Ostarine MK2866 Sarm Powder

Ostarine jest najbardziej anabolicznym spośród wszystkich SARMSów, co jest pierwszym i najważniejszym sposobem na uzyskanie chudego mięśnia. Wzrost masy całkowitej nie będzie porównywalny z masą sterydów, jednak całkowite przyrosty będą prawie wyłącznie przyrostem mięśni beztłuszczowych.

Szczegóły produktu


Sarms Powder Ostarine Mk2866 Z Najlepszą OfertąSpecjalizujemy się w surowym proszku sterydów, półproduktach sterydowych, Sarms i Peptides.

Cały proces obsługi zamówień jest dla Ciebie przejrzysty, obraz opakowania, numer śledzenia, nawet przepisy kulinarne zostaną wysłane do Ciebie, jeśli zajdzie taka potrzeba. Ale zachowamy poufność wszystkich twoich prywatnych informacji. A produkty są dostarczane przy użyciu metod stealth. Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z wickr: puresteroid

whatsapp +8613302415760 email cindy1114@yccreate.com


192


MK-2866 Szybkie szczegóły


Ostarine, znana również jako MK-2866, należy do klasy leków zwanych SARMS, która oznacza selektywne modulatory receptora androgenowego. Ostarine jest selektywna w tym sensie, że wiąże się tylko z receptorami androgenowymi kości i mięśni, co zapobiega takim problemom, jak problemy z prostatą lub wypadaniem włosów lub któregokolwiek z innych nieprzyjemnych efektów ubocznych, które mogą powodować sterydy anaboliczne.


Nazwa produktu Ostarine
Alias MK-2866, MK2866, GTx-024, Enobosarm
Czystość 99,00%
CAS 841205-47-8
Formuła molekularna C19H14F3N3O3
Waga molekularna 389,33
Pół życia 24 godziny
Skuteczna dawka (mężczyźni) 10-20 mg dziennie
Wygląd biały krystaliczny proszek
Stosowanie MK 2866 pomaga rozrastać się, nie tylko mięśniami, ale także chudym mięśniem, który zapobiega marnowaniu mięśni
Standard USP
Zbiory Masowe zapasy
Okres trwałości 2 lata
Metody pakietowe setki pakietów ukrytych
Serwis pogwarancyjny Ciepła obsługa po sprzedaży przez całą dobę. Każde twoje pytanie zostanie rozwiązane w pierwszej kolejności tak szybko, jak to możliwe.
Sposób wysyłki FedEx, UPS, DHL, EMS, Fedex i tak dalej, drogą powietrzną lub morską. Wybierz najlepszy sposób wysyłki.
Czas dostawy dostawa szybko w dniu otrzymania płatności, zostanie dostarczona w ciągu 4-7 dni po śledzeniu
Metody Płatności Western union, pieniądze gram, bitcoin i przelew bankowy


MK-2866 Zastosowanie


MK-2866 w pełni wykorzystuje swoje anaboliczne działanie na tkankę mięśniową, więc jest to nie tylko potencjalne lekarstwo na dolegliwości mięśniowe, ale przynosi niesamowite korzyści sportowcom, którzy chcą budować mięśnie. Jest również środkiem zmniejszającym zwyrodnienie w czasie powrotu do zdrowia po poważnym zabiegu chirurgicznym lub podobnych warunkach.

 

Ostarine jest najbardziej anabolicznym spośród wszystkich SARMSów, co jest pierwszym i najważniejszym sposobem na uzyskanie chudego mięśnia. Wzrost masy całkowitej nie będzie porównywalny z masą sterydów, jednak całkowite przyrosty będą prawie wyłącznie przyrostem mięśni beztłuszczowych.
Zyski osiągane na ostarynach są bardzo łatwe do utrzymania, a użytkownicy na ogół widzą wzrost do 7 funtów. beztłuszczowej masy ciała w ciągu 8 tygodni w 25 mg dziennie (w zależności od diety). Najczęstszą dawką jest 25 mg przez 8 tygodni. Działania niepożądane, które napotyka się przy stosowaniu sterydów, nie będą występować w cyklu.


Ostarine pasowałaby przede wszystkim do protokołu cięcia dla utrzymania masy mięśniowej przy jednoczesnym zmniejszeniu kalorii. Jednym z najbardziej zniechęcających wyników cięcia jest utrata ciężkiej masy mięśniowej. Spadek tempa metabolizmu i poziomu hormonów (T3, IGF, testosteron itp.) Z brakiem kalorii jest doskonałym środowiskiem katabolicznym do utraty tkanki mięśniowej. Ponieważ Ostarine ma działanie anaboliczne, dieter może ciąć kalorie bez obawy o utratę mięśni lub siły. Ostarine wykazała również zauważalne efekty podziału składników odżywczych wśród użytkowników, co stanowi kolejny powód, dla którego może być bardzo pomocna podczas cięcia.

