99% Czystość Sarms Sr9011 / Stenabolic Do kulturystyki

SR9011 to trójfunkcyjny monomer metakrylanowy, który zapewnia wyjątkową przyczepność do podłoży metalowych. SR9011 jest zalecany do stosowania w powłokach utwardzanych nadtlenkiem, uszczelniaczach i plastizolach na bazie PVC. Zaleca się stosowanie od 5% do 10% wagowych.

Szczegóły produktu

1. Wprowadzenie produktu

Zapraszamy do kontaktu z Morgan po więcej szczegółów. Whatsapp: +8617725670492, email: liuxf@yccreate.com.


2. Specyfikacje:


Nazwa produktu SR9011
Alias 3 - (((4-chlorobenzylo) ((5-nitrotiofen-2-ylo) metylo) amino) metylo) -N-pentylopirolidyno-1-karboksyamid
NR CAS 1379686-30-2
Wygląd biały proszek
MF C20H24ClN3O4S
MW 479.04
Czystość 99% min
Pochodzenie Chiny
Rynek eksportowy Światowy
Stopień Klasa farmaceutyczna
Zdolność dostaw Masa w magazynie
Stosowanie W przypadku otyłości, cukrzycy, dyslipidemii i chorób układu krążenia.
Uszczelka Dobrze zamaskowany pakiet, aby przejść obyczaje
Zapłata T / T, Western Union, Moneygram i Bitcoin.
Wysyłka  EMS, HKEMS, FEDEX, DHL, TNT, Aramex itp
Czas wiodący W ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności.
Czas dostawy 3-7 dni roboczych
99% stawki i 100% bezpłatnej polityki ponownego wysyłania3. Zastosowania:


SR9009 i SR9011 są atrakcyjne jako substancje zwiększające wydajność dzięki ich efektom agonistycznym REV-ERB, a tym samym aktywności modulacji rytmu okołodobowego.

SR9011 jest silnym i specyficznym syntetycznym agonistą REV-ERB, który wiąże się z REV-ERB-α z EC50 ~ 790 nM i REV-ERB-β z EC50 ~ 560 nM. Ma również dobrą ekspozycję osocza / mózgu in vivo. Receptory jądrowe REV-ERB-α i REV-ERB-β odgrywają integralną rolę w regulowaniu ekspresji białek zegara rdzenia, napędzając rytmy aktywności i metabolizmu. Podawanie SR9011 zmienia zachowanie okołodobowe i cykl dobowy ekspresji genu zegara rdzeniowego w podwzgórzach myszy. Zmieniono także dobowy wzór ekspresji szeregu genów metabolicznych w wątrobie, mięśniach szkieletowych i tkance tłuszczowej, co spowodowało zwiększenie wydatku energetycznego. Leczenie otyłych myszy indukowanych dietą SR9011 zmniejszyło otyłość przez zmniejszenie masy tłuszczowej i znacznie poprawiło dyslipidemię i hiperglikemię. Wyniki te wskazują, że syntetyczne ligandy REV-ERB, które farmakologicznie celują w rytm okołodobowy, mogą być korzystne w leczeniu zaburzeń snu, jak również chorób metabolicznych.


SR9011 Nie tylko „dietetyczna” pigułka

Nie ma sposobu, aby to uszczuplić - choć wielu próbowało - utrzymanie zdrowej wagi może być trudne. Ponieważ trudno, wielu próbowało „cudownych” pigułek odchudzających i innych szybkich rozwiązań, które ostatecznie wymagają zmiany stylu życia. Wiele dostępnych bez recepty diet i pigułek na utratę wagi jest nieuregulowanych i może zawierać niebezpieczne składniki. SR9011 nie przypomina jednak środków tłumiących apetyt, środków przeczyszczających ani „blokerów tłuszczu”. I nie znajdziesz SR9011 na listach składników proszków białkowych lub suplementów ćwiczeń.

Różnica między SR9009 a innymi pigułkami dietetycznymi polega na jego chemii. SR9011 nie jest środkiem tłumiącym apetyt, ponieważ wiele leków odchudzających działa bezpośrednio i zwiększa tempo metabolizmu mięśni. Twój metabolizm przyspiesza i spowalnia naturalnie w ciągu dnia, co oznacza, że czasami jedzenie jest wykorzystywane do energii, a czasami jest przechowywane jako tłuszcz. Poprzez ponowne zsynchronizowanie nieprawidłowego zegara metabolicznego, SR9011 zapewnia, że żywność i nadmiar tłuszczu są wykorzystywane jako energia.

SR9011 to jedna z par związków opracowanych w TSRI przez Burrisa i jego zespół. Lek wiąże się z Rev-erbα, naturalnym białkiem w organizmie, które wpływa na metabolizm lipidów i glukozy w wątrobie, reakcje zapalne i komórki magazynujące tłuszcz. Poprzez wiązanie się z Rev-erbα, SR9011 może przyspieszyć metabolizm z kolejnym przyjemnym efektem ubocznym: zwiększoną siłą mięśni.

4. szczegóły ochrony


COA
 

SR9011.


Pozycja Specyfikacja Wynik
Wygląd Bezwonny, prawie biały lub biały proszek przechodzić
Identyfikacja

Czas retencji głównego piku wynosi

potwierdź na RS

przechodzić
Strata przy suszeniu Nie więcej niż 0,5% 0,33%
Test (HPLC) Nie mniej niż 99,0% 99,59%
Pozostałość zapłonowa Nie więcej niż 0,1% przechodzić
Heavy metal Nie więcej niż 20 ppm przechodzić


5. Pakowanie i dostawa

 


1. CO oferujesz usługi?
Oferujemy premiksy niestandardowe, półprodukty, produkty gotowe, usługi OEM.
Możemy również pomagać przy formułach, mieszankach i opakowaniach niestandardowych. MOVERS jest Twoim kompletnym źródłem na dziś i najefektywniejsze i najbardziej popularne naturalne składniki. Dzięki doświadczeniu ponad 500 produktów do formułowania, jeśli potrafisz wyobrazić sobie produkt funkcjonalny, możemy go zrealizować.

2 . KIEDY moje zamówienie zostanie wysłane?
Produkty w magazynie zazwyczaj wysyłane są w ciągu 24-48 godzin od otrzymania i przetworzenia zamówienia. Jeśli produkt nie znajduje się w magazynie, czas realizacji jest różny, ale zazwyczaj wynosi około 1-3 tygodni, w zależności od dostępności.

3 . Czy sprzedajesz małe ilości użytkownikom końcowym?
Akceptujemy każdą ilość na zamówienie, od gramów do ton.

4 . CZY Tożsamość testuje Twoje produkty?
Tak, testujemy identyfikator wszystkich przychodzących surowców przed wyprodukowaniem ekstraktów w kraju pochodzenia. Identyfikator badania przed jakimkolwiek przetwarzaniem pomaga nam dostarczyć najwyższej jakości składniki w najniższych możliwych cenach.

Hot Tags: 99% czystości sarms sr9011 / stenaboliczny dla kulturystyki, Chin, producentów, dostawców, fabryki, hurtowni

Zapytanie

You Might Also Like