Estradiol CAS.50-28-2

Estradiol, a ściślej 17β-estradiol, jest ludzkim hormonem płciowym i steroidem oraz głównym żeńskim hormonem płciowym. Nazwa pochodzi od i jest ważna w regulacji cykli rozrodczych żeńskich i menstruacyjnych.

Szczegóły produktu

Sterydy wzmacniające estrogeny 99,9%


Proszek Estradiol CAS 50-28-2 Dla kobiet

Foshan Xinhang Biological Technology Co., Ltd.

Whatsapp: +8617725670492, email: liuxf@yccreate.com.

Słowa kluczowe: S-23, selektywny modulator receptora androgenowego, SARMS,


1. Wprowadzenie produktu

Zapraszamy do kontaktu z Morgan po więcej szczegółów. Whatsapp: +8617725670492, email: liuxf@yccreate.com.


Estradiol, a ściślej 17β-estradiol, jest ludzkim hormonem płciowym i steroidem oraz głównym żeńskim hormonem płciowym. Nazwa pochodzi od i jest ważna w regulacji cykli rozrodczych żeńskich i menstruacyjnych. Estradiol ma zasadnicze znaczenie dla rozwoju i utrzymania żeńskich tkanek rozrodczych [1], ale ma również ważne działanie w wielu innych tkankach, w tym w kościach. Podczas gdy poziom estrogenów u mężczyzn jest niższy w porównaniu z kobietami, estrogeny pełnią również istotną funkcję u mężczyzn.


U samic estradiol działa jako hormon dla tkanek narządów rozrodczych, wspierając wyściółkę pochwy, gruczoły szyjne, śluzówkę macicy i wyściółkę jajowodów. Zwiększa wzrost mięśniówki macicy. Estradiol wydaje się niezbędny do utrzymania oocytów w jajniku. Podczas cyklu miesiączkowego estradiol wytwarzany przez rosnący pęcherzyk wyzwala, poprzez system dodatniego sprzężenia zwrotnego, zdarzenia podwzgórzowo-przysadkowe, które prowadzą do gwałtownego wzrostu hormonu luteinizującego, wywołując owulację. W fazie lutealnej estradiol w połączeniu z progesteronem przygotowuje endometrium do implantacji. Podczas ciąży estradiol zwiększa się z powodu produkcji łożyska. W pawianach blokowanie produkcji estrogenów prowadzi do utraty ciąży, co sugeruje, że estradiol odgrywa rolę w utrzymaniu ciąży. Badania badają rolę estrogenów w procesie inicjacji porodu. Działania estradiolu są wymagane przed ekspozycją na progesteron w fazie lutealnej.


2. Specyfikacje:

Angielski Synonimy: 17beta-estradiol; dihydrofolliculina, beta-estradiol; B-estradiol; Estradiol; beta-estradiol-16; estradiol
CAS: 50-28-2
Numer EINECS: 200-023-8
Wzór: C18H24O2
MW: 272,322


Struktura molekularna:
Gęstość: 1,17 g / cm3
Temperatura topnienia: 173 ° C
Temperatura wrzenia: 445,9 ° C przy 760 mmHg
Temperatura zapłonu: 209,6 ° C
Ciśnienie pary: 9,82E-09mmHg w 25 ° C
Test: 99,3%
Wygląd: Biały krystaliczny proszek
Zastosowanie: Estradiol przez estrogen w leczeniu środka wchłaniającego skórę

3. Zastosowania:

17α-estradiol stosuje się w postaci roztworu etanolowego do stosowania miejscowego na skórę głowy. Podobnie jak w przypadku innych leków przeciw łysieniu, miejscowym lub doustnym, należy go stosować w sposób ciągły, aby zapobiec dalszemu wypadaniu włosów. Wzrost utraconych włosów jest możliwy tylko w ograniczonym zakresie. Ogólnie rzecz biorąc, zaawansowane łysienie nie reaguje dobrze na leczenie, które uważa się za konsekwencję utraty korzeni włosów.


Jako hormon płciowy wywołuje wiele zmian w układzie rozrodczym, które rozpoczynają się w okresie dojrzewania. Występuje przez całe lata rozrodcze i spada w trakcie i po menopauzie. Ten spadek jest dokładnie tym, co powoduje wiele objawów menopauzy, takich jak uderzenia gorąca i nocne poty, suchość pochwy i utrata masy kostnej, która może prowadzić do osteoporozy.

