Enantat estradiolu

Enantat estradiolu, także ortantowany enantan estradiolu i sprzedawany między innymi pod markami Perlutal i Topasel, jest lekiem estrogenowym stosowanym w hormonalnej kontroli urodzeń dla kobiet. Każdy potrzebuje kontaktu: whatsapp: +8613378646535 e-maile: eleven11@chembj.com

Szczegóły produktu

sklep ze sterydami

Surowy proszek żeńskiego hormonu estradiolowego CAS: 4956-37-0

Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.comNazwa produktu: Enanthate estradiolu

Synonimy: 17-heptanonian estradiolu / 17-enantan B-estradiolu

Enantat estradiolu

Czystość: 99%

Nr CAS: 4956-37-0

Numer ECNECS: 225-599-8

MF: C25H36O3

MW: 384,5515

Gęstość: 1,11 g / cm3

Temperatura topnienia: 94-96 ° C

Temperatura wrzenia: 509,5oC przy 760 mmHg

Współczynnik załamania światła: 1,559

Temperatura zapłonu: 197,1 ° C

Wygląd: Biały krystaliczny proszek

Stopień: Klasa farmaceutyczna

opakowanie: jako wymagania

Opakowanie: 1 kg / worek z folii aluminiowej


Opis:


Enantat estradiolu, sprzedawany pod markami Perlutal i Topasel wśród innych ludzi, jest lekiem estrogenowym, który jest wykorzystywany w hormonalnym uchwycie porodowym. Jest on rzeczywiście formułowany w mieszaninie z acetofenidem dihydroksyprogesteronu (DHPA; acetofen algestonu), progestagenem i jest stosowany jako połączony środek antykoncepcyjny do wstrzykiwania. Enantat estradiolu nie jest dostępny osobno. Lek jest dostarczany przez wstrzyknięcie w mięsień w miesiącu.


Efekty uboczne enantatu estradiolu obejmują tkliwość piersi, powiększenie piersi, nudności, ból głowy i zatrzymanie płynów. Lek jest w rzeczywistości syntetycznym estrogenem i dlatego jest agonistą receptora estrogenowego (ER), biologicznego celu estrogenów, takich jak estradiol. Enantat estradiolu jest estrem estrogenu, jak również długotrwałym prolekiem estradiolu w ciele. Z tego powodu uważa się, że jest to całkowicie naturalny i bioidentyczny rodzaj estrogenu.


Enantat estradiolu został opisany w 1954 r. I był badany w mieszaninie z DHPA jako połączony środek antykoncepcyjny w 1964 r. Mieszanina została wprowadzona do użytku klinicznego w połowie lat siedemdziesiątych. Enantat estradiolu nie jest dostępny jako samodzielny lek (np. Sam z wyjątkiem DHPA). Mieszanina jest łatwo dostępna w Ameryce Łacińskiej i Hongkongu, a także była wcześniej sprzedawana w Hiszpanii i Portugalii.


Podanie:


Rozmnażanie samic: u samic estradiol działa jako hormon dla tkanek narządów rozrodczych, wspierając wyściółkę pochwy, gruczoły szyjne, śluzówkę macicy i wyściółkę jajowodów. Zwiększa wzrost mięśniówki macicy. Estradiol wydaje się niezbędny do utrzymania oocytów w jajniku.


Podczas cyklu miesiączkowego estradiol wytwarzany przez rosnący pęcherzyk wyzwala, poprzez system dodatniego sprzężenia zwrotnego, zdarzenia podwzgórzowo-przysadkowe, które prowadzą do gwałtownego wzrostu hormonu luteinizującego, wywołując owulację. W fazie lutealnej estradiol w połączeniu z progesteronem przygotowuje endometrium do implantacji. Podczas ciąży estradiol zwiększa się z powodu produkcji łożyska. W pawianach blokowanie produkcji estrogenów prowadzi do utraty ciąży, co sugeruje, że estradiol odgrywa rolę w utrzymaniu ciąży. Badania badają rolę estrogenów w procesie inicjacji porodu. Działania estradiolu są wymagane przed ekspozycją na progesteron w fazie lutealnej.


Funkcjonować:


Hormony i regulacja funkcji wydzielania wewnętrznego leków, środków odżywczych, środków antybiotykowych i przeciwdrobnoustrojowych, przeciwpasożytniczych, oryginalnych opornych na leki mikrobów, leków układu odpornościowego, leków specjalistycznych, detoksykacji leków, środków diagnostycznych, środków krwiopochodnych, leków układu trzewnego, ośrodkowych agentów układu nerwowego, Środki sercowo-naczyniowe, środki układu moczowego, środki działające na układ oddechowy.


