Temozolomide CAS 85622-93-1

Temozolomid jest związkiem przeciwnowotworowym, antyangiogennym, który, jak wykazano, działa przez alkilowanie DNA, zazwyczaj przez dodanie grupy metylowej do guaniny w DNA genomowym.

Szczegóły produktu


Wysokiej jakości Temozolomide CAS 85622-93-1 Do walki z rakiemWitamy w pharmacyraw. Nasza firma specjalizuje się w surowcach farmaceutycznych, takich jak surowiec antybiotykowy, surowiec do leków Nootropics, surowiec do leków na układ nerwowy, miejscowe środki znieczulające, hormon steroidowy, sarmy, peptydy i środki przeciwbólowe itp. Zawsze chętnie wykonamy dla Ciebie lepszą ofertę. Dla stałych klientów oferujemy wspaniałe oferty.

whatsapp + 8613302415760 e-mail cindy1114@yccreate.com


Temozolomid Szybkie szczegóły


Nazwa produktu Temozolomid
CAS 85622-93-1
MF C6H6N6O2
MW 194,15
EINECS 630-358-9
Analiza 99,0%
STAN FIZYCZNY biały krystaliczny proszek
Stosowanie Lek przeciwnowotworowy
Przechowywanie Przechowywać w chłodnych i suchych miejscach, z dala od silnego światła
Metody pakietowe setki zdegustowanych pacakgesów
Serwis pogwarancyjny Ciepła obsługa po sprzedaży przez całą dobę. Każde twoje pytanie zostanie rozwiązane w pierwszej kolejności tak szybko, jak to możliwe.
Sposób wysyłki FedEx, UPS, DHL, EMS, Fedex i tak dalej, drogą powietrzną lub morską. Wybierz najlepszy sposób wysyłki.
Czas dostawy dostawa szybko w dniu otrzymania płatności, zostanie dostarczona w ciągu 4-7 dni po śledzeniu
Metody Płatności Western union, pieniądze gram, bitcoin i przelew bankowy


Temozolomid Descrption


Temozolomid jest pierwszym doustnie skutecznym lekiem przeciwnowotworowym imidazotetrazyną. Należy do drugiej generacji środka alkilującego o działaniu przeciwnowotworowym. Temozolomid nie wymaga aktywacji metabolicznej wewnątrzwątrobowej po podaniu doustnym. Temozolomid charakteryzuje się łatwą przepuszczalnością przez barierę krew-mózg i tolerancją.


Aplikacja Temozolomide


Potwierdzono, że wpływ temozolomidu na leczenie nawracającego glejaka wielopostaciowego jest bezpieczny i skuteczny w badaniach klinicznych. większa liczba pacjentów w grupie temozolomidu poprawiła jakość życia lub pozostała stabilna. Głównym działaniem niepożądanym temozolomidu była przemijająca i niekumulacyjna mielosupresja, która była przewidywalna i łatwa do opanowania, z częstością 24% w badaniu.


Temozolomid ma znaczący wpływ na glejaki, zwłaszcza na najpowszechniejszy glejak pleomorficzny, zarówno pod względem szybkości odpowiedzi guza, jak i przeżywalności i tolerancji pacjenta. Co ważniejsze, jakość życia pacjentów jest znacznie lepsza niż istniejąca standardowa prokarbazyna leku, co sprawia, że leczenie takich nowotworów jest krokiem mile widzianym.


Wpływ temozolomidu na leczenie pierwszego rzutu postępującego czerniaka przerzutowego potwierdzono również w badaniach klinicznych, a wnioski zostały złożone w Europie, Stanach Zjednoczonych i innych krajach.


Temozolomide COATestuj przedmioty


Wymagania

Wyniki


Opis


Biały lub białawy krystaliczny proszek; bezwonny; smakowało gorzko.

Zgodność


Rozpuszczalność


Słabo rozpuszczalny w wodzie, bardzo słabo rozpuszczalny w odwodnionym alkoholu, rozpuszczalny w DMF i bardzo dobrze rozpuszczalny DMSO.

