest przeznaczony wyłącznie do stosowania w cyklach sterydowych. Powinien być również stosowany w terapii po cyklu (PCT). Kiedy prowadzisz cykl sterydowy, twoje serce i wątroba z pewnością będą napięte. Kontynuowanie oczyszczania organizmu podczas terapii po cyklu, gdy jesteś poza sterydami, może pomóc uwolnić nagromadzone toksyny. Powinno to pomóc poczuć się lepiej i powrócić do poziomu zdrowia przed rozpoczęciem cyklu. Te, które wybuchają i pływają (BnC), mogą również skorzystać z TUDCA, ponieważ skutecznie oczyszczają wątrobę nawet podczas biegu BnC. Mówiąc prościej, oznacza to więcej strzelania i mniej przelotu.

Zaletą stosowania TUDCA w stosunku do innych suplementów diety, takich jak ostropest plamisty, jest to, że ostropest plamisty pomoże tylko wątrobie, ale TUDCA zrobi o wiele więcej, aby pomóc w ogólnej mobilizacji żółci. Z tego powodu TUDCA usuwa wszelkie inne dodatki wspomagające cykl.


Dawkowanie Tauroursodeoxycholic Acid TUDCA


Wykazano, że zalecane dawkowanie, aktywne ilości, inne szczegóły 10-13 mg na dobę poprawiają wskaźnik regeneracji wątroby w populacji klinicznie chorych i mogą być najniższym oszacowaniem aktywnej dawki doustnej. Patrząc na poprawę składu soli żółciowej, dawka około 15-20 mg / kg masy ciała TUDCA wydaje się najlepsza według jednego badania. Korzyści zaobserwowano przy 1,750 mg na dobę dla wrażliwości na insulinę mięśniową i wątrobową, która jest najwyższą dawką stosowaną w leczeniu tłuszczów choroba wątroby.


Specyfikacja Tauroursodeoxycholic Acid TUDCA


Produkt
Partia nr
Data produkcji
Sulfonowany bydło Bear to oxygen cholic acid
20160303
3 marca 2016 r
Data wygaśnięcia Mar. 6 2018
Przedmiot testowy Specyfikacje Wyniki
Opis Biały proszek, bez zapachu i zapachu biały proszek
Smak / zapach Gorzki Zgodność
Zawartość ≥98% 98,6%
PH 2,0-5,0 2.6
Strata przy suszeniu ≤5,0% 2,15%
Rozpuszczalność Wyczyść i bez depozytu Zgodność
Metale ciężkie ≤10 ppm max Zgodność

Tauroursodeoxycholic Acid tudca


Możesz wiedzieć najpierw:


1. Dostępne: proszek sterydowy, półprodukt olejowy, sarmy, peptydy przeciwbólowe itp. Oraz wszelkiego rodzaju maszyny do przetwarzania sterydów.


2. Paczka: Zaprojektowane Dyskretne opakowanie według różnych krajów i ilości.


3. Pass Custom Rate: ponad 99%.


4. Zasady dotyczące reshipingu: dokonujemy odprawy po zwolnieniu (bez ograniczenia kraju), jeśli paczka zostanie zajęta. Pls contatc whatsapp +8613302415760


5. Metody dostawy: EMS, DHL, FedEx, UPS, TNT, Chiny / Hongkong / Singapur / Szwecja / Holandia Poczta. Wszystko z kodem śledzenia. Zwykły czas dostawy wynosi 4-7 dni roboczych.

6. Czas dostawy: USA: 3-5 dni, Wielka Brytania: 4-7 dni, Kanada: 3-7 dni, Europa: 6-10 dni


Nasze przewagi konkurencyjne


Produkcja profesjonalna:

Jesteśmy legalnym i profesjonalnym producentem farmaceutycznym specjalizującym się w proszkach hormonalnych, steroidach, płynach do wstrzykiwania, peptydach, surowcach farmaceutycznych i ich produktach pośrednich. Nasza firma integruje badania i rozwój, produkcję, obsługę i marketing w organiczną całość. Wszystkie produkty są produkowane w ramach
Warunki GMP zgodnie ze Standardową Procedurą Operacyjną (SOP), a nie z małych podziemnych laboratoriów lub czarnych rynków, więc jakość jest gwarantowana. Posiadamy uprawnienia do eksportu i importu oraz mamy doświadczenie w eksporcie od ponad 10 lat.

Minimalne zamówienie:
10-100 gramów. Min. Opakowanie każdego proszku wynosi 10 g lub 100 g, ale niektóre drogie proszki można kupić w kilku gramach.

Metoda płatności:
Western Union, Money Gram, Bitcoin, T / T.

Dostawa profesjonalna:
Preferowany jest kurier (EMS, DHL, Fedex, UPS, TNT), zamówienie zbiorcze można negocjować w terminie 5–7 dni roboczych. Numer śledzenia jest dostępny, możemy zapewnić Ci najnowsze śledzenie naszych klientów, aby sprawdzić ważność dostawy, jeśli zajdzie taka potrzeba.
Dyskretnie pakowane: można zagwarantować bezpieczny i profesjonalny ukryty pakiet.

Wiele w magazynie:
Większość proszków jest w magazynie. Eksportujemy ponad 1000 kilogramów proszku roidowego miesięcznie.
Wysoka stawka dostawy: Nasze opakowanie towarów nie zawiera żadnych informacji o hormonach i może być wysyłane z różnych obszarów Chin. Obecnie stawka odprawy celnej towarów, którą wysyłamy do Stanów Zjednoczonych i Europy, wynosi 99%. Jeśli chodzi o Kanadę, Brazylię o dość wysokim obszarze zamknięcia klamry, mamy także nowy sposób na przejście przez odprawę celną. Mamy również całkowicie przesłać politykę do niektórych obszarów.

pls o kontakt cindy wickr ID puresteroid whatsapp + 8613302415760 e-mail cindy1114@yccreate.com


195

Hot Tags: tauroursodeoxycholic acid tudca, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like