Trifluoperazyna dichlorowodorek CAS 440-17-5

Trifluoperazyna, sprzedawana pod wieloma markami, jest typowym lekiem przeciwpsychotycznym stosowanym głównie w leczeniu schizofrenii. Może być również stosowana krótkoterminowo u osób z zaburzeniami lękowymi uogólnionymi, ale jest mniej preferowana niż benzodiazepiny. eleven11@chembj.com

Szczegóły produktu

steroid store

Farmaceutyczny trifluoperazyna dichlorowodorek CAS 440-17-5

Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


Nazwa produktu: dichlorowodorek trifluoperazyny

CAS: 440-17-5

MF: C21H26Cl2F3N3S

MW: 480,42

EINECS: 207-123-0

Temperatura topnienia: 243 ° C (dec.) (Świeci)

Właściwości chemiczne: Kremowy drobny proszek

Zastosowanie: antypsychotyczne.


Dichlorowodorek trifluoperazyny:


Dwuchlorowodorek trifluoperazyny jest przepuszczalnym dla komórek związkiem fenotiazyny o działaniu przeciwadrenergicznym. Trifluoperazyna jest opisana jako antagonista receptorów adrenergicznych, wykazując znacznie wyższą aktywność przy α-1 w stosunku do receptora adrenergicznego α-2. Opisano również trifluoperazynę, która wywołuje efekty antydopaminergiczne. Trifluoperazyna ułatwia wzrost stężenia cytozolowego wapnia w agonistach w niskich stężeniach (10 μM) i antagonizuje CaM (kalmodulinę) w wyższych stężeniach. Silny i nieodwracalny inhibitor kanałów kationowych bramkowanych cAMP. Hamuje naprawę DNA. Silna neurotoksyna. Trifluoperazyna jest inhibitorem D2DR.


Podanie:


Trifluoperazyna jest skutecznym lekiem przeciwpsychotycznym dla osób ze schizofrenią. Istnieją dowody niskiej jakości, że trifluoperazyna zwiększa szansę na poprawę w porównaniu z placebo, gdy ludzie są obserwowani przez 19 tygodni. Istnieją dowody niskiej jakości, że trifluoperazyna zmniejsza ryzyko nawrotu w porównaniu z placebo, gdy ludzie są obserwowani przez 5 miesięcy. W 2014 r. Nie było dobrych dowodów na różnicę między trifluoperazyną a placebo w odniesieniu do ryzyka nasilenia objawów ponad 16-tygodniowy okres ani redukcja znacznego pobudzenia lub niepokoju.


Nie ma dobrych dowodów na to, że trifluoperazyna jest bardziej skuteczna w schizofrenii niż leki przeciwpsychotyczne o niższej sile działania, takie jak chlorpromazyna, chlorprotiksen, tiorydazyna i lewomepromazyna, ale wydaje się, że trifluoperazyna powoduje więcej działań niepożądanych niż te leki.Nasze atuty:


Ponad 15 lat specjalizuje się w tej dziedzinie, zapewniając profesjonalne i doświadczone usługi.

1. Najlepsze ceny z wysoką jakością. Posiadamy kompletny system QA&QC, czystość proszku steroidowego wynosi ponad 99% hplc. Używamy odpowiedniej receptury, aby gotować wstrzykiwalny olej steroidowy. Wszystkie nasze zamówienia zostaną wysłane po zdaniu egzaminu testowego.

2. Bogate doświadczenie w dostarczaniu przesyłek do Ciebie. Najbardziej przebrany pakiet i najbardziej profesjonalna firma spedycyjna zapewniająca bezpieczną dostawę. .

3. Wystarczająca ilość zapasów zapewnia szybki czas dostawy.

4. Dobra obsługa posprzedażna.

5. Specjalne są możliwe, gdy zamówienie jest wystarczająco duże.

6. Najważniejsze jest to, że mamy politykę ponownego wysyłania, aby chronić Cię w 100%.


Pakowanie i dostawa:

Mamy profesjonalny zespół do pakowania i wysyłki. Specjalny sposób na wysłanie 100 gramów do 100 kg proszku w jednym czasie do twojego kraju. Szybka i dyskretna przesyłka może być zorganizowana w celu uzyskania przepustki celnej.


Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


Steroid

Hot Tags: dichlorowodorek trifluoperazyny cas 440-17-5, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like