Ksylazyna HCL chlorowodorku ksylazyny

Chlorowodorek ksylazyny, związek nie narkotyczny, jest środkiem uspokajającym i przeciwbólowym, a także środkiem zwiotczającym mięśnie. Jego działanie uspokajające i przeciwbólowe jest związane z depresją centralnego układu nerwowego.

Szczegóły produktu

Ksylazyna przeciwbólowa CAS 7361-61-7 Surowiec farmaceutyczny


Witamy na naszej stronie internetowej. Nasza firma specjalizuje się w surowcach farmaceutycznych, takich jak surowiec do antybiotyków, surowiec do leków Nootropics, surowiec do leków na układ nerwowy, lokalne środki znieczulające, hormony steroidowe, sarmy, peptydy i środki przeciwbólowe itp. Wszystkie produkty są produkowane w warunkach GMP zgodnie ze standardową operacją Procedura (SOP), nie z małych podziemnych laboratoriów lub czarnych rynków, więc jakość jest gwarantowana.

Chcesz produkty najwyższej jakości, pls DM me whatsapp +8613302415760 e-mail cindy1114@yccreate.comSzybkie szczegóły chlorowodorku ksylazynyNazwa produktu Chlorowodorek ksylazyny
Alias Ksylazyna hcl,
CAS 23076-35-9
FORMUŁA MOLEKULARNA C12H17ClN2S
WAGA MOLEKULARNA 256,79
CZYSTOŚĆ 99,0%
EINECS 245-417-0
STAN FIZYCZNY biały proszek
Stosowanie Ksylazyna jest stosowana jako środek uspokajający, przeciwbólowy, zwiotczający mięśnie.
Przechowywanie Szczelne, lekkie i odporne na tlen
Metody pakietowe bęben lub jako twój umysł
Serwis pogwarancyjny Ciepła obsługa po sprzedaży przez całą dobę. Każde twoje pytanie zostanie rozwiązane w pierwszej kolejności tak szybko, jak to możliwe.
Sposób wysyłki FedEx, UPS, DHL, EMS, Fedex i tak dalej, drogą powietrzną lub morską. Wybierz najlepszy sposób wysyłki.
Czas dostawy dostawa szybko w dniu otrzymania płatności, zostanie dostarczona w ciągu 4-7 dni po śledzeniu
Metody Płatności Western union, pieniądze gram, bitcoin i przelew bankowy


Xylazine Hydrochloride Descrption


Ksylazyna jest analogiem klonidyny i agonistą klasy adrenergicznej α2. Podobnie jak w przypadku innych agonistów α2, działania niepożądane obejmują bradykardię, zaburzenia przewodzenia i depresję mięśnia sercowego. To klonidyna analoque. Ksylazyna HCl jest związkiem nie narkotycznym, jest środkiem uspokajającym i przeciwbólowym, a także środkiem zwiotczającym mięśnie. Jego działanie uspokajające i przeciwbólowe jest związane z depresją centralnego układu nerwowegoJak używać chlorowodorku ksylazyny


Kliniczne efekty chlorowodorku ksylazyny są widoczne w ciągu 10-15 minut. Efekty kliniczne obserwuje się w ciągu 3-5 minut od podania dożylnego. Stan podobny do snu, którego głębokość jest zależna od dawki, jest zwykle utrzymywany przez 1 do 2 godzin, podczas gdy analgezja trwa od 15 do 30 minut.


Kombinacja ksylazyny jest uważana za bardzo wiarygodny środek znieczulający w chirurgii myszy. Zalecana dawka jest różna: wynosi 100-200 mg / kg 5-16 mg / kg masy ciała dla ksylazyny wstrzykniętej dootrzewnowo


Zastosowanie chlorowodorku ksylazyny


Ksylazyna jest alfa-2-agonistą o właściwościach uspokajających, przeciwbólowych i zwiotczających mięśnie, stosowaną jako środek uspokajający i przeciwbólowy w Cervidae i innych gatunkach zwierząt, gdy pożądane jest uzyskanie odwracalnego stanu uspokojenia, któremu towarzyszy krótki okres znieczulenia.


Ksylazyna jest uznawana za krótko działający środek uspokajający lub uspokajający, który zapewnia znaczną ulgę w bólu. Działając jako środek rozluźniający mięśnie poprzez oddziaływanie na centralny układ nerwowy, jest powszechnie stosowany do krótkotrwałej sedacji oraz leczenia i leczenia kolki.


