Efektywny proszek Yk-11 bez efektów ubocznych Wzmacnia mięśnie

YK-11 jest syntetycznym, steroidowym selektywnym modulatorem receptora androgenowego (SARM). Jest to selektywny genowo częściowy agonista receptora androgenowego (AR) i nie indukuje fizycznej interakcji między NTD / AF1 i LBD / AF2 (znaną jako interakcja N / C), która jest wymagana do pełnej transaktywacji AR . Jako syntetyczny steryd z potencjałem anabolicznym i nieodkrytym progestagenem. YK11 ma taki sam kręgosłup jak steroidy. Selektywny modulator receptora androgenowego daje użytkownikom takie same wyniki wzrostu mięśni jak inne sterydy bez żadnych negatywnych skutków ubocznych. Substancja ma zdolność wywoływania podobnych efektów jak miostatyna.

Szczegóły produktu

1. Wprowadzenie produktu

Zapraszamy do kontaktu z Morgan po więcej szczegółów. Whatsapp: +8617725670492, email: liuxf@yccreate.com.


2. Specyfikacje:


Nazwa produktu MK-677
Synonim Nutrobal Ibutamoren
CAS 159752-10-0
Analiza 99%
Wygląd biały proszek
Uszczelka 1 kg siatka / worek foliowy, 5 kg / bęben.
Standard Standard korporacyjny
Przechowywanie Cieniowanie, konserwacja ograniczona
Stosowanie 1. Utrata tłuszczu
2. Wzmocnienie mięśni
3. Gojenie się ran i wzmocnienie kości
Molekularny Fomular C27H36N4O5S.CH4O3S
Waga molekularna 624,7763. Zastosowania:


W bezpośrednim porównaniu do LGD-4033 jako odniesienia dla testów na zwierzęcych modelach anabolizmu i androgenności, YK-11 wykazał wyższą skuteczność przy parametrach anabolicznych i mniejszej androgenności w równoważnych dawkach.

Indukuje komórki mięśniowe do wytwarzania większej ilości folistatyny, która jest silnym inhibitorem miostatyny. Miostatyna (znana również jako czynnik różnicowania wzrostu 8, to miokina (białko) wytwarzane przez komórki mięśniowe, które działają na komórki mięśniowe w celu hamowania miogenezy. Myogeneza to wzrost i różnicowanie komórek mięśniowych. Badania z lat pokazują, że blokując miostatynę, pozwala dla znacznie większej masy mięśniowej. Tak więc w badaniach badano inhibitory miostatyny, aby znaleźć leki na choroby mięśni.

Oczekujemy, że YK11 będzie silniejszy niż SARM LGD pod względem ogólnego wzrostu i odczucia. W tej chwili oczekujemy, że będzie to najsilniejszy SARM na rynku w regularnym dozowaniu. Chociaż tłumienie może wystąpić, oczekujemy, że ten produkt będzie miał niskie właściwości androgenne i może być stosowany zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Z naszych doświadczeń z SARM wynika, że są mniejsze straty wyników w cyklu niż pro-hormonów, chociaż zazwyczaj nie są tak silne. Spodziewamy się, że ten produkt będzie miał podobne wyniki, jak umiarkowanie dozowany Halodrol, bez uczuć alfa-męskich / androgennych.

 

Dawkowanie i sugestia
 
Zalecana maksymalna dawka YK11 wymaga dawek 2,0-5,0 mg dwa razy na dobę u mężczyzn i 0,5 mg - 2 mg na dobę u kobiet, aby osiągnąć optymalne działanie u ludzi w przypadku wskazanych wskazań.