Zgodność


Identyfikacja
A. IR


O: Zgodny ze standardem referencyjnym

Zgodny


B. Własność chemiczna


B: Rozpuścić 0,1 g próbki za pomocą 10 ml wody, dodać 5 ml dinitro-fenylo-hydrazyny, powinien mieć osad marronu.

Pozytywny


C. HPLC


C: Czas retencji głównego piku na chromatogramie preparatu testowego odpowiada temu na chromatogramie preparatu standardowego

Zgodny


Strata przy suszeniu


≤ 1,0%.

0,21%


Pozostałość po zapłonie


≤ 0,1%.

0,07%


Metale ciężkie


≤ 0,002%.

Zgodność


Chlorek


≤ 0,002%.

Zgodność


Zanieczyszczenia według HPLC
Wszelkie zanieczyszczenia (Max)
Całkowite zanieczyszczenia≤ 0,1%.
≤ 0,3%.


0,042%
0,08%


Pozostałości rozpuszczalników
Octan etylu
Alkohol
DMSO≤ 0,5%.
≤ 0,5%.
≤ 0,5%.


Zgodność
Zgodność
Zgodność


Test (HPLC)


98,5% ~ 102,0%

99,80%


Temozolomid raw


Nasze zaangażowanie:


1. Zapewnienie jakości

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, zaawansowanej technologii i ciągłym badaniom, nasza jakość polega na pełnym zaspokojeniu potrzeb rynku, aby sprostać wymaganiom klientów, wielu klientów korzysta z naszych produktów, wierzymy, że produkt jest bardzo dobry. Czy jest to proszek, czy ciecz, tak, wszyscy wiemy, nasza ciecz jest lepsza.


2. Bezpieczny transport

Nasz sposób transportu jest realizowany w zależności od sytuacji każdego kraju, jest to inny transport, podczas gdy nasze opakowania, zgodnie z najnowszą sytuacją celną, stale aktualizowane, ulepszają nasze opakowania, gwarantujemy, że otrzymasz je w ciągu 3-5 dni od zakupu.


3. Różnorodność produktów

Nasze produkty to proszki i płyny, tak, bracia, działanie płynu jest bardzo dobre, ale wielu ludzi nie używa płynów, więc masz szczęście, kupujesz nasz proszek, możemy powiedzieć, jak wytworzyć płyn Jeśli kupujesz płyn, powiemy Ci, jak filtrować. Absolutnie gwarantujemy, że możesz bardzo bezpiecznie używać naszych produktów


4. Wysoka jakość usług

Nasze opakowanie towarów nie będzie zawierać żadnych informacji hormonalnych i może być wysyłane z różnych obszarów Chin. Obecnie stawka odprawy celnej towarów, którą wysyłamy do Stanów Zjednoczonych i Europy, wynosi 99%. Jeśli chodzi o Kanadę, Brazylię o dość wysokim obszarze zamknięcia klamry, mamy także nowy sposób na przejście przez odprawę celną. Mamy również całkowicie przesłać politykę do niektórych obszarów.


Szczegóły pakowania:


1. 1 kg worek z folii aluminiowej.

2. Standardowo pakowane w beczki z włóknami z dwoma plastikowymi workami.
Wight: waga netto 25 kg / bęben; waga brutto 28 kg / bęben
Rozmiar i objętość bębna: ID37cm x H51cm, 0.070 metrowy / bęben

3. Na prośbę klienta.Szczegóły płatności i wysyłki:


Sposób dostawy Express (DHL, FedEx, EMS) Drogą powietrzną Drogą morską
Ilość wysyłkowa Poniżej 100 kg Ponad 100 kg Ponad 500 kg
Czas dostawy 3-5 dni 5-7 dni 20-30 dni
Charakterystyka Od drzwi do drzwi Lotnisko na lotnisko Port morski do portu morskiegoHot Tags: temozolomide cas 85622-93-1, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurtownia

Zapytanie

You Might Also Like