Proszek żeński hormonu estradiolowego Benzoatae

Benzoesan estradiolu (EB), sprzedawany między innymi pod nazwą Progynon-B, jest lekiem estrogenowym, który jest stosowany w terapii hormonalnej w przypadku objawów menopauzy i niskiego poziomu estrogenów u kobiet, w terapii hormonalnej dla kobiet transpłciowych i w leczeniu ginekologicznym zaburzenia.

Szczegóły produktu

sklep ze sterydami

Surowy proszek hormonu płciowego cypionianu estradiolu do wzmocnienia płci

Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.comNazwa produktu: Cypionian estradiolu

Synonimy: Depofemin: Cypionian estradiolu

Numer rejestru CAS: 313-06-4

Wzór cząsteczkowy: C26H36O3

Masa cząsteczkowa: 396,56

Numer EINECS: 206-237-8

Gęstość: 1,15 g / cm3

Temperatura wrzenia: 532,8 ° C przy 760 mmHg

Temperatura zapłonu: 207,7 ° C

Specyfikacja: USP / BP

Wygląd: biały krystaliczny proszek


Opis:


Estrogeny kierują rozwojem genotypu żeńskiego w embriogenezie i okresie dojrzewania. Estradiol jest głównym estrogenem wydzielanym przez jajnik przedmenopauzalny. Benzoesan estradiolu jest analogiem estradiolu, który zawiera ester benzylowy w pozycji C-3 i jest często stosowany w połączeniu z progestyną w celu wywołania rui u zwierząt domowych. Związek ten wiąże się z ludzkim i mysim receptorem estrogenowym α (ERα) i ER kurczaka z wartościami IC50 w zakresie 22-28 nM. Odzwierciedla to 6-10-krotne zmniejszenie powinowactwa wiązania w porównaniu z estradiolem.Podanie:


Ten lek to żeński hormon (estrogen). Stosowany jest przez kobiety w celu zmniejszenia objawów menopauzy (takich jak uderzenia gorąca, suchość pochwy). Objawy te są spowodowane przez organizm wytwarzający mniej estrogenów. Jeśli używasz tego leku do leczenia objawów tylko w pochwie i wokół niej, produkty stosowane bezpośrednio w pochwie należy rozważyć przed zastosowaniem leków przyjmowanych doustnie, wchłanianych przez skórę lub wstrzykiwanych. Lek ten może być również stosowany przez kobiety, które nie są w stanie wyprodukować wystarczającej ilości estrogenu (na przykład z powodu hipogonadyzmu, pierwotnej niewydolności jajników)


Uwagi i środki ostrożności dotyczące benzoesanu estradiolu:


Benzoesan estradiolu nie powinien być przepisywany zwierzętom o znanej alergii lub nadwrażliwości. Należy go unikać również u zwierząt ciężarnych i karmiących oraz u osób cierpiących na problemy z krzepnięciem krwi, raka macicy, problemów z sercem, chorobami wątroby, chorobami nerek, rakiem piersi, rakiem kości, zapaleniem trzustki i endometriozą.


Ważne jest, aby najpierw zająć się aktualnym schematem leczenia pacjenta zwierzęcego z lekarzem weterynarii, aby zapobiec potencjalnie niebezpiecznej interakcji lekowej.Dlaczego wybrałeś nas?


1. Najwyższa jakość: mamy własną fabrykę i laboratorium, czystość 99% jest gwarantowana przed naszą fabryką

2. Bogate doświadczenie: W dziedzinie sterydów od około 10 lat mamy bogate doświadczenie w dyskretnym opakowaniu i bezpiecznej wysyłce.

3. Dyskretne opakowania: różne rodzaje dyskretnych opakowań zarówno dla proszku steroidowego, jak i płynu. I utrzymujemy wysoki procent przechodzących zwyczajów.

4. Szybka dostawa: produkty mogą być dyskretnie zapakowane i wysłane w ciągu 1 dnia po otrzymaniu płatności. Można wybrać EMS, Fedex, DHL, UPS, Aramex, Airmail.

5. Biznes na całym świecie: nasze pakiety są wysyłane do kraju na całym świecie, takich jak USA, Wielka Brytania, Brazylia, Kanada, Australia, Rosja, Filipiny, Szwecja, Szwajcaria, Polska, Hiszpania, Portugalia, Węgry, Holandia ...

6. Sterydy do wstrzykiwania oleju: Sterydy do wstrzykiwania oleju są dostępne tutaj.

7. Maszyny: maszyna filtrująca, prasa, fiolki 10 ml, projektowanie i drukowanie etykiet. Pakiet fiolek,


W przypadku tych zamówień masowych o masie większej niż 100 kg otrzymaliśmy specjalne sposoby wysyłki dla Ciebie drogą lotniczą lub morską.

Oczywiście, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące powyższej procedury, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.


Dobre źródło wymaga, abyś spróbował sam. Jeśli interesują Cię produkty najwyższej jakości, podziel się z nami szansą na zaoferowanie najlepszego dla siebie. Wszystkie nasze produkty zapewniają Ci 100% prawdziwości, Wszystkie rzeczy będą testowane zarówno przez nasze własne laboratorium, jak i słynne laboratoria uniwersyteckie, zanim zostaną wysłane do naszych klientów. Najwyższej jakości produkty i najlepsza obsługa zapewniają długoterminowe relacje biznesowe między nami, więc najlepsi z nas byliby zapewnieni dla was.Jesteśmy tutaj, aby zapewnić naszym klientom najlepsze usługi. Jeśli potrzebujesz tych najlepszych towarów, skontaktuj się z nami. Zasługujesz na profesjonalnego dostawcę sterydów, takiego jak my.Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.comPowiązane żeńskie hormony steroidowe:
Estradiol Estrone Hydrokortyzon
Walerianian estradiolu Estriol Octan hydrokortyzonu
Benzoesan estradiolu Nylestriol Meprednison
Cypionian estradiolu Dietylostilbestrol Octan prednizonu
Enantat estradiolu HEXESTROL Bentelan
Etynyloestradiol Progesteron Betametazon
Acetofenid algestonu Octan medroksyprogesteronu Propionian klobetazolu
Ethisterone Norethindrone Propionian halobetasolu
Octan 19-Norethindrone Mifepriston Deflazacort
Noretysteron Enanthate Methyldienedione Tazaroten
Dioctan etynodiolowy Eplerenon Ecdysone
Octan pregnenolonu Lewonorgestrel Desloratadyna
Lynestrenol Allylestrenol Fosforan prednizolonu sodu
Octan chlormadinonu Dienogestrel Octan fluorometolonu
Octan cyproteronu Drospirenon Octan deksametazonu
Octan megestrolu Pregnenolon Fosforan sodu deksametazonu
Octan melengestrolu Furoinian mometazonu Palmitynian deksametazonu
Octan betametazonu Dipropionian beklometazonu Acetonid fluocinolonu
Dipropionian betametazonu 17-walerianian betametazonu


Hot Tags: Estradiol Benzoatae Żeński Proszek Hormonowy, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

Może ci się spodobać również