4. Szczegóły ochrony

Estradiol2_


5, Kwalifikacja produktu

Dostosowanie do edycji symptomów

1. niedobór estrogenu jest uzupełniany. Jest powszechnie stosowany w leczeniu dysfunkcji gruczołów płciowych kobiet, obustronnej wycięcia jajników, zanikowego zapalenia pochwy, suszenia sromu, zespołu menopauzy, takiego jak przypływ gorąca, pocenie się, objawy psychiczne i neurologiczne.

2. estrogen może być stosowany w leczeniu przerzutowego raka piersi, a 40% może osiągnąć remisję.

3. w leczeniu zaawansowanego raka gruczołu krokowego objawy uległy znacznej poprawie, ból został złagodzony, a terapia estrogenowa została zastosowana po wytępieniu jąder.

4. zapobiegać osteoporozie i zapobiegać utracie kości z powodu niedoboru estrogenów we wczesnym stadium menopauzy.

5. w leczeniu trądziku (trądzik), u mężczyzn można stosować w cięższych przypadkach, u kobiet można wybrać preparat estrogenowy i progestagenowy.


Edytor uwag

1. nie smaruj ani nie smaruj piersi ani sromu

2. pacjenci z dermatozą i alergią skórną nie nadają się do użycia.

3. Należy zwrócić uwagę na zrzucanie łatki. Nie należy moczyć zbyt długo w gorącej kąpieli wodnej. Unikaj bezpośredniego pocierania skóry. Czas aplikacji jest zgodny z czasem odcięcia, a film zmienia się zgodnie z pierwotną datą.

4 unikaj funkcji wątroby i nerek.


Działanie farmakologiczne

1 rozrost endometrium;

2 zwiększono skurcz mięśnia gładkiego macicy.

3 promują rozrost przewodu pokarmowego, ale większe dawki mogą hamować uwalnianie prolaktyny z przedniego płata przysadki, zmniejszając w ten sposób wydzielanie mleka.

4 działanie anty androgenowe, 5 obniżenie poziomu cholesterolu we krwi i zwiększenie stężenia wapnia w kościach.


6.Dostawa , wysyłka i obsługa

1. Masowe zapasy, aby upewnić się, że dostawa następuje natychmiast każdego dnia po dokonaniu płatności.
2. Od lat zajmujemy się tą dziedziną, posiadamy wyrafinowany i profesjonalny dział logistyki, który może zagwarantować bezpieczną i szybką dostawę.
3. Dobrze wyszkolony i zdyscyplinowany zespół pakujący, który jest wystarczająco profesjonalny, aby zapewnić Ci bezpieczny pakiet. Pozwala to również uniknąć sytuacji awaryjnych podczas dostawy, dzięki czemu gwarantowana jest wysoka przepustowość celna. Unikalne sposoby wysyłania 10 gramów do 25 kilogramów proszków (lub 100 ml do 30 litrów płynów) jednocześnie do miejsca przeznaczenia.
4. Pakowanie zdjęć i kod halsujący są dostarczane w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania płatności. Zaktualizowany kod śledzenia będzie dostarczany co drugi dzień, ponieważ możesz trzymać dłoń swojego pakietu.
5. Doskonała obsługa po sprzedaży: wszelkie pytania lub problemy wystąpiły po otrzymaniu produktu.


7.FAQ:
Q1. Czy mogę zamówić przykładowe produkty?
Odp .: Tak, z zadowoleniem przyjmujemy przykładowe zamówienie do testowania i sprawdzania jakości. Próbki mieszane są dopuszczalne.

Q2. A co z czasem realizacji?
Odp .: Próbka potrzebuje 3-5 dni, czas produkcji masowej potrzebuje 1-2 tygodni dla ilości zamówienia większej niż

Q3. Czy masz jakiś limit MOQ na zamówienie?
Odp .: Dostępne jest niskie MOQ, 10-100 g do sprawdzania próbek

P4. Jak wysyłasz towary i jak długo trwa dotarcie?
O: Zazwyczaj wysyłamy przez DHL, UPS, FedEx lub TNT. Zwykle trwa to 3-5 dni. Wysyłka lotnicza i morska również są opcjonalne.

P5. Jak kontynuować zamówienie na swoje produkty?
Odp .: Najpierw daj nam znać swoje wymagania lub aplikację.
Po drugie, cytujemy zgodnie z Twoimi wymaganiami lub naszymi sugestiami.
Po trzecie klient potwierdza próbki i depozyt za formalne zamówienie.
Po czwarte Organizujemy produkcję.

P6. Czy można wydrukować moje logo na opakowaniu?
O: Tak. Proszę poinformować nas formalnie przed naszą produkcją i potwierdzić projekt najpierw na podstawie naszej próbki.

Hot Tags: estradiol cas.50-28-2, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

Może ci się spodobać również