RAD-140 Sarms Powder / RAD 140 Testolone Capsules

Testolone (RAD140) jest najnowszym związkiem z rodziny selektywnych modulatorów receptora androgenowego, lub jak są one lepiej znane - SARMS. Dlatego jego główną zaletą w stosunku do sterydów anabolicznych jest to, że oferuje podobne pozytywne wyniki, prawie bez żadnych skutków ubocznych. W rzeczywistości jest to dość wyjątkowy związek, nawet jeśli jest porównywany z innymi SARMS, aw tym artykule omówimy najciekawsze aspekty RAD140.

Szczegóły produktu

1. Wprowadzenie produktu

Zapraszamy do kontaktu z Morgan po więcej szczegółów. Whatsapp: +8617725670492, email: liuxf@yccreate.com.


2. Specyfikacje:


Nazwa produktu RAD140
Synonimy RAD140 & semi; 2-Chloro-4 & lsqb; & lsqb; & 1R & comm; 2S; ; -3-metylobenzonitryl
CAS 1182367-47-0
Analiza 99%
Wygląd Biały krystaliczny proszek
Pakiet 1kg i sol; worek foliowy z aluminium lub w razie potrzeby
Stosowanie leczyć zanik mięśni związany z rakiem
Minimalna ilość zamówienia 1g
Wysyłka  Kurierem ekspresowym
Czas realizacji wysyłki W ciągu 24 godzin od otrzymania płatności
Opcje płatności Western Union; MoneyGram; T / T
Cena £ Negocjowane
Kategorie produktów SARMs; Selektywny modulator receptora androgenowego;3. Zastosowania:


Istnieje kilka grup osób, które mogą korzystać z Testolone (RAD140).

Ci, którzy mają niski poziom testosteronu z powodu problemów zdrowotnych lub wcześniejszego nadużywania sterydów anabolicznych.
Kulturyści, którzy chcą łączyć cykle sterydowe. Wyobraź sobie, że możesz używać testosteronu między istniejącymi cyklami sterydów anabolicznych, nie martwiąc się o tłumienie i uszkodzenie HPTA. Pozwoli ci to zachować więcej siły i wydłużyć cykl mięśniowy niż kiedykolwiek wcześniej.

Ci, którzy chcą użyć leku zwiększającego wydajność, ale obawiają się możliwych skutków ubocznych. W takiej sytuacji można sterować RAD140 zamiast sterydów anabolicznych i nie martwić się o zamknięcie lub negatywne skutki zdrowotne powodowane przez sterydy.

Osoby wrażliwe na ginekomastię. RAD140 jest jak używanie testosteronu, ale bez ryzyka estrogenowych skutków ubocznych, ponieważ nie aromatyzuje do estrogenu. Dlatego, jeśli w trakcie cyklu potrzebna jest zasada testosteronu, RAD140 może być używany bez obawy, że dostanie suki lub wzdęcia.


RAD140 może być dawkowany w dawce 20-30 miligramów (mg) na dobę, a dzięki stosunkowo długiemu okresowi półtrwania, można uciec tylko raz dziennie. Jeśli chodzi o możliwe czasy trwania cyklu, długość użytkowania RAD140 może się wahać od 6 do 12 tygodni. Ponieważ zwykle występuje w postaci płynnej, SARM jest wlewany do ust, połykany i ściskany sokiem. Nie ma potrzeby, aby siedzieć w ustach lub pod językiem; w rzeczywistości odradza się stosowanie podjęzykowe.


Logicznie rzecz biorąc, testolone może przynieść niesamowite korzyści sportowcowi bez kosztów widocznych efektów ubocznych sterydów anaboliczno-androgennych. W szczególności testolone drastycznie poprawi wytrzymałość i regenerację, co dodatkowo doprowadzi do znacznego wzrostu masy i siły mięśni.

W związku z tym RAD140 będzie doskonałym dodatkiem do każdego rodzaju cyklu, w którym zapewni wszystkie te cechy bez żadnych dodatkowych skutków ubocznych. Poza tym może być z powodzeniem stosowany solo w długim cyklu, ponieważ nie powoduje tłumienia.

Jednym z najbardziej interesujących aspektów RAD140 i ogólnie całego SARMS jest brak skutków ubocznych, co czyni je obecnie jednymi z najbezpieczniejszych leków zwiększających wydajność (PED).


4. szczegóły ochrony


COA

RAD-140


5. Pakowanie i dostawa

 


RAD-140

Hot Tags: rad-140 sarms powder / rad 140 kapsułek testolone, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like