Ksylazyna znacznie zmniejsza częstość akcji serca i układu oddechowego, skurczowe, rozkurczowe i średnie ciśnienie tętnicze krwi, PCV, stężenie hemoglobiny, zawartość tlenu w tętnicy i transport tlenu.


Ksylazyna powoduje znacznie zmniejszoną częstość akcji serca, zwiększoną częstość występowania bloku przedsionkowo-komorowego oraz zmniejszoną pojemność minutową serca i wskaźnik sercowy u konia.


Ksylazyna COAPrzedmiotów

Specyfikacje

Wyniki

Wygląd

Biały do prawie białego krystaliczny

higroskopijny proszek

Biały krystaliczny higroskopijny proszek

Identyfikacja

O: Absorpcja IR

Zgodny

B: Chromatografia cienkowarstwowa

test identyfikacyjny

Zgodny

Strata przy suszeniu

≤1,0%

0,38%

Zakres topnienia

164 16 -168 ℃

164,8 - 165,9 ℃

Metale ciężkie

≤20 ppm

<>

Pozostałość na zapłonie

≤0,1%

0,03%

PH

4 ~ 6

4.9

Czystość chromatograficzna

Całkowite zanieczyszczenia: ≤2,0%

Zgodny

Przejrzystość rozwiązania

Poznaj wymagania (CP Standard)

Zgodny

Pozostałości rozpuszczalników

Toluen: NMT 890 ppm

Etanol: NMT 5000 ppm

Alkohol N-butylowy: NMT5000 ppm

Zgodny

Zgodny

Zgodny

Test (podstawa suszenia)

98% ~ 102%

99,43%

Wniosek

Zgodny ze standardem USP39Xylazine raw

Dlaczego właśnie my?

 


Zalety
Bogate doświadczenie

Specjalizujemy się w tej dziedzinie od wielu lat, nasze sterydy i hormony eksportujemy do krajów zamorskich, do Europy, Afryki, Azji, obu Ameryk i innych krajów, a także otrzymujemy bardzo dobre opinie od naszych klientów i nawiązaliśmy długie przyjazne stosunki współpracy.

Świetna jakość, czystość i korzystne.

Dobra jakość to jeden z naszych sekretnych sukcesów, zapraszamy na próbki.Najbezpieczniejsza i najszybsza dostawa

Mamy odpowiednie zapasy i możemy je zorganizować w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności. Numer śledzenia zostanie szybko poinformowany po wysyłce.
Mamy specjalny sposób na wysyłanie produktów 2mg do 100mg na raz. Oferujemy topienie proszku do obsługi płynów. I wysyłaj płyn w specjalnych butelkach.

Dobra obsługa posprzedażna

Opowiedz aktualizację pakietu jak najszybciej i postaraj się jak najlepiej rozwiązać, gdy klient napotkał różne problemy!Wszystko jest dla klientów

Nasze produkty i usługi skoncentrują się na największym zapotrzebowaniu klientów. Z każdym klientem mamy największy entuzjazm i szczerą współpracę.
Podsumowując, wysoka jakość, najlepsza obsługa, bezpieczeństwo dostaw i konkurencyjna cena to nasze nieustanne dążenie.


FA Q


Jak ty wysyłasz?
Wysyłamy nasze produkty na cały świat, a wszystkie paczki są wysyłane dyskretnie. Żadne powiązane nazwy farmaceutyczne nie są używane w naszych przesyłkach. Typy opakowań są stale zmieniane, aby osiągnąć maksymalny sukces dostawy. Paczka może być pakowana zgodnie z wymaganiami, jeśli masz własny idealny sposób.

 

Czy wysyłasz ponownie, jeśli paczka została skonfiskowana?
Tak, mamy jedną politykę pełnej wysyłki.

 

Czy udostępniasz bezpłatną próbkę?

TAK, absolutnie! Również akceptujemy małe zamówienie od 10g, 100g i 1kg dla jakości oceny naszych towarów.

 

Jakiego rodzaju przesyłki ekspresowej używasz?

EMS, DHL, FEDEX, UPS, Hongkong EMS itp.

 

Jak akceptujesz płatności?
Western Union, Moneygram i Bitcoin oraz przelew bankowy

 

Czy wysyłasz do skrzynek pocztowych?
TAK, absolutnie!

 

140

Hot Tags: ksylazyna chlorowodorek ksylazyny hcl, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like