Badania wykazały, że YK-11 hamuje miostatynę. Jak to robi? YK-11 indukuje komórki mięśniowe do wytwarzania większej ilości folistatyny, która jest silnym inhibitorem miostatyny. Miostatyna (znana również jako czynnik różnicowania wzrostu 8) jako miokina, białko wytwarzane przez komórki mięśniowe, które działają na komórki mięśniowe w celu hamowania miogenezy. Myogeneza to wzrost i różnicowanie komórek mięśniowych. Badania z lat pokazują, że blokowanie miostatyny pozwala na znacznie większą masę mięśniową.
Wstępne badania wykazały, że „YK-11” wiąże się z receptorem androgenowym i powoduje, że komórki mięśniowe wytwarzają więcej czynników anabolicznych. Odkrył również, że „YK-11” indukuje komórki mięśniowe do wytwarzania większej ilości folistatyny, co zmniejsza miostatynę i zwiększa wzrost mięśni dzięki temu mechanizmowi. YK-11 selektywnie wiąże się z receptorami androgenowymi podobnie jak LGD-4033 i MK-2866. To znaczy, że YK-11 oferuje wielką obietnicę jako terapia dla chorób wyniszczających mięśnie i dla promowania bardzo masywnych przyrostów mięśni. Podobnie jak MK-2866 i LGD-4033, YK-11 wiąże się z receptorami androgenowymi w mięśniach i kościach. YK-11 jest słabo anaboliczny do androgennego stosunku powyżej 25: 1. Oznacza to, że YK-11 jest bardzo słabo androgenny i zapewnia działanie anaboliczne, minimalizując negatywny wpływ na prostatę i inne narządy. YK-11 wydaje się być słabo hamujący dla osi podwzgórzowego jądra przysadki (HPTA), ale znacznie mniej niż jakiekolwiek sterydy anaboliczne lub prohormony. Użytkownicy YK-11 nie zaobserwowali podwyższenia estrogenu i zmniejszają globulinę wiążącą hormony płciowe (co skutkowałoby zwiększeniem wolnego testosteronu, ale nie całkowitym testosteronem). Poza tym, YK-11 jest nieco szczuplejszy niż LGD-4033 i doskonale nadaje się do chudego wzrostu na równi z testosteronem. Wytwarza chudy, suchy, łatwo utrzymujący się przyrost siły i mięśni oraz redukcję tkanki tłuszczowej.

4. szczegóły ochrony


COA
 

Test

Standard analizy

Wyniki

Opis

Biały lub prawie biały krystaliczny proszek

Biały krystaliczny proszek

Temperatura topnienia

124 ° C-128 ° C

125 ° C-127 ° C

Dokładny obrót

+ 26º + + 32º

+ 27,5 °

Strata przy suszeniu

≤0,5%

0,20%

Pozostałość przy zapłonie

≤0,1%

0,02%

Analiza

≥97%

98,5%

Wniosek

Bądź zgodny ze standardem korporacyjnym
5. Pakowanie i dostawa

 


1) Zakup
Gruntowne badania rynku, zrozumienie cen surowców i wydajności. Do źródła zaopatrzenia, aby w pełni zrozumieć i w pełni zagwarantować jakość zamówień na surowce.
2) Inspekcja
Cztery etapy: pobieranie próbek, obróbka wstępna próbek, pomiar i przetwarzanie danych.
3) Produkcja
a) Każdy operator musi przeprowadzić samodzielną kontrolę produktów i sporządzić odpowiednie zapisy kontroli.
b) Inspektorzy zatrudnieni w pełnym wymiarze godzin poprzez sprawdzenie kontroli własnej operatora oraz przejrzenie i podpisanie odpowiedniego zapisu. Inspekcja w pełnym wymiarze czasu jest odpowiedzialna za kontrolę gotowego produktu i sprawia, że zapisy dotyczące gotowego produktu są przychodzące.
4) Przed sprzedażą
Wynik testu można dostarczyć przed sprzedażą.
Instytucja wykrywania osób trzecich jest dozwolona, jeśli wyniki testu nie są satysfakcjonujące.

Hot Tags: Skuteczny proszek yk-11 bez skutków ubocznych wzmacnia mięśnie, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like