RAD-140 Sarm Powder For Growth Growth

RAD140 / testolone to sarmy do budowy mucleów. Dostarczamy proszek sterydowy, olej sterydowy, peptydy, sarmy i inne środki farmaceutyczne. Każdy kontakt z whatsapp : +8613378646535

Szczegóły produktu


steroid store

RAD140 proszek sarmowy dla mięśni gian


Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


Nazwa produktu: RAD140

Synonimy: RAD140

Czystość: 99%

Numer CAS: 1182367-47-0

MW: 437,94026

MF: C15H23CIN2O

Wygląd: Biały drobny proszek

Efekty: Zwiększona prędkość, wytrzymałość i wytrzymałość podczas intensywnych treningów

Szybsze gromadzenie się tkanek mięśniowych, które pomaga osiągnąć więcej korzyści w krótszym czasie.Opis:

RAD140, z wewnętrznego programu odkrywania niesteroidowego selektywnego modulatora receptora androgenowego, do pełnego rozwoju przedklinicznego jako

potencjalna terapia w leczeniu związanej z wiekiem utraty mięśni i innych schorzeń układu mięśniowo-szkieletowego, takich jak osteoporoza. Radius wybrał RAD140 z serii obiecujących SARM, po tym jak wykazał wyjątkową selektywność dla aktywności anabolicznej w dobrze zwalidowanych modelach in vivo. Radius spodziewa się zakończenia formalnych badań toksykologicznych, które pozwolą na to, aby jego użycie było znacznie bezpieczniejsze i bardziej skuteczne w porównaniu z tradycyjnymi prohormonami i sterydami anabolicznymi.Funkcje:

Zwiększona prędkość, wytrzymałość i wytrzymałość podczas treningów o wysokiej intensywności. Szybsze gromadzenie się mięśni, które pomaga osiągnąć więcej korzyści w krótszym czasie. Na podstawie badań medycznych Rad140 SARM wykazywał również większy efekt anaboliczny, gdy był używany. Badacze wskazywali, że poza tym, że ma bardziej „wzmocniony” efekt, RAD140 SARM był również postrzegany jako pomoc w zmniejszaniu skutków ubocznych, które mogą być potencjalnie spowodowane przez to samo na prostacie.


Jak to działa:

Podobnie jak reszta SARMS, testolone ma selektywny sposób działania, który umożliwia mu działanie anaboliczne bez skutków ubocznych zwykle obserwowanych w przypadku sterydów anaboliczno-androgennych (AAS). Te działania niepożądane obejmują powiększenie prostaty, tłumienie naturalnej produkcji testosteronu, utratę włosów na głowie i wiele innych. Oznacza to, że RAD140 oddziałuje prawie wyłącznie z receptorami androgennymi w tkankach mięśniowych i kościach, ale nie aktywuje tych receptorów w innych częściach ciała. W rezultacie uzyskujemy wyraźne efekty anaboliczne, ale bez skutków ubocznych i tłumienia, co otwiera nowe możliwości zastosowań medycznych tego związku zamiast testosteronu. Co więcej, dzięki selektywnemu sposobowi działania RAD140 jest również bezpieczny dla kobiet, ponieważ nie spowoduje wirylizacji ani powiększenia łechtaczki.


Stosowanie:


Zastosowanie w medycynie:

Oczywiście, podobnie jak reszta SARMS, testolone oferuje bardzo dobre możliwości dla osób z chorobami wyniszczającymi mięśnie, sarkopenią (utrata mięśni związana z wiekiem) i niedoborami androgennymi. Które są wykorzystywane do tych samych celów, pacjenci będą mogli skorzystać z te same pozytywne efekty, przy jednoczesnym unikaniu większości niepożądanych efektów.


