Ursodeoxycholic Acid CAS.128-13-2

Ursodiol jest białym proszkiem, praktycznie nierozpuszczalnym w wodzie, łatwo rozpuszczalnym w alkoholu.Ursodiol (UDCA), często jest związkiem powstającym z żółci dzięki działaniu bakterii jelitowych. Ponieważ ten kwas żółciowy nie jest bezpośrednio rozwijany przez organizm, jest ogólnie znany jako wtórny kwas żółciowy.

Szczegóły produktu

Kwas ursodeoksycholowy jest naturalnie występującym kwasem żółciowym, niewielkie ilości znajdują się w ludzkiej żółci. Jest powszechnie stosowany w wydalaniu żółci u niemowląt z atrezją dróg żółciowych lub zapaleniem dróg żółciowych wywołanym żywieniem pozajelitowym. Może być również stosowany do leczenia lub zapobiegania kamieniom żółciowym u dorosłych. Wszelkie potrzeby kontaktują się z moim WhatsApp: +8613378646535 E-maile: eleven11@chembj.com


Nazwa produktu: UDCA Ursodeoxycholic Acid

Synonimy: kwas 7beta-hydroksyloocholowy; Kwas 6-beta-cholanowy-3a, 7-beta-diol;

(3-beta) -cholanowy kwas (3-alfa) - (7-beta) -diol; Kwas 3a, 7b-dihydroksy-5b-cholan-24-owy;

Kwas 3a, 7beta-dihydroksy-5-beta-cholanowy; Kwas 3a, 7beta-dihydroksy-5-beta-cholan-24-owy;

Kwas 3a, 7beta-dihydroksy-6-beta-cholan-24-owy; Kwas 3a, 7beta-dioksycholanowy

Cas: 128-13-2

Mf: C24h40o4

Mw: 392,57

Einecs: 204-879-3

Wygląd: Biały lub prawie biały proszek

Zastosowanie: Do profilaktyki choles.

Czystość: 99%

Przechowywanie: Szczelne, lekkie i odporne na tlen

Pakowanie: 25 kg / bęben lub w razie potrzeby


Opis:

Ursodiol jest białym proszkiem, praktycznie nierozpuszczalnym w wodzie, łatwo rozpuszczalnym w alkoholu.Ursodiol (UDCA), często jest związkiem powstającym z żółci dzięki działaniu bakterii jelitowych. Ponieważ ten kwas żółciowy po prostu nie jest rozwijany bezpośrednio przez organizm, jest ogólnie znany jako wtórny kwas żółciowy. Jedną z funkcji kwasów żółciowych jest działanie wewnątrz jelita, aby pomóc trawić tłuszcze i rozpuszczalne w tłuszczach witaminy z pożywienia. wykorzystał w farmakologii do rozpuszczania kamieni żółciowych wytwarzanych z cholesterolu i do leczenia problemów z wątrobą. Jest stosowany od dawna w medycynie i weterynarii.


Zastosowanie: Używany jako antychololitogenny. Epimer z Chenodiolem w odniesieniu do grupy hydroksylowej w C7 leków rozpuszczających kamień żółciowy. Głównie stosowany w leczeniu nieoperacyjnych kamieni żółciowych cholesterolu, zwłaszcza podstawowego woreczka żółciowego, działa prawidłowo, kamienie o średnicy 15 mm lub mniejszej, poprzez rentgenowskie, niezwapnione kamienie cholesterolu unoszące się na wysokim poziomie. Z toksycznego zapalenia wątroby, zapalenia pęcherzyka żółciowego, pierwotnego stwardniającego zapalenia dróg żółciowych, pierwotna żółciowa marskość wątroby również mają pewien efekt terapeutyczny. Poprawić skuteczność leczenia przewlekłego zapalenia wątroby C. Biegunka, rzadkie zaparcia, reakcje alergiczne, świąd, ból głowy, zawroty głowy, bóle brzucha, zapalenie trzustki i bradykardia. Całkowite zatkanie dróg żółciowych i ciężkie zaburzenia czynności wątroby i powieszenie kobiet w ciąży.


Kwas ursodeoksycholowy - dawkowanie i sposób użycia


Ursodeoxycholic acid


Jak stosować kwas Ursodeoxycholic?

Kwas ursodeoksycholowy można przyjmować do trzech razy dziennie. Dawka jest zazwyczaj określana na podstawie masy ciała pacjenta i stanu, w którym się leczy.

Kwas ursodeoksycholowy należy przyjmować z jedzeniem.

W przypadku kapsułek doustnych połknąć kapsułkę w całości, popijając wodą.

W przypadku zawiesiny doustnej wstrząsnąć przed użyciem. Za pomocą łyżeczki lub strzykawki lekarskiej należy zmierzyć lek. Nie używaj łyżek domowych, ponieważ mogą nie być dokładne.


Po co kupować produkty z naszej strony?

1. Mamy doświadczenie w eksporcie sterydów, jak wiesz, UE kładzie na nie duży nacisk, a Ty musisz znaleźć doświadczonego partnera, który zapewni Cię;


2. Jakość: Nasza firma jest profesjonalną wiodącą fabryką w Chinach w obszarze farmaceutycznym, mieliśmy stabilnych klientów i eksportowaliśmy do Niemiec, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, USA, Australii, Bliskiego Wschodu i innych krajów. Możemy dostarczyć dobrych referencji o naszej firmie . Jeśli chodzi o jakość produktów, jesteśmy pewni, że mogą Cię zadowolić.


3. Pakiet: Profesjonalne opakowanie z profesjonalnymi materiałami.


4. Dostawa: Mamy produkty w magazynie i dostarczymy je wkrótce po przybyciu Twojej PO. W międzyczasie podamy Ci numer śledzenia, abyś mógł dokładnie znać lokalizację produktów. Będziemy śledzić produkt, dopóki go nie dotrą; Wybieramy dla Ciebie najlepszą usługę kurierską, z dostawą około 5-7 dni roboczych.


5. Usługa: najlepsza usługa z obsługą posprzedażną i konsultacjami, mamy doskonałe podejście do obsługi klienta, w przeciwieństwie do większości witryn, jesteśmy stale dostępni za pośrednictwem gorącej linii sprzedaży, poczty e-mail, skype lub MSN i zawsze odpowiadamy na e-maile w ciągu 30 minut .


128-13-2


Produkty powiązane:

Cypionian testosteronu

Dianabol

SR9009

MGF

Fenylopropionian testosteronu

Anavar

LGD4033

CJC-1295 z przetwornikiem cyfrowo-analogowym

Propionian testosteronu

Anadrol

MK2866

GHRP-2

Octan trenbolonu

Cypionian boldenonu

Cardarine

GHRP-6

Sustanon 250

T3

YK11

Heksarelin

Trenbolon Enanthate

Trenbolon Hex

s4 (anadaryna)

TB50

Dekanian nandrolonu

T4

Rad140

Oksytocyna

Nandrolon fenylopropionian

Sildenafil (viagra)

MK677

HGH 176-191

Równowaga

Cytrynian tamoksyfenu

Aicar

igf-1 LR3

Propionian Masteron

Eksemestan

S-23

PT-141

Masteron Enanthate

Anastrozol

sr9011

Melanotan-2

Winstrol

Letrozol

lgd-3033

BPC157

Hot Tags: kwas ursodeoksycholowy cas.128-13-2, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurtownia

Zapytanie

You Might Also Like