Tianeptine Sodium Powder

Sodium Tianeptyny jest nietypowym lekiem przeciwdepresyjnym, który jest stosowany głównie w leczeniu dużych zaburzeń depresyjnych, chociaż może być również stosowany w leczeniu lęku, astmy i zespołu jelita drażliwego.

Szczegóły produktu


Farmaceutyczny Tianeptine Sodium Do Przeciwdepresyjnego

Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


Sód Tianeptyny

MF: C21H24ClN2NaO4S

MW: 458,93

CAS: 30123-17-2

Czystość: 99%

Wygląd: biały proszek


Tianeptyna Sodu (sól sodowa Tianeptyny) jest solą sodową Tianeptyny. Tianeptyna jest związkiem przeciwlękowym, który jest przede wszystkim stosowany do zwiększania nastroju i właściwości przeciwlękowych. Substancja ta ma również zdolności nootropowe w odniesieniu do osób, na których zaburzenia poznawcze wpływa negatywnie. Ma zdolność do poprawy koncentracji i koncentracji u osób, które mają słabą koncentrację uwagi.


Opis:


Sól sodowa Tianeptyny jest przede wszystkim stosowana w celu poprawy nastroju i właściwości przeciwlękowych. Substancja ta ma również zdolności nootropowe w odniesieniu do osób, na których zaburzenia poznawcze wpływa negatywnie. Ma zdolność do poprawy koncentracji i koncentracji u osób, które mają słabą koncentrację uwagi.

Choroba depresyjna niszczy miliony istnień ludzkich. Tianeptyna jest neuroprotekcyjnym lekiem przeciwdepresyjnym, który odwraca uszkodzenia neuronów i trwałą niedolę spowodowaną przewlekłym, niekontrolowanym stresem. Tianeptyna działa zarówno jako nie uspokajający środek przeciwlękowy, jak i nie stymulujący nastrój rozjaśniający. Tianeptyna, jedyna w medycynie klinicznej, działa jako selektywny wzmacniacz wychwytu zwrotnego serotoniny. Jego zaskakująca skuteczność jako środka przeciwdepresyjnego ilustruje, jak mało współczesna medycyna psychiatryczna naprawdę rozumie umysł, nastrój i depresję.

Tianeptyna jest chemicznie trójpierścieniowym lekiem przeciwdepresyjnym (TCA), ale ma inne właściwości farmakologiczne niż typowe TCA, ponieważ ostatnie badania sugerują, że tianeptyna wywiera swoje działanie przeciwdepresyjne poprzez pośrednią zmianę aktywności receptora glutaminianu (tj. Receptorów AMPA i receptorów NMDA) i uwalnianie BDNF, z kolei wpływając na plastyczność neuronów.


Stosowanie:


1. Tianeptyna ma działanie przeciwdepresyjne i przeciwlękowe (przeciwlękowe) i uspokojenie względne brak działania, działania niepożądane układu antycholinergicznego i układu sercowo-naczyniowego, zaleca się stosowanie u osób starszych, a osoby z odstawieniem alkoholu są szczególnie odpowiednie dla takich osób; z działaniami niepożądanymi leków psychotropowych bardziej wrażliwe. Najnowsze odkrycia sugerują, że możliwe leki przeciwpadaczkowe (przeciwdrgawkowe) i przeciwbólowe (analgezja) poprzez bezpośrednie lub w dół


2. Tianeptyna sodowa jest głównym lekiem stosowanym w leczeniu depresji, chociaż może być również stosowana w leczeniu astmy lub zespołu jelita drażliwego. Chemia to trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne (TCA), ale jest ona lepsza niż typowe trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne, takie jak ostatnie badania wykazują, że tianeptyny leki przeciwdepresyjne zmieniają różne właściwości farmakologiczne pośrednio poprzez aktywność receptora glutaminianu (tj. Receptora AMPA i receptora NMDA) i wpływają na uwalnianie BDNF plastyczność neuronowa.


Funkcjonować:


Tianeptyna jest lekiem przeciwdepresyjnym. Zwierzę ma: komórki piramidalne hipokampa zwiększyły aktywność spontaniczną, a przyspieszenie jego funkcji zostało zahamowane po wyzdrowieniu; wzrost neuronów korowych i hipokampowych w miejscach wychwytu 5-serotoniny. Tianeptyna bez następujących działań niepożądanych: sen i czujność; układu sercowo-naczyniowego; układ cholinergiczny (bez objawów antycholinergicznych); głód narkotykowy


Dawka sodu Tianeptyny:


Lek przeciwdepresyjny Stablon jest przepisywany w tabletkach 12,5 mg. Jest to zalecana dawka tianeptyny sodowej, jednak naukowcom wiadomo, że bezpiecznie stosują dawki tak wysokie, jak 100 mg. Ze względu na krótki okres półtrwania wynoszący zaledwie 3 godziny, tianeptyna sodowa jest często przyjmowana 3 do 4 razy dziennie. Zaleca się, aby naukowcy nigdy nie przekraczali dawek 300 mg w ciągu jednego dnia.

tianeptyna -sod


Nasze atuty:

Ponad 15 lat specjalizuje się w tej dziedzinie, zapewniając profesjonalne i doświadczone usługi.

1. Najlepsze ceny z wysoką jakością. Posiadamy kompletny system QA&QC, czystość proszku steroidowego wynosi ponad 99% hplc. Używamy odpowiedniej receptury, aby gotować wstrzykiwalny olej steroidowy. Wszystkie nasze zamówienia zostaną wysłane po zdaniu egzaminu testowego.

2. Bogate doświadczenie w dostarczaniu przesyłek do Ciebie. Najbardziej przebrany pakiet i najbardziej profesjonalna firma spedycyjna zapewniająca bezpieczną dostawę. .

3. Wystarczająca ilość zapasów zapewnia szybki czas dostawy.

4. Dobra obsługa posprzedażna.

5. Specjalne są możliwe, gdy zamówienie jest wystarczająco duże.

6. Najważniejsze jest to, że mamy politykę ponownego wysyłania, aby chronić Cię w 100%.


Pakowanie i dostawa:

Mamy profesjonalny zespół do pakowania i wysyłki. Specjalny sposób na wysłanie 100 gramów do 100 kg proszku w jednym czasie do twojego kraju. Szybka i dyskretna przesyłka może być zorganizowana dla przepustki celnej Gwarantowana.


Warunki płatności i wysyłki:


Minimalna ilość zamówienia: 100 funtów

Cena do negocjacji

Pakowanie: fiolki lub w razie potrzeby

Czas dostawy: w ciągu 24 godzin od otrzymania pełnej płatności.

Warunki płatności: T / T, Western Union, MoneyGram.

Zdolność dostaw: 200 kg / miesiąc


Jak kontynuować zamówienie:

1.: Proszę dać mi znać, czego potrzebujesz - Który produkt / numer CAS i kraj docelowy.

2.: Przesyłasz nam zamówienie zakupu, gdy zgadzamy się na wszystkie szczegóły.

3.: Paczka zostanie dostarczona po otrzymaniu pełnej zapłaty.

4.: Ekspresowy numer śledzenia zostanie podany na temat paczek.

5.: Otrzymasz paczki w ciągu 7 dni.

6.: Obsługa posprzedażna byłaby świadczona po otrzymaniu paczek.


Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


Steryd

Hot Tags: proszek sodowy tianeptyny, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like