Używa w kulturystyce:


Logicznie rzecz biorąc, testolone może przynieść niesamowite korzyści sportowcowi bez kosztów widocznych efektów ubocznych sterydów anaboliczno-androgennych. W szczególności testolone drastycznie poprawi wytrzymałość i regenerację, co dodatkowo doprowadzi do znacznego wzrostu masy i siły mięśni. W związku z tym RAD140 będzie doskonałym dodatkiem do każdego rodzaju cyklu, w którym zapewni wszystkie te cechy bez żadnych dodatkowych skutków ubocznych. Poza tym może być z powodzeniem stosowany solo w długim cyklu, ponieważ nie powoduje tłumienia.


Dawkowanie:


Zalecane dawki RAD140 wahają się od 20 do 30 miligramów (mg) na dobę, a optymalny czas cyklu wynosi 12-14 tygodni. Ponieważ zwykle występuje w postaci płynnej, SARM jest wlewany do ust, połykany i ściskany sokiem. Nie ma potrzeby, aby siedzieć w ustach lub pod językiem. Ze względu na stosunkowo długi okres półtrwania, RAD140 może być dawkowany tylko raz dziennie i nie ma potrzeby przyjmowania go kilka razy dziennie.testolone-powder

Nasza przewaga


1, Wysyłamy tylko NAJWYŻSZE sterydy, peptydy, chemikalia badawcze i farmaceutyki, które są bardzo popularne w wielu krajach, takich jak Kazachstan, Polska, Węgry, Paragwaj, Urugwaj, Brazylia, Rosja, Portugalia, Łotwa, Szwajcaria, Islandia, Ukraina, Niemcy, Francja, Holandia, Belgia, Peru, Szwecja, Nowa Zelandia, Czechy, Litwa, Irlandia, Tunezja, Meksyk, Grecja, Portoryko, Serbia, Finlandia, Włochy, Estonia, Tajlandia, Izrael, USA, Wielka Brytania, Kanada, Australia


2, Nasze ceny są najlepsze ze względu na zniżki, które dajemy wszystkim naszym nabywcom. Dajemy bardzo dobre rabaty, co czyni nasze ceny wyjątkowymi na rynku.


3, oryginalna i 100% gwarancja na wszystkie złożone zamówienia. Mamy najlepsze znajdziesz w Internecie. Mamy odpowiednie zapasy i możemy zorganizować dostawę w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności. Numer śledzenia zostanie szybko poinformowany po wysyłce.


4, mamy najlepszą obsługę klienta i doskonałą zdolność wysyłki. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać pełną listę naszych produktów i cennika.


5, Poza surowym sterydowym proszkiem i płynem, oferujemy rozwiązanie hormonalne i formułę. Możemy nauczyć Cię, jak zrobić rozwiązanie hormonalne na miejscu. Każda wizyta w naszym laboratorium jest mile widziana.


Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com

Produkty powiązane

Imię NIE. Stosowanie
RAD140 1182367-47-0

Nowa generacja do uzyskiwania masy i krawędzi tnących

Andarine (S4) 401900-40-0

częściowy agonista, przeznaczony głównie do leczenia łagodnego przerostu gruczołu krokowego

MK-677 15972-10-0

Substancja pobudzająca wydzielanie hormonu wzrostu, leczenie otyłości,

obiecująca terapia w leczeniu słabości u osób starszych

LGD-4033 1165910-22-4 profil farmakologiczny podobny do enobosarmu, Ostarine, MK-2866
GW1516 317318-70-0 W przypadku otyłości, cukrzycy, dyslipidemii i chorób układu krążenia
MK2866 841205-47-8

recepta na zapobieganie kacheksji, atrofii,

oraz sarkopenia i terapia zastępcza hormonem lub testoseronem.

SR9009 1379686-30-2

w trakcie rozwoju w The Scripps Research Institute (TSRI),

zwiększa poziom aktywności metabolicznej w mięśniach szkieletowych myszy

Aicar 2627-69-2

działa poprzez wprowadzanie pul nukleozydów,

znaczący wzrost poziomów adenozyny w okresach rozpadu ATP

YK11 431579-34-9 YK11: inhibitor SARM i inhibitor miostatyny w jednym


Hot Tags: proszek rad-140 do wzrostu mięśni, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like