Sarm Powder MK-1775

Traktowanie MK-1775 doprowadziło do hamowania kinazy Wee1 i zmniejszonej inhibicyjnej fosforylacji jej substratu Cdc2.

Szczegóły produktu

Selektywne inhibitory androgenów MK1775 Sarm Powder For FitnessMK-1775 Szybkie szczegóły


jesteśmy wiodącym producentem surowego proszku steroidowego, oleju steroidowego, proszku sarmowego i peptydów. współpracuje z nami wielu dystrybutorów i laboratoriów, producentów nadwozi z całego świata, wszyscy doskonale mówią o naszej bezpiecznej wysyłce i towarach.


Nazwa produktu MK-1775
Alias MK1775, MK 1775
Czystość 99,00%
CAS 955365-80-7
Formuła molekularna C27H32N8O2
Waga molekularna 500,59
Wygląd Żółty proszek
Stosowanie MK-1775 jest inhibitorem kinazy punktu kontrolnego Wee1
Standard USP
Zbiory Masowe zapasy
Okres trwałości 2 lata
Metody pakietowe setki pakietów ukrytych
Serwis pogwarancyjny Ciepła obsługa po sprzedaży przez całą dobę. Każde twoje pytanie zostanie rozwiązane w pierwszej kolejności tak szybko, jak to możliwe.
Sposób wysyłki FedEx, UPS, DHL, EMS, Fedex i tak dalej, drogą powietrzną lub morską. Wybierz najlepszy sposób wysyłki.
Czas dostawy dostawa szybko w dniu otrzymania płatności, zostanie dostarczona w ciągu 4-7 dni po śledzeniu
Metody Płatności Western union, pieniądze gram, bitcoin i przelew bankowy


Aplikacja MK-1775


Traktowanie MK-1775 doprowadziło do hamowania kinazy Wee1 i zmniejszonej inhibicyjnej fosforylacji jej substratu Cdc2. MK-1775, po podaniu gemcytabiny, zniosło zatrzymanie punktu kontrolnego w celu promowania wejścia mitozy i ułatwiło śmierć komórek nowotworowych w porównaniu z guzami kontrolnymi i leczonymi gemcytabiną. Monoterapia MK-1775 nie wywoływała regresji nowotworu.


Kombinacja MK-1775 i ADM indukowała zwiększoną szybkość apoptozy w porównaniu z każdym środkiem osobno. Ponadto wykryto linię komórkową HS-5 komórek zrębowych ludzkiego szpiku kostnego, która wykazuje zwiększoną wartość IC50 traktowania MK-1775 w przeciwieństwie do WSZYSTKICH linii komórkowych. Wskazuje, że zdolność wspomagania układu krwiotwórczego może pozostać nienaruszona podczas leczenia MK-1775. Podsumowując, inhibitor Wee1 MK-1775 może być atrakcyjnym środkiem w leczeniu pacjentów z ALL.


mk1776


Przewaga konkurencyjna:

1. Nasza firma jest profesjonalną fabryką wiodącą w Chinach w dziedzinie farmacji od wielu lat. Obszary dostaw naszych produktów: USA, Wielka Brytania, Kanada, Australia, Brazylia, Rosja, Portugalia, Łotwa, Szwajcaria, Islandia, Ukraina, Niemcy, Francja, Holandia, Belgia, Peru, Szwecja, Nowa Zelandia, Czechy, Litwa, Irlandia , Tunezja, Meksyk, Grecja, Puerto Rico, Tajlandia, Izrael i tak dalej.
Metoda płatności: T / T, Western union, Moneygram
2. Dyskretne opakowanie. Pakowanie najlepiej pasuje do celnych zakupów. Lub jeśli masz swój własny idealny sposób, można to również wziąć pod uwagę.
3. Najwyższa jakość. Wysoka jakość gwarantowana, po znalezieniu jakiegokolwiek problemu pakiet zostanie wysłany ponownie.
4. Bezpieczeństwo wysyłki: Wysyłka ekspresową (FedEx, UPS, DHL, EMS) drogą lotniczą. Najbardziej profesjonalny spedytor byłby polecony dla Ciebie.
5. Posiadamy zapasy, więc możemy szybko dostarczyć towar w dniu otrzymania płatności.
6. Ciepła obsługa po sprzedaży dla Ciebie 24/7. Każde twoje pytanie zostanie rozwiązane w pierwszej kolejności tak szybko, jak to możliwe.

7. Zniżka zostanie udzielona po złożeniu dużego zamówienia.


Informacje zwrotne od klientów


oils review

reorder


Hot Tags: sarm proszek mk-1775, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurtownia

Zapytanie

You Might Also Like