Andarine S-4 Powder Sarms do produkcji kardio w fitness

Andarine (S-4) jest jednym z moich ulubionych SARMS na rynku. Podobnie jak wszystkie SARM, Andaryna jest selektywnym modulatorem receptora androgenowego. Jego pełna nazwa to S-40503 i szybko stała się znana jako S-4, natomiast mocniejsze wersje nazwano Andarine. Andaryna została opracowana przez japońską firmę farmaceutyczną Kaken Pharmaceuticals i miała na celu leczenie osteoporozy. W naszym świecie andaryna została wychwycona przez kulturystów i szczurów gimnastycznych w ciągu ostatnich kilku lat, jako sposób na podniesienie ich poziomu do następnego poziomu; w rezultacie został zakazany przez przetestowane konkursy i zorganizowane zawody sportowe. Chociaż niektórzy twierdzą, że andaryna jest prawdopodobnie najbardziej porównywalna ze steroidami, takimi jak winstrol lub anavar, jeśli chodzi o efekty estetyczne na sylwetkę, nie jest to steryd.

Szczegóły produktu

1. Wprowadzenie produktu

Zapraszamy do kontaktu z Morgan po więcej szczegółów. Whatsapp: +8617725670492, email: liuxf@yccreate.com.


2. Specyfikacje:


Nazwa: Andarine (S-4)

Synonimy: S-3- (4-acetyloamino-fenoksy) -2-hydroksy-2-metylo-N- (4-nitro-3-trifluorometylofenylo) propionamid; N- [4-nitro-3- (trifluorometyl) fenylo] - (2S) -3- [4- (acetyloamino) fenoksy] -2-hydroksy-2-metylopropanamid; Ostarine; (2R) -3- (4-cyjanofenoksy) -N- [4-cyjano-3- ( trifluorometylo) fenylo] -2-hydroksy-2-metylopropanamid; Propanamid, 3- [4- (acetyloamino) fenoksy] -2-hydroksy-2-metylo-N- [4-nitro-3- (trifluorometyl) fenylo] - , (2S) -; sarM s4
CAS: 401900-40-1
MF: C19H18F3N3O6
MW: 441,36

Struktura molekularna: Jasnożółty SARM Sterydowy Proszek Andaryna (S-4) do Leczenia Marnowania Mięśni 401900-40-1

API; Aminy; Aromaty; Odczynniki chiralne; Półprodukty i precyzyjne substancje chemiczne; Farmaceutyki
Właściwości chemiczne: jasnożółta substancja stała
Test: 98%
Zastosowanie: Jest silnym i tkankowo selektywnym modulatorem receptora androgenowego (SARM). Andarine (S4) została opracowana przez GTX Inc. do leczenia zaniku mięśni, osteoporozy i BPH (powiększenia prostaty). Należy do klasy leków o nazwie SARM - selektywne modulatory receptora androgenowego. Obecnie jest popularnie używany i sprzedawany jako substancja chemiczna do badań, która jest wykorzystywana przez sportowców, którzy chcą uzyskać wszystkie korzyści siły i przyrost masy mięśniowej bez szkodliwych skutków ubocznych obserwowanych w przypadku sterydów anabolicznych. Ponadto andaryna jest również stosowana jako część stosów sterydów w celu poprawy cyklu bez dodawania dodatkowych efektów ubocznych lub aromatyzacji.
Pakowanie: worek foliowy lub w razie potrzeby3. Zastosowania:


Jak to działa?
1. Andaryna bardzo dobrze wiąże się z receptorami androgenowymi kości i mięśni. Podczas gdy nie robi wrażenia, jeśli chodzi o budowanie kilogramów na kilogramy mięśni, takich jak trenbolon, ma niesamowity wpływ na utratę tłuszczu. Czemu? Andarine jest najmniej anaboliczną, a zarazem najbardziej androgenną z SARMS. Gdy hormony androgenne lub dziąsła przyłączają się do receptorów androgenowych w tkance tłuszczowej lub tłuszczu (tak, mamy również receptory androgenowe w naszym tłuszczu), powodują utlenianie tłuszczu.
 
2. Ten SARM jest selektywny i nie wykazuje zauważalnej aktywności prostaty. Andarine okazała się słaba w budowaniu tkanki mięśniowej w niższych dawkach, ale w rzeczywistości w wyższych dawkach budowała chudą twardą tkankę mięśniową. Te przyrosty tkanek często porównywano do przyrostów winstrolu lub anawaru, ale oczywiście bez związanych z nimi androgennych skutków ubocznych. Andaryna wyróżnia się szczególnie w wzmacnianiu, zachowaniu, a nawet budowaniu masy kostnej.
 
3. Wyjątkowa zdolność Andaryny do utleniania tłuszczu i powstrzymywania ciała przed katabolizmem, podczas gdy dieta niskokaloryczna jest jego specjalnością. Zapewni twardy, suchy, chudy wygląd i zwiększy unaczynienie. Zapewnia godną uwagi siłę i wytrzymałość nawet w deficycie kalorycznym, a przy wyższych dawkach może nawet dodać twarde mięśnie do twojej ramy. Wszelkie inne układy SARM wspaniale łączą się z andaryną, a wyniki będą kompilowane dzięki efektom synergicznym. Na przykład stos Andaryny i ostaryny (mk-2866) zapewniłby wyniki porównywalne do stosu testosteronu i winstrolu. Ponownie, SARMS nie są sterydami i zapewniają mniej androgenne i anaboliczne efekty jak rzeczywiste steroidy, ale efekty są bardzo podobne. Andaryna może być również stosowana samodzielnie i zapewnia fantastyczne wyniki.
 
 
Dawkowanie i sugestia
1. Andarine jest zalecana w dawkach 50-75 mg na dobę, a nawet była tolerowana w dawce 100 mg, chociaż zaleca się rozpoczęcie leczenia od niskiej dawki i stopniowe zwiększanie dawki, aby efekty uboczne były minimalne. Ma okres półtrwania wynoszący 4 godziny, więc zalecam dawkowanie andaryny (s4) co najmniej dwa razy dziennie, a prawdopodobnie jeszcze lepiej 3 razy dziennie.

2. Podaje się, że minimalna długość cykli Andaryny wynosi do 8 tygodni i nie jest hepatotoksyczna, więc w przeciwieństwie do doustnych sterydów i porównywalnych leków, dłuższe cykle nie powodują zagrożenia dla wątroby.4. szczegóły ochrony

Andarine(S-4)COA

 

5. Pakowanie i dostawa

 

99% czysty proszek Sarm Andarine (S4)
1. Testowane metodą HPLC
2. Wyślij paczkę w ciągu 12 godzin po potwierdzeniu płatności
3. Dyskretny pakiet dla 100% płynnej wysyłki
4. USA, Kanada, Australia, Wielka Brytania, wysyłka krajowa UE
5. WU, MG, Bank Wire i Bitcoin są dopuszczalne
6. Pełna polityka reship
7. Wyprodukowano przez HongKong Shijingu Co, Ltd
8. Minimalna ilość zamówienia wynosi 10 g
9. Cena jest negocjowana
10. Szczegóły dotyczące opakowania to worek 1 kg / folia lub w razie potrzeby
Hot Tags: andarine s-4 proszek sarms do produkcji cardio w fitness, Chinach, producentach, dostawcach, fabryce, hurtowni

Zapytanie

You Might Also Like