Chemiczne oznaczenie estradiolu, etynyloestradiolu o maksymalnej dawce 200 µg, jest głównym składnikiem hormonalnych środków antykoncepcyjnych. Połączone formy antykoncepcji hormonalnej zawierają etynyloestradiol i progestynę, które przyczyniają się do hamowania GnRH, LH i FSH, co odpowiada za zdolność tych metod kontroli urodzeń do zapobiegania owulacji, a tym samym zapobiegania ciąży. Inne rodzaje hormonalnej kontroli urodzeń zawierają tylko progestyny i nie zawierają etynyloestradiolu.


Jak to działa w naszym ciele?


Cykl menstruacyjny kobiet obejmuje kilka przewidywalnych zmian w poziomach hormonów, z których jednym jest benzoesan estradiolu. Weź udział w procesie owulacji, przygotuj implant endometrium, jajo należy zapłodnić. Niektóre testy na pawianach i innych naczelnych pokazują, że jego hormony odgrywają również trwałą rolę w utrzymaniu ciąży i przyczyniają się do czasu trwania ciąży.


Estradiol jako hormon płciowy powoduje również rozwój młodzieńczych układów rozrodczych. Występuje przez cały rok rozrodczy i pada podczas i po menopauzie. Ten spadek jest wynikiem wielu objawów objawów menopauzy, takich jak uderzenia gorąca i nocne poty, suchość pochwy i utrata kości, które mogą prowadzić do osteoporozy.


Nasz awans


Odp .: Posiadamy zapasy, abyśmy mogli szybko dostarczyć towar w dniu otrzymania płatności.

B. Najlepsza cena, pierwszorzędna obsługa, wysoka efektywność dostaw. Zniżka zostanie przyznana po złożeniu dużego zamówienia.

C. Gwarancja wysokiej jakości, po znalezieniu jakiegokolwiek problemu pakiet zostanie wysłany ponownie.

D. Wysyłka ekspresową (FedEx, UPS, DHL, EMS TNT HKEMS) drogą lotniczą. Najbardziej profesjonalny spedytor

byłoby polecane dla ciebie.

E. Ciepła obsługa po sprzedaży przez całą dobę. Każde twoje pytanie zostanie rozwiązane w pierwszej kolejności tak szybko, jak to możliwe. Zgodnie z zasadą pierwszego przekonania klienta. Zapewnimy najlepsze i najszczersze usługi, jak to tylko możliwe. Leczymy nadczynność tarczycy, otyłość lub utratę wagi.


Nasza usługa i wysyłka


Możemy zaoferować kompletny pakiet od koncepcji do dostawy; organizowanie wszystkiego, aż produkty dotrą do twoich drzwi lub węzła dystrybucyjnego.

Dostawa może być oferowana.

- Wykorzystanie własnego spedytora

- FOB do portu w Chinach

- CIF do portu w pobliżu

Niezależnie od tego, czy masz własnego spedytora, czy chcesz zorganizować wysyłkę; Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dostawy FOB w Chinach, czy CIF do portu w pobliżu, cieszymy się, że możemy wybrać i wybrać dowolny sposób. Prosimy o omówienie wszystkich opcji z nami.

Wysyłka ekspresową (FedEx, UPS, DHL, EMS) drogą powietrzną; Statkiem.


Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


Produkty powiązane, których możesz potrzebować:


Estradiol
Estrone Hydrokortyzon
Walerianian estradiolu Estriol Octan hydrokortyzonu
Benzoesan estradiolu Nylestriol 17-walerianian betametazonu
Cypionian estradiolu Dietylostilbestrol Octan prednizonu
Enantat estradiolu HEXESTROL Bentelan
Etynyloestradiol Progesteron Betametazon
Acetofenid algestonu Octan medroksyprogesteronu Propionian klobetazolu
Ethisterone Norethindrone Propionian halobetasolu
Octan 19-Norethindrone Mifepriston Deflazacort
Noretysteron Enanthate Methyldienedione Tazaroten
Dioctan etynodiolowy Eplerenon Ecdysone
Octan pregnenolonu Lewonorgestrel Desloratadyna
Lynestrenol Allylestrenol Fosforan prednizolonu sodu
Octan chlormadinonu Dienogestrel Octan fluorometolonu
Octan cyproteronu Drospirenon Octan deksametazonu
Octan megestrolu Pregnenolon Fosforan sodu deksametazonu


Hot Tags: Estradiol Enantate, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

Może ci się spodobać również