Sarm Powder S-23 Do budowania mięśni

S-23 sarms proszek do budowy mięśni. Dostarczamy sterydy, peptydy, sarmy i inne farmaceutyki. Wszelkie potrzeby skontaktuj się z whatsapp: +8613378646535 E-maile: eleven11@chembj.com

Szczegóły produktu


steroid store

S-23 sarmy w proszku do budowy mięśni z bezpieczną dostawą


Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


S-23

Zastosowanie: biały proszek

CAS: 1010396-29-8

Czystość: 99%

Wzór: C18H13ClF4N2O3

Masa molowa: 416,753 g / mol

Wygląd: biały proszek


Opis:


S-23 to doustnie aktywny niesteroidowy SARM o bardzo wysokim powinowactwie wiązania z receptorami androgenowymi. To czyni go silniejszym niż inne popularne SARMS, takie jak Ostabolic (mk-2866) lub Andarine (S-4). Dlatego głównymi efektami S-23 są zwiększona masa mięśniowa, zmniejszona masa tłuszczowa i zmniejszenie wielkości prostaty.


Ponadto w badaniu przeprowadzonym na szczurach wykazano, że dawka odpowiadająca 15 miligramom (mg) dla samca o masie ciała 180 funtów zwiększa gęstość mineralną kości, a także sprzyja wzrostowi masy mięśniowej i utracie tłuszczu. Stąd S-23 jest wszechstronny, ponieważ może być używany do łączenia i cięcia.


S23 to nowy SARM, który został opracowany jako możliwy męski hormonalny środek antykoncepcyjny. Łączy się z receptorem androgenowym (AR) intensywniej (z Ki 1,7 nM) w porównaniu ze starszymi lekami, takimi jak Andarine.

Na dzień dzisiejszy wiemy, że S23 to łatwy do podania doustny SARM, który może zwiększyć przyrost masy mięśniowej przy jednoczesnej selektywności tkanek.


Dawkowanie:


S-23 jest nowym produktem na rynku i nie ma zaleceń dotyczących dawki. Dane pokazują, że dawka 0,3 mg S23 [odpowiednik dla człowieka: 15 mg] prowadzi do zwiększenia masy mięśniowej, ale zmniejszyła się wielkość prostaty. Ale nie ma jeszcze oficjalnych dawek dla S23. Zaktualizujemy informacje o dawkowaniu, gdy będą dostępne.


Dawki i cykle:


Dawki S-23 mogą się różnić i będą bardzo zależne od celu. Na przykład, jeśli użytkownik szukałby budowania mięśni i utraty tłuszczu, odpowiednia byłaby dawka 15-25 mg dziennie. Z drugiej strony, jeśli ktoś chciałby użyć go do antykoncepcji, większa dawka około 50 mg dziennie byłaby bardziej skuteczna. Niemniej jednak nie jest to zalecane, ponieważ nie przeprowadzono badań na ludziach w celu odtworzenia działania antykoncepcyjnego u szczurów.


Pomimo faktu, że po 100 dniach szczury odzyskały naturalny poziom testosteronu, ludzie musieliby przeprowadzić pełną terapię PCT (Post Cycle Therapy). Ponieważ S-23 powoduje poważne tłumienie, zawsze zalecałbym Perfect PCT.


Zastosowanie kulturystyki S-23:


Opracowany przez GTx, S-23 jest aktywnym doustnie niesteroidowym SARM o bardzo wysokim powinowactwie wiązania z receptorami androgenowymi. To czyni go silniejszym niż inne popularne SARMS, takie jak Ostabolic (mk-2866) lub Andarine (S-4). Dlatego głównymi efektami S-23 są zwiększona masa mięśniowa, zmniejszona masa tłuszczowa i zmniejszenie wielkości prostaty.


Ponadto w badaniu przeprowadzonym na szczurach wykazano, że dawka odpowiadająca 15 miligramom (mg) dla samca o masie ciała 180 funtów zwiększa gęstość mineralną kości, a także sprzyja wzrostowi masy mięśniowej i utracie tłuszczu. Stąd S-23 jest wszechstronny, ponieważ może być używany do łączenia i cięcia.


Możesz wiedzieć najpierw:


1. Dostępne: proszek sterydowy, półprodukt olejowy, sarmy, peptydy przeciwbólowe itp. Oraz wszelkiego rodzaju maszyny do przetwarzania sterydów.

2. Paczka: Zaprojektowane Dyskretne opakowanie według różnych krajów i ilości.

3. Pass Custom Rate: ponad 99%.

4. Zasady dotyczące reshipingu: dokonujemy odprawy po zwolnieniu (bez ograniczenia kraju), jeśli paczka zostanie zajęta.

5. Metody dostawy: EMS, DHL, FedEx, UPS, TNT, Aramex, Chiny / Hongkong / Singapur / Szwecja / Holandia Poczta pocztowa. Wszystko z kodem śledzenia. Zwykły czas dostawy wynosi 4-7 dni roboczych.

6. Czas dostawy: USA: 3-5 dni, Wielka Brytania: 4-7 dni, Kanada: 3-7 dni, Europa: 6-10 dni


Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


Sterydy do cyklu łączenia Sterydy do cyklu cięcia Sterydy na utratę tłuszczu
Testosteron Enanthate Winstrol (Stanozolol) Winstrol
Cypionian testosteronu. Anavar (Oxandrolone) Primobolan
Deca-Durabolin Masteron (propionian drostanolonu) Anavar
Dianabol Primobolan (Methenolone Acetate) Masteron
Anadrol Primobolan Depot (Methenolone Enanthate) Równowaga
Octan trenbolonu Oral Turinabol (4-chlorodehydrometylotestosteron) testosteron, Enanthate, Cypionate, Propionate, Sustanon-250 itp.
Równowaga Propionian testosteronu
Propionian testosteronu Testosteron Enanthate
Testosteron Sustanon Cypionian testosteronu
Zawieszenie testosteronu Sustanon 250
Undekylenian boldenonu Baza testosteronu
Fenylopropionian nandrolonu Octan trenbolonu

Undekylenian boldenonu

Fenylopropionian nandrolonu


Hot Tags: sarm proszek s-23 do budowy mięśni, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurtownia

Zapytanie

You Might Also Like