MK-2866 Dawkowanie


Ostarine świeci w rekompensacie ze względu na wyniki porcjowania składników odżywczych. Kalorii używa się do budowania mięśni, które pomagają w odchudzaniu oraz zwiększają masę i siłę mięśni. W jednym z raportów Evolutionary.org stwierdzono, że najlepsza dawka leku Ostarine wynosi od 25 do 36 mg dziennie. Według tego recenzenta dawka ta „dała mi największe zyski w mięśniach i najlepsze pompy mięśniowe w okresie 4 tygodni”.

Ten recenzent dodał również, że dawki wyższe niż 36 mg nie wydają się zwiększać zysków.

Po cyklu powinieneś postępować zgodnie ze zwykłym protokołem z Clomid, Nolvadex, Aromasin itp. Przez co najmniej 2 tygodnie, aby zapewnić całkowite wyleczenie z cyklu Ostarine.

Okres półtrwania MK-2886 wynosi 24 godziny. Każdą dawkę należy przyjmować RAZ na dzień.Ostarine

Specyfikacja MK-2866:


Pozycja
Specyfikacja Wynik
Wygląd Bezwonny, prawie biały lub biały proszek przechodzić
Identyfikacja Czas retencji głównego piku wynosi
potwierdź na RS
przechodzić
Strata przy suszeniu Nie więcej niż 0,5% 0,33%
Test (HPLC) Nie mniej niż 99,0% 99,59%
Pozostałość zapłonowa Nie więcej niż 0,1% przechodzić
Heavy metal Nie więcej niż 20 ppm przechodzić


Inne powiązane SARM:


Imię NR CAS Stosowanie
AICAR 2627-69-2 działa poprzez wchodzenie w pule nukleozydów, znacząco zwiększając poziomy adenozyny w okresach rozpadu ATP
MK2866 841205-47-8 recepta na zapobieganie kacheksji, atrofii i sarkopenii oraz na terapię zastępczą hormonem lub testoseronem.
MK-677 15972-10-0 Substancja pobudzająca wydzielanie hormonu wzrostu, leczenie otyłości, obiecująca terapia w leczeniu słabości u osób starszych
LGD-4033 1165910-22-4 profil farmakologiczny podobny do enobosarmu, Ostarine, MK-2866
GW501516 317318-70-0 W przypadku otyłości, cukrzycy, dyslipidemii i chorób układu krążenia
Andarine (S4) 401900-40-0 częściowy agonista, przeznaczony głównie do leczenia łagodnego przerostu gruczołu krokowego
SR9009 1379686-30-2 w trakcie rozwoju w The Scripps Research Institute (TSRI), zwiększa poziom aktywności metabolicznej w mięśniach szkieletowych myszy
RAD140 1182367-47-0 Nowa generacja do uzyskiwania masy i krawędzi tnących
YK11 431579-34-9 YK11: włączony SARM i inhibitor miostatyny


Pakiet i dostawa


Zasady wysyłki

Wszystkie nasze produkty mogą być wysyłane na całym świecie, aby zapewnić lojalność i dyskrecję naszego klienta, przestrzegamy następujących zasad:

Nigdy nie używamy w naszych przesyłkach nazwy naszej firmy ani żadnej treści sugerującej aptekę.

Stosujemy zaprojektowane dyskretne metody pakowania według różnych krajów i ilości, uniwersalne i bezpieczne.

Nieustannie wprowadzamy zmiany w rodzajach opakowań, których używamy, dzięki czemu osiągamy maksymalny sukces w procedurze dostawy.

Używamy małych pakietów, aby podnieść poziom podatności.

Produkty wysyłamy w oryginalnych kartonowych pudełkach, aby zapewnić zdrowe i ekologiczne medium.

 

Uznanie pakietu

W celu zapewnienia jak największej prywatności i bezpieczeństwa naszych klientów, wszystkie pakiety są wysyłane z maksymalną dyskrecją. Po wyjęciu produktów z oryginalnych pudełek są one przepakowywane ze szczególną starannością i ostrożnością, aby zminimalizować wielkość przesyłki i zapewnić ich integralność. W rezultacie pakiet ma optymalny rozmiar i nie zawiera informacji o nazwie lub zawartości organizacji.


Czas dostawy

Produkty są dostarczane przez Registere Regular Airmail i wymagają podpisu naszych klientów po przyjeździe. Średni czas dostawy do Stanów Zjednoczonych wynosi 7-20 dni roboczych i 7-14 dni roboczych do krajów europejskich. W przypadku opóźnień w zamówieniach z powodu niestandardowych procedur prosimy o przesłanie nam e-maila z pismem dotyczącym zajęcia, a my dokonamy niezbędnych noclegów. W przypadku, gdy produkty nie zostaną dostarczone w ustalonym terminie, skontaktuj się z nami, pisząc bilet podając numer zamówienia. Jeśli nie możesz podać nam numeru zamówienia, podaj swoje imię i nazwisko, adres dostawy oraz przybliżoną datę płatności za zamówienie.


108

Hot Tags: ostarine mk2866 sarm